Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. nic z toho sem neudělal, momentálně mám letouny na 6.lvl, takže až budu příště opravovat, tak vaše rady zkusím. Děkuju:)
     
  3. Korben

    Korben User

    Ale veď prečistiť cache prehliadača môžeš aj teraz. Občas to treba robiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Len sa to v tom momente nezobrazí, napísal som ti čo máš spraviť aby si to aj videl neviem čo ešte chceš :)
     
  5. Chtěl jsem vědět odpověď a tu jsem teď dostal, takže už nic nechci :)
     
  6. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Zdravím.Mám pár otázek.Ve faq se píše : cituji: Hodnoty v tabulce jsou orientační, důrazně doporučujeme letouny opravit dříve, než dosáhnou hranice poškození 98% ???
    1. Jak je možné, že někomu puknou irisy při 70 pr. poškození? a nemá tam v lodi cpu opravy.

    2. stejná varianta cca 70 pr. poškození a cpu opravy je v lodi na obou konfiguracích, na kontě je dostatek uridia i kuponů na opravu.
    z podpory vám odepíšou, že žádná chyba není?

    3. můj případ-opravil jsem letouny,vyexpil je na 6 lvl a šel lovit. po1 sestřelu mi naskočilo poškození letounů na 63 procent???

    4. taky mi naskočilo i poškození letounů po jednom sestřelu i o 10 procent.Proto po každém sestřelu dělám refresh a kontroluji stav irisů.
    Skáčou tam opravdu zajímavá čísla.

    Jen mě zajímá,když mám to cpu v lodi a puknou mi irisy,tak podpora se s člověkem vůbec nebaví (pouze strohá odpověď,že žádnou chybu neobjevili)a při druhé stížnosti mu odepíší, že spamuje člověk a tiket uzavřen? To je problém odpovědět, kde byla třeba chyba,aby se člověk příště třeba takové chybě vyhnul a situace se neopakovala?

    Opravdu nevím,jestli mám to cpu používat?
    Možná mi moji kamarádi a spolupiloti lžou, ale nevím,proč by mi lhali a určitě by se nestyděli mi říct pravdu,když už je ostuda říct v klanu:ruply mi irisy?
    hrajeme na cz1
    děkuji za vaše případné názory a postřehy
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    HEROBRINE
    1. Neni to mozne.
    2. Letoun na 70% poskozeni nerupne. A jeste jsi zapomnel uvest zda ma CPU i dostatecny zbyvajici pocet pouziti.
    3.-4. Provedl jsi udrzbu, promazal cache? Nelze vyloucit ze neslo jen o chybu zobrazeni.

    Ja CPU na opravu letounu nepouzivam, vzdy je opravuji rucne a jeste jsem nikdy o letouny neprisel.Btw. Nevim co ti tvrdi tvoji kamaradi, ale uz vicekrat jsem byl svedkem ze nekteri hraci jsou schopni vymyslet neskutecne pohadky a svalovat vinu na kdekoho, pritom pravda je pak uplne jinde, vetsinou priblizne mezi zidli a pocitacem. Uprimne priznat chybu dokaze malokdo..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Dovolím si odpovedať:
    1. nieviem kde si to počul ale ak si počul/čítal je to výmysel, resp. pokus o nápravu vlastného pochybenia a straty dronov,
    2. to isté ako bod jedna,
    3. Určite nie, vymaž si vyrovnávaciu pamäť došlo k zobrazovacej chybe,
    4. to isté ako bod 3.
    Ak máš CPU v oboch konfiguráciách a dostatok zdrojov na opravu nemôžu ti drony puknúť, väčšina kto tvrdí, že mal všetko a puklo mu to, klamú.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak sa pridám aj aj.

    1. Nepuknú.
    2. Keď nieje , tak nieje. Tam presne vidia počet a percento poškodenia. Tak že ak ti napíšu že chyba nebola, tak nebola. Zápis ktorý je zaznamenaný po každom puknutí , nepustí.
    3. Nemožné. Na overenie požadujem presný čas a dátum.
    4. Tak isto nemožné. Refreš hlavnej stánky sa musí robiť. Hlavná stránka sa totiž sama neaktualizuje.
    Keď máš v lodi CPU , tak ti letouny nepuknú. Osobne CPU používam už roky a keď som mal všetko v poriadku, tak nikdy nepukli.
    To čo píšeš, sú nepravdivé informácie.

    Určite áno, ale treba ho mať v oboch konfiguráciách.

    Nebolo by to ani prvý a ani posledný krát.

    Tak že uvediem príklad.

    Tvoj jeden letoun.

    Plus výpis dronu, kde je vidieť že ak dron dosiahne ešte 36% poškodenia , tak pukne a ako je vidieť , tak pri tomto puknutí si nemal v lodi CPU na opravu letounu. No a kludne si môžeš v deníku skontrolovať, že v tom čase , teda 07.05.2015 o 19:44:02 , ťa pukol hráč AŁPĦĄ.

     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    ok. Díky za odpovědi. jen mě zajímá,momentálně mám poškození na 42 procent a ještě mi chybí k puknutí irisu 36 procent? nějak mi to nevychází. jinak tedy dám asi to cpu do lodi a pokud to nezafunguje někdy,tak se určitě přijdu pochlubit.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    HEROBRINE Kde ti chyba 36%? Ak mas 42%, tak do puknutia ostava 58%, iris moze prasknut iba pri 100%.

    CPU je uzitocne, no treba si hlavne davat pozor. Ja to radsej vzdy opravujem uz pri 80%, aby som nato neskor nezabudol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. HEROBRINE ne, ještě 36x můžeš puknout aby dosáhl letoun poškození 100%...Spočítej si to: 36 x 1,6 = 57,6% -> 100-58=42%
     
  13. Korben

    Korben User

    HEROBRINE Trocha zle som to tam napísal, tam nemajú byť % ale to koľko krát pukneš. Ak ešte 36x, tak je už neskoro. ►ρяοvοкατεця◄†vяц† to doplni správne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. TRIXT

    TRIXT User

    HEROBRINE: Ještě jen drobnost. Pokud máš více hangárů je dobré dát CPU i do ostatních lodí, i když s nimi nelítáš. Znám pár lidí, co přišli o letouny poté co warpnuli na loď, kde CPU neměli.

    Jinak z vlastní zkušenosti mohu říci, že CPU používám již rok a půl (poté co jsem neuhlídal ruční opravu) a funguje skvěle. Jediné co dělám je, že pokud počet oprav v CPU klesne pod 12, CPU prodám a nahradím ho novým. Opět ho musíš vložit do obou konfigurací.
     
  15. zdravim, asi jsou dnes erupce na slunci nebo mam zachvat nechapavosti, ale... je mi hanba, ze se na to ptam, kdyz jsem se na tom FAQ sama podilela.
    Vzdy jsem mela za to, ze komplet havoky davaji 10% dmg celkove, ale i v puvodnim mailu z doby zavedeni znela formulace takto:
    • Vzhled Havoc: Pokud byli všichni Vaši dronové vybavení provedením Havoc, není to jen důkaz vašeho úspěchu v bráně zeta, ale takové to zvyšuje sílu laserových kanonů na dronech o 10%!
    Ono to dava bonus jen na lasery v letounech, ne na celou lod? :D to je des jak z toho clovek vypadne za takovou chvilku :D
     
  16. Korben

    Korben User

    Bónus je len v letounech :)
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  17. Dakujeeem :)
     
  18. Little_Tali - klidně se ptej, pro začátečníky máme nekonečné množství rad... ;):p:D
     
  19. svi1

    svi1 User

    Pořád jsem nenašel cenu za opravu letounu. Mám pochopitelně mnoho kupónů, ale poslední dobou, když utrácím uridium, tak jedu až nadoraz (na nulu) a pokud by mi ruply letouny a já neměl uridium, tak mi je CPU opravy a kupony "prd" platné. Mám 10 letounů. Kolik tedy uridia bych si měl nechat? Přiznám se, že mi to dnes nemyslí, ale téma jsem prošel celé. Snad jsem přehlédl....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    V bibli máš že opr.letounů jsou za U ale pokud máš kupóny na opr. tak za ně. Už se to tu někde řešilo.
    Výhodné je si pořídit CPU opr.letounů 2.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).