Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já měl dojem, že to opravuje na jednu opravu všech deset, když jsou nastejno. Nevím, nikdy jsem to nepoužil a dělám to ručně. Rupla mi jen ejdna stíhačka po 6ti letech, protože jsem opravil všechny a jednu nějak vynechal a nevšiml si. No 70k obětovat můžu, to je fuk.

    Každopádně, on tam ty CPU očividně měl, ale vyplácaly se mu, během těch rupnutí, když "o tom nevěděl". Rozumíme si. :D
     
  2. Teraz trosku od temy: Zda sa mi ze najlepsie je snazit sa mat full havoc a hercul ako sa nahanat za dizajnami demon. Najlepsie na jednej konfi mat hercul a na 2. havoc alebo na lovenie mat obe konfi havoc, Ale teraz si budem trochu protirecit :D: na jednej konfe mat demon a na 2. havoc je fajn z dovodu ze vacsinou na rychlostnej konfe mame v stihach bud full stity, ale skor je pouzivane (aj mnou) mat na rychlostnej 10 stitov a 10 laserov a preto tam ta havoc nema taky efekt (kedze to dava % poskodenia len laserom v stihach) a radsej tam dat herkul kvoli stitom alebo teda ten demon kedze sa to tyka rakiet a v stihach mozeme mat hoci co. A ta demon je fajn aj z dovodu ze ak na nu "natrafia slabsi hraci" tak im nieco da aj 1, ale 1 havoc im neda nic. Ale vratim sa este ku "znehodnocovaniu" dizajnov demon na zaciatku: na konfu s full lasermi v stihach sa bez pochyby viac oplati havoc (lasery proste strielame castejsie ako rakety a lasery davaju aj podstatne vacsi dmg tam to % hra vacsiu rolu), ale na zamyslanie je rychlostna konfa kde si dame 10 stitov a 10 laserov (teraz sa jedna o dmg konfi, hercul vynechavame) ci sa viac oplati havoc (ktora da 10% k tym 10 laserom) alebo demon (ktory da 10% k poskodeniu raketami + 5% redukciu cooldownu rakiet)... K vypoctu...
    havoc: (LF-4 poskodenie 200 bez upgrade) 10x200=2000 dmg
    2000 dmg + (10%) 200= 2200 dmg (BONUS 200)
    demon: (naj. rakety plt-3030 poskodenie 6000)
    6000 dmg + (10%) 600= 6600 dmg (BONUS 600)
    Takto by bol demon lepsi lenze treba si uvedomit ze aj pri turbo cpu rakety idu cca (opravte ma :)) kazdu druhu laser strelu co hned akoby zdvojnasoby ten havoc bonus na 400 (aj tak o 200 menej), ale tak isto nie vzdy mame tie najlepsie rakety a municiu mozeme davat aj x4 (8000 dmg a bonus az 800), ale zas je tam ta 5% redukcia cooldownov... ale ak mame aj naj. rakety (pri tych pod nimi by bol bonus k 4000 (400),takze tiez fajn + ta redukcia hra pre demon) stale to nestaci na bonus 800 pri laseroch x4. Ale pri falter konfe ktora je rychlostna a full laserova su zase lepsie havoc a tiez ak mame upgradovane LF-4 je urcite lepsi havoc. + Seprom da viac bonusu k laserom ako k raketam co hra viac na stranu havoc (a neratal som schopnosti za logdisky, ale tam je to podobne). Zamotal som to poriadne a vylustite si z toho co chcete. :D Ale zaujima ma nazor naozajstnych odbornikov (nie okynove vypocty :D). Mne z toho proste vyplyva ze lepsi je havoc aj do konfi 10 stity a 10 laserov (full stity je asi nezmysel).

    EDIT: Zabudol som na raketomet, vezmime si obycajne rakety po 5 poskodenie 10 000 (bonus az 1 000), tak teraz neviem co sa viac oplati + ak dame este lepsie rakety do raketometu. Asi je lepsi demon. :D
    No a ak si vezmeme 20 laserov v stihach 4000 dmg (bonus 400, ale s x4 bonus 1600), lenze ak by sme x4 nepouzivali tak je lepsi zase demon. No mozno su teda zbytocne havoc.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Ja osobne keď idem čisto na lov tak ťažká konfa obsahuje full upgradovane lf4, bo2 v lodi a taktiež v stíhačkách, ale tam si hodím aj 3 štíty. Štíty preto lebo lovim na oboch konfach s hercules. Druhá konfa obsahuje 7 laserov a ostatok štíty a pohony v lodi.
    Hercules volím preto lebo predsa boostre 20% hp + full hercules + profil pilota mi pekne zvýši hp a viac vydržím. Taktiež aj tie 3 štíty mi znasobia silu štítov vďaka herculom. Predsa dávam o niečo menej dmg, ale omnoho viac vydržím a často sa mi to vypláca.
    Taktiež keby idem konfy kde mam havoc na konfu kde mam hercules tak tu stratu hp aj pocitom občas.

    No ale občas sa stane že lovim aj na kombinácií havoc/hercules a tie démony mám, ale vôbec ich nevyužívam. V podstate mam ich len do zbierky.
     
  4. To s hercul uznavam (radsej ich mat na oboch ako na jednej aspon pri premene konf neklesa hp, no zalezi aj na tom ci ides lovit slabsich tam stihnes rychlejsie puknut s havoc alebo teda s demon aby sa nestihol portnut no pri love vyrovnanom je lepsia tvoja verzia), ale je podla teba lepsia havoc ako demon ked si zoberiem ze mam v stihach na rychlostnej konfe 10 stitov a 10 LF-4?

    EDIT:
    Taktiež aj tie 3 štíty mi znasobia silu štítov vďaka herculom.
    V jednotlivých letounech, pokud je v něm umístěn štít, obdržíš bonus k tomuto štítu 15%.
    Takze ti to da len 15% na tie 3 generatory v stihach alebo sa mylim?
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    To už je na tebe ako si dáš rýchlostnú, ale ja by som išiel do havoc keď tak. Predsa 10% k 10 lf4 niečo už urobí, ale je to len na tebe či sa budeš spoliehať na laser alebo raketu.
     
  6. Mohla by sa na to spravit nejaka oficialna tabulka. :D

    EDIT: Ale ak budem mat full demon, 1. konfa bude s hercul v stihach 10 na 10 a 2. konfa s 20 lasermi v stihach na npc (hlavne do bran) budem pouzivat demon pretoze na npc davame vacsinou x1 kde ta havoc nema taky vplyv, ale pri raketach a raketomete ma demon podla mna vacsi bonus aj ked ratame full upgrade LF-4. Na lov zostava havoc.
    Ak skombinujem obycajne silver demon a tie cervene budem mat ten bonus na 5% redukciu cooldownov rakiet alebo to musi byt cisto len silver alebo cisto len cerveny demon?
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    O 5% nižší cooldown raket, poskytuje pouze design demon (sytě červený), musíš ho mít na všech letounech. Designy silver raper, skull apod, jsou designy kosmetické. Tzn. že je můžeš zkombinovat-> můžeš si dát do letounů deamony a zároveň např. designy silver reaper. Výsledkem bude, že budeš mít jednak bonus z demonů ale letouny budou mít vzhled designu silver reaper. Ale jak jsem psala, samotný bonus poskytuje pouze full demon.


    Co se týče rychlosti odpalování, tak ten cooldown jde asi nejlíp poznat, když máš premko. Bez premka je to nepatrná odchylka, já osobně jsem ten rozdíl nijak zvlášť nepocítila.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀, Sentiero: Pro jistotu sem zkopírují informace o letounech Demon z odkazu Kompletní informace o letounech. Jak je to s kombinací designů, je nutno otestovat:

    Silver Demon
    [​IMG]

    Tento design letounu promění tvé letouny v hrůzu nahánějící démony.

    Jak získat: Uridium obchod
    Cena: 100.000 u
    Bonus: Tento design letounu ti poskytne 1% bonus k raketovému poškození za každý letoun. Pokud jsou designem Demon vybaveny všechny tvé letouny, obdržíš také 5% redukci cooldownu raket.

    Epický design letounu demon
    [​IMG]
    Speciální červená verze designu Silver Demon.

    Jak získat: Pouze Halloweenská brána
    Cena: -----------
    Bonus: Tento design letounu ti poskytne 1% bonus k raketovému poškození za každý letoun. Pokud jsou designem Demon vybaveny všechny tvé letouny, obdržíš také 5% redukci cooldownu raket.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
  9. Sentiero

    Sentiero User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ ach, tak jsem ti odpověděla na něco, na co ses neptal :D

    Trošku mě zmátl ten silver, takže silver reaper je vizuální a silver demon je funkční. Díky TRIXT

    No tady by opravdu stálo za to, zjistit jak to funguje. Jsou to stejný designy, který se liší jen vzhledem. Teoreticky by to mohlo dávat celkový bonus i při jejich zkombinování. No pokud bude mít někdo možnost to vyzkoušet, bylo by to fajn :)
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Badmaniak no když máš plně upgr.stíhačku, tak se do těch tvých 70k teda nevejdeš ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ moje vymysli ja osobne ked som lovil na 4-2 eic ta som ta odstrelil asi 5 krát a možno aj viac a sledoval som som ako ti pukajú stihi každý den tvoja lod išla nonstop preto ze ked som lovil na druhy den ešte stále mi dávalo menšiu odmenu:D a co mi na toto povieš?o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasně že vejdeš. Kolik podle tebe stojí upgrade? :D Pokud si počkáš na slevu 25%, tak i za 50k. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    72 794 uridia výjde jeden predmet pri zľavaku a prémiu. Ak do toho započítaš hodinku upg tak je to omnoho menej.
     
  14. no neviem podla mna je hlupost davat do stihiek stity zbytocne mensi dmg a super ta vysabuje jak nic cize co mu ubere to si doplni hned s5 a ni nehovoriac ked ma diminishera
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    No preto ak začne sabovať hodim si faltera a nech si berie moje štíty koľko chce :)
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Falter je po česky co? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. F-09-MO (Motýl)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    SSCUltimateAero Hlupost je ich tam nedavat, lovec bez dobre nastavenej konfy je lahky terc. ;)

    K dizajnom demon, toto sa tu tusim riesilo uz cez halloween. Obe verzie su funkcne a mali by poskytovat celkovy bonus aj pomiesane.
     
  19. podla mna nech si da faltra borat kludne ked mam hustotu a tdansfer energie ta mu to nepomoze popripade solaceho alebo aegis neprebijes s faltrom ani nahodou
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Eρεβος*SK, skopiruj denik, a potom nieco napis ok? Inak su to len prazdne slova...V hre sa volam inač ako tu, ale nevadi :)