Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    96589767
     
  2. Korben

    Korben User

    Koľko sepromu si si poslal ?
     
  3. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    něco málo přes 2000
     
  4. Korben

    Korben User

    Vieš o tom že upgrade štítov sepromom máš na viac ako 12 000 minút ? Nevložil si seprom náhodou omylom do štítov ?
     
  5. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    seprom ve štítu mam už dlouho tam jsem nic nedával
     
  6. Korben

    Korben User

    A neposlal si náhodou omylom promerium ? Aj to sa tu už pár krát stalo. Presne nezistíme čo sa stalo, tak že si to odsleduj. Skús si poslať pár jednotiek sepromu do lode a sleduj či ti to príde.
     
  7. KennySK

    KennySK User

    Prepáčte že píšem do nevhodnej témy ale zbytočne nechcem zakladať novú. Ako ste si dali 8 000 sepromu do lode ked toľko sa nedá zmestit ?
    PS: To ste si poslali na 2 krát?
     
  8. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    nn promerko jsem neposlal potřeboval jsem seprom do laseru, zkusím teda poslat ještě těch pár jednotek do lodě
     
  9. Korben

    Korben User

    KennySK citadela + zväčšenie skladu ti dá 9000 jednotiek.

    Ak si robíš profil pilota, tak to si do lode posielať nemusíš, stačí aby si to mal v skylabe.
     
  10. KennySK

    KennySK User

    Ďakujem ;)
     
  11. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    tak jsem poslal 10 sepromu jen na zkoušku a dorazil v pořádku :) nechápu proč nedorazilo i těch 2000 :) no ale to je už jedno, děkuji že jste si na mě udělali čas :)
     
  12. KennySK

    KennySK User

    A tých 10 seprom si si poslal tiež za uri ihned?
     
  13. -dejvis02-

    -dejvis02- User

  14. KennySK

    KennySK User

    A skúšal si si poslat večšie množstvo (napr. tých 2 000) bez použitia uridia či ti to v pohode dojde?
     
  15. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    ted mam skylab prázdnej :) takže nic poslat nemužu :)
     
  16. KennySK

    KennySK User

    Tak potom skús a ked ti to dojde tak radšej posielaj bez použitia uridia nech z toho aspon niečo máš aj v lodi :)
     
  17. -dejvis02-

    -dejvis02- User

    jj zkusím později :)
     
    Naposledy upraveno: 11/7/14
  18. ahoj Korben ..tak si mel pravdu opravdu tam bylo CPU v Citadele a to jsem to kontroloval,ale asi spatne.Ale dik za pomoc
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    KennySK predošlé príspevky necitujeme.

    Toto nie je chat, takéto odpovede nie je potrebné ani písať, komunikujeme plnohodnotne ako ľudia, slavami, vetami ...

    Obaja prosím prečítať Jak správně přispívat na forum
     
  20. lopak36

    lopak36 User

    Ahoj,mam takovou malou otazecku.Jde poslat např promerko z lodi do skylabu??