Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kolik stojí oprava letounů a kdy je potřeba letouny opravit?

    Cena za opravu letounu je pro běžného uživatel 500 u. Premium uživatel stojí oprava letounů 250u. Letouny není třeba opravovat po každém sestřelu. Letoun má poměrně velkou výdrž a poškozuje se s každým sestřelením o 2,5/ 1,67 % Když dosáhne letoun 100% poškození, bude zničen. Dbejte tedy ne to, aby jste jej opravili včas. Pokud opravíte letoun, klesne jeho úroveň o 1 stupeň.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  2. svi1

    svi1 User

    Nerozumíš.
    Ptám se, kolik uridia stojí oprava jednoho letounu. Já mám CPU opravy vždy v obou konfiguracích. O to nejde. Jde o cenu opravy, kterou jsem nikde nenašel.
    EDIT: Díky PetriCZech™
    Jak říkám, dnes nemám svůj den...
    EDIT2:
    No jistě
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/darkorbit-bible-cz-otazky-a-odpovedi.278/page-5#post-20927
     
    Naposledy upraveno: 22/12/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    svi1 Cena je uvedena v FAQ Letouny, staci si to len prebehnut a najdes to tam. ;)

    Preto aj ked ma hrac CPU a kupony, treba mat na ucte aj ucko, preto odporucam neriskovat to a neminut vsetko na 0U.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. svi1

    svi1 User

    |Oromë| i Tobě díky. Díval jsem se jen na FAQ vše o letounech a tam to není a na bibli jsem dnes zapoměl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zrovna dneska se mi přes CPU opravily 2 letouny. Odečetly se 2 kupóny a žádné Uridium. Takže tak.
     
  7. Korben

    Korben User

    Pri oprave cez CPU bolo nutné mať aspoň nejaké urídium. Inak oprava neprebehla. Tak sa radšej odporúča mať aspoň nejaké uridium. Osobne som skúšal CPU a aj ručné opravy a pri počte uridia 0, CPU bez problémov letoun opravilo. Tak že je potrebné mať buď dostatok urídia alebo kupónov a samozrejme dostatok opráv.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    CPU oprav mám plný a kupónů přes 3400, tak mi snad nic nehrozí ;)
    Urko tam většinou bývá také.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Hrozí, ak si to nedáš v lodi do oboch konfigurácií. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Firefox1* Malo by to opravit aj pri dostatocnom pocte kuponov, len pre istotu ja nikdy nejdem s Uckom na uplnu 0.

    Osobne cpu sice mam v konfiguraciach, no vzdy pri 80% opravujem rucne. Jediny krat mi pukli stihacky, to som zacinal a boli to flaxy, to ma dost vystrasilo a odvtedy vsetko opravujem rucne. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem to opravoval ručně až jednou jsem to neuhlídal a ruply mi 3 upgr.irisy naráz :eek:
    Od té doby mám CPU ve všech lodích v obou konfiguracích. Pokud jdu dělat bránu a mám některé letouny na hraně, tak je před ní opravím.
    Rychleji se LV.
    -------------------------
    Ještě by mě zajímalo jak fungují ty body v přehledu u letounů.
    U Irisů mám od 9-11 bodů a u Apise 1807 bodů. Všechny letouny na LV 6.
    Ty body dostává letoun za sestřely a počítají se do jeho zvýšení LV. Když budu opravovat Apise z 5-6 LV započítají se mi
    ty body (1807 b.) které momentálně má do počtu na LV.6 ?
    Čím to, že má Apis o tolik víc bodů než Irisy ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *Firefox1* jsi na fóru krátkou dobu aby jsi neuměl použít tlačítko Upravit??

    Body do letounů se počítají dokud nedosáhnou maximálního levelu, přebytečné se přičtou také, i když to nemá žádný význam. Jakmile letoun opravíš, budeš muset opět získat plný počet potřebný na další level.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    =Marvin= dík za odpověď, pokud se tedy přebytečné (našetřené) body přičtou, tak to ale urychlí další level . Takže nějaký význam to má. V mém případě by to dělalo +1807 b. pro další level.
    Ps. Neupravoval jsem předchozí můj příspěvek, protože jsem kladl další otázku a stává se někdy, že pokud se ptáš na více věcí najednou, tak některé otázky zůstanou nezodpovězeny. Ale upravil jsi to parádně ;) nic proti tomu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    *Firefox1* ano tak by to mělo být. Tuším, že |Oromë| to někde psal. Vysoký hodnoty bodů u Apise, může způsobit to, pokud Apise opravuješ zvlášť a ostatní trénuješ dohromady. Tzn, pokud se ti body přičítají jen k Apisu.

    P.S.
    =Marvin= to je fakt *Firefox1* má pravdu. Upravil jsi ten příspěvek pěkně, no taky proti tomu nic nemám :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *Firefox1* asi jsi to špatně pochopil. Uvedu ti to na příkladu. Máš Irise lv. 5, 1550 bodů, na šestý level potřebuješ 1600 bodů. Sestřelíš něco řekněme za 300 bodů. Letoun ti poskočí na 6. level a body budou ukazovat 1850. No ale jakmile opravíš letoun a klesne level, počítadlo se vynuluje včetně bodů navíc a budeš je muset nasbírat kompletně znovu.

    Jinak pravidla fóra jasně hovoří o zákazu multipostů, protože znepřehledňují fórum, a ty ještě odepíšeš že jsi jej udělal zcela vědomě.. :rolleyes: Kor když za tvým postem žádné další příspěvky nebyly, tak jaké přehlédnutí a nezodpovězení? Takže tě ještě teď upozorním na dodržování pravidel, protože mi není po chuti dávat za podobné věci body, jako se dříve přísně bodovalo na starém fóru, ale dávej si na to pozor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    =Marvin=, Sentiero díky tak už jsem to konečně pochopil. No měl jsem v tom zmatek :rolleyes: Takže se to vynuluje ok.
    PS. Ten multipost jsem jsem udělal ne zcela vědomě, spíš podvědomě v dobré víře, že je to tak lepší. No nebylo, tak příště už ne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. PR3DY

    PR3DY User

    Když dělam bránu udělam alfu a těsně před dokončením mam upgrady z 5 na 6 lvl všech letounů, udělam betu, člověk by čekal, že letouny opraví dřív a mam je opravené úplně stejně :confused:
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Není to o síle NPC ale odruhu, v Bibli máš na to tabulku .
    A jak říká Sentiero i o lodi .
     
    Naposledy upraveno: 23/12/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Sentiero

    Sentiero User

    PR3DY záleží s jakou lodí lítáš a jaký npc střílíš. V Betě, alfe, nebo gamě, tam za npc moc bodů nedostaneš, obzvlášť pokud lítáš s golíkem nebo jinou větší loďkou a trénuješ všechny letouny. Ale třeba ve skupinové bráně nebo Zetě tam ty body skáčou podstatně lépe.

    Můžeš se podívat sem FAQ -letouny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ked puknu flaxy to nevadí, ale ked puknú irisi na levely 16 to zabolí. preto ja opravujem vždy na 70% .. a hlavne treba opravovat v rovnakom čase zeus aj apis kedže sa poškodzuju po menej .. dnes su vianoce a kamoš prišiel o 8 irisiek an 16tke.. .. hardcore :)