Diskuze: Šťastný a veselý DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warden, 2/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzin

    Honzin User

    A to je kolik Já jich minul tento rok 15000.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to já hraju teda podstatně míň. :D Asi 2-3 tisíce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím mám problém s ukolem.zimní mise 01,, lehká obtížnost-chybí mi sebrat 5 ks terbia ale už sem jich sebral daleko víc a nechce se ukončit....je hlašen nějaký problém?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
    • Veď tam máš aj napísané na akej mape to máš zbierať
     
  4. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Ty mapy v tý misi jsou přehozenýo_O
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    Hmm Drift1, nevím o žádném přehození map. Mně ten úkol fungoval normálně (jsem EIC), mám jej splněný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Drift1

    Drift1 User

    Tak problém vyřešen-na mapě 2-2 sem musel sebrat terbium jako na mapě 2-3 a obráceně...sakra..sbírám na x-2 tak sbírám na x-2 ne jinde..mapa 2-2 není mapa 2-3!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem měl už druhou misi s přehozenýma mapama takže mě už nic nepřekvapilo o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Dnes nemají bejt už dárečky .. je to chyba nebo to tak má bejt ? :)
     
  9. Warden

    Warden User

    PaRazZziTeK:Možná zapnuli dárečky jako přídavek k víkendové kompenzaci. Uvidíme po restartu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. a teď otázka , mužem to cucat do lodky a nebo radeji ne ;)
     
  11. Warden

    Warden User

    -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  12. Ahoj , je pěkný , že dnes jsou referee , docela výdělečná činnost je střílet , a to navzdory tomu , že nemám slevák :) doufám , že tihle roboti budou častěji , a ne jen jako kompenzace... A je možné do FAQ dodat množství štítů a DMG na konkrétních mapách?
     
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No pěkný to je :cool: nakoupil jsem poprvé 1000 CBO100 to ještě vyšlo, a pak 2x 1000 a to už jsem nedostal nic :eek: tak že RefereBot mě může být ukradenej a obchod taky ...
    Tak už to zase prodává :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 16/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jan42

    jan42 User

    Jak moc ten refree *** vydělává ? mě moc nepřijde že by to šlo do plusu :D přemýšlím kdybych koupil slevák a dělal jen refree boty tak jestli by šlo urko ryhle :D ale vlastně ne, jakmile začnu střílet rofree bota někdo mě sejme z masku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. svi1

    svi1 User

    Tak tahle akce se Referee a Icema je luxusní. Vyděláno a vyděláno.:)
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    jan42 už od M 0-4 to je v plusu, čím vyší mapy tím líp a R.*** je silnější. No jako u každé akce se na tom eliťáci přiživujou sestřely s tím nic nenaděláš .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Honzin

    Honzin User

    Kdyby jsi chtěl aby ti to pořádně vydělávalo musel by jsi se připravit asi rok dopředu. :)
    Použít všechny dostupné slevy.
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  18. Uživatel

    Uživatel User

    Zdravím.
    Mám dotaz ohledně designu Goliath -Lava. Kde jej přesně najdu ?
    V hangáru ho nemám.
    [​IMG]


    Přiznám se že jsem dnes unavený a nechce se mi hledat na fóru v čem je problém.
     
    •Laco851• tohle ocenil(a).
  19. jan42

    jan42 User

    Musís vlastnit lod Goliath - X :) je v obchodě teď ... jinak se dostávala loni na narozeniny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.