Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiklop81, pokud mas cpu na opravu letounu v obou konfiguracich, tak se nemusis bat vyletet na mapu. Letoun manualne opravis tak, ze das hangar > vybavení> klikneš na obrazek daneho letounu a vpravo pod inventarem mas tlacitko opravit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Kubino

    Kubino Guest

    kiklop81

    loď má 2 konfigurácie, v hangári sa dá preklinúť medzi nimi, na mape sa menia skratkou "c". Na obrázku sú to tie 2 čísla pri ozubenom koliečku 1 a 2.
    [​IMG]

    manuálne opravíš stíhačku tak, že ideš do hangára, klikneš na stíhačky, klikneš na konkrétnu stíhačku a vpravo sa objaví možnosť opraviť či predať. Dáš opraviť a opraví sa, manuálne.
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    kiklop81 - CPU povazujem skor za taku zachranu,ked si nekontrolujes stihacky/poskodenie a maju ti puknut,tak toto CPU ich opravi,ked je na to dostatok prostriedkov a mas ich v oboch konfach,ale pokial mas vysoke poskodenie a vies o tom,tak to oprav rucne predsa a mas to istejsie.Ja tiez opravujem rucne stihacky a to uz pri 80-90% poskodeni a mam to istejsie,ale CPU mam v pripade nudze,ked pri vojnach zabudnem skontrolovat poskodenie a nepridem o stihacky aspon vdaka nemu.Ale osobne som to doteraz opravoval radsej rucne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. kiklop81

    kiklop81 User

    neviem co znamena obou konfiguraci to cpu 1 my nejde dat ani do lodi ani do stihacky
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    kiklop81

    prečítaj si môj post, písal som o konfiguráciách.
     
  6. kiklop81

    kiklop81 User

    uz som pochopil a DAKUJEM VSETKYM
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak že už máš všetko v poriadku ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. RobPol

    RobPol User

    Chci se jen zeptat, kde a jak můžu nejrychleji nasbírat kupony na opravu? (Popřípadě i kupony skoku) ?
    Nevím kam se mi podělali, ale dneska jsem koukal a kuponu na opravu mám už jen 8 :D Akorád na irisky :D No tak by mě zajímalo jak sehnat rychleji další :D Pro sichr :D Děkuji

    Ps: Prosím vás, oprava letounů bez kuponů, tedy na Učka je: Oprava 1 Irisky = 500.Uček? Ještě jednou děkuji ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Kupóny na opravu najlepšie nazbieraš v klikaní GG, padajú pomerne často. Poukážky ku skokom zase v bodniach. Teda ak si ich nechceš kupovať za reálne peniaze počas akcie, čo myslím, že nie :)

    Oprava 1 dronu stojí 500 U.
     
  10. Foяmi

    Foяmi User

    Kupony na opravu a ke skoku lze sebrat i z boxu na Spaceballu.
     
  11. RobPol

    RobPol User

    Dobrě děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    V boxikach pri ruznych akcich take casto byvaji kupony, z nich si jich take muzes nasbirat hodne, takze doporucuji zkusit boxiky pri nadchazejici masopustni akci. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Prosím vás,chcem sa opýtať o aké body sa to jedna ked je dron už na 6 levely ?

    1. Iris (Havoc)Level 6
    Škody0%
    Bodov12
    Ďalší level0
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *SATKO* pro level 6 letounu potrebujes 1600 bodu, ktere ziskavas za sestrel hracu a NPC. A tech 12, to jsou body ktere jsi ziskal navic, kdyz jsi dosahl max. lv. letounu. Je to dobre v tom, ze tak vlastne pri expeni stihacek o body neprichazis, kdyz letoun opravis (klesne jeho lv.), budes musel znovu nasbirat mene bodu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    =Marvin=prepáč že reagujem tak pozde.Díky za info, je mi to už jasné-prajem príjemný den
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    ChuckNorris Post zmazaný a prebehni si trocha dejepis a zemepis.

    Ak chceš niečo napísať, tak bez zbytočných a nezmyselných pripomienok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ahoj, mám dotaz. Pokud mám full havoc a opravim letouny na 5. lvl, tak kolik bych měl mít bonus k DMG? Myslel jsem že 18%, ale v hangáru mám po opravě napsáno vždy jen 10%. Jde o chybné zobrazení a nebo se mi připočítává jen 10%? Děkuji za odpověď :)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Design stačí vyhodiť z dronu a vrátiť a bonus je zase v poriadku, prípadne obnoviť ešte okno :)
    Potom to ukazuje správne 18%.
     
  20. Takže ve skutečnosti mám bonus k DMG 18%, akorát v hangáru je hodnota špatně zobrazena?