Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. _-forget-_

    _-forget-_ User

    Dobry den,

    mam dotaz poskozovani letounu APIS a ZEUS. Dival jsem se na stranku https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-vse-o-letounech.1816/ kde by o letounech mnelo byt vse, co se ale tyce poskozovani techto letounu tak tam neni nic. APIS a ZEUS se neposkozuji stejne jako obycejne IRIS. Napr. ted mam irisi poskozene na 40 % (po jejich 100% zniceni a nasledne obnove) a APIS/ZEUS na 84% a to jsem zacinal se vsema na 0%.
    Muzete mi prosim rict kde tuto informaci najdu. Na strance "vse o letounech" neni, skoda...

    Dekuji
     
    Naposledy upraveno: 26/4/16
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Apis a Zeus se poškozují o 1% za sestřel.
     
  4. Keď dám do Irisky dva lasery, ako je to s levelovými percentami..? neviem je to ok, alebo radšej generátor a laser..poradte prosím ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne moc nerozumiem tvojej otázke.

    Stíhačky vybavuješ podľa toho kde a ako práve lietaš. takže neexistuje viac menej najlepšia konfigurácia na všetko. samozrejme mnoho ľudí lieta napr na full dmg konfigurácií a pod.

    Také všeobecné konfigurácie sú
    1. rýchla 10 / 10 štítov a laserov
    2. Pomalá konfigurácia 5 / 15 štítov a laserov

    pridávam ti obrázky ako to vyzerá keď sú v stíhačke na 16 lvl lasery s hercules a havoc

    Screen Shot 2016-06-21 at 3.24.20 PM.png Screen Shot 2016-06-21 at 3.23.54 PM.png

    Verím, že som ti aspoň troška pomohol
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Rasputinn13: Pokud máš u letounu napsáno například Efekt: 10%/20%, pak to znamená:

    • Když dáš do letounu 2 generátory štítů, budou dávat oba dva o 20% více štítů.
    • Když tam dáš 2 lasery, budou mít oba dva o 10% větší DMG.
    • Pokud dáš jeden laser a jeden štít, pak laser bude mít o 10% větší DMG a štít bude o 20% větší.

    První číslo se vztahuje k vloženým laserům, druhé k případně vloženým generátorům štítů. Je to jasné?
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
  7. jasné, veľká vďaka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ahojte dnes sa mi podarilo získať tri LF4, mám ich da do lode, alebo stíhačiek...ak správne uvažujem tak do stíhačiek, kde by mali mať vďaka levelovým percentám vyššiu účinnosť ako v lodi....viem, že pre Vás skúsených je to hlúpa otázka, ale poraďte prosím...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. svi1

    svi1 User

    Rasputinn13 ahoj. Letouny mají bonusy na DMG a štíty. Proto je vždy lepší volba dávat lepší děla a štíty do stíhaček. Takže ano, uvažuješ správně.
    Pěknou hru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. super VĎAKA aj tebe peknú hru....:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ahojky chci se zeptat jsou slevy i na upgrade a kolik, chci upgradova letouny děkuji moc za info hezký den.
     
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sleva na upgr. zpravidla bývá v pátek od 19h
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  13. Děkuji a kolik procent to bývá Firefox1??
     
  14. Zľava je 25%
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  15. Děkuji dneska byla ?

    jak dlouho ji dávají hodinu nebo déle.


    Prosím nepíš 2 príspevky pod sebou pokiaľ ti ešte nikto neodpovedal a použij tlačítko Upraviť. Vďaka
    Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/8/16
  16. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Sleva je mimochodem každý druhý pátek (alespoň v drtivé většině, zatím jsem neviděl odchylku) a ta sleva není kumulativní, ale multiplikativní s ostatními (0,75*0,7 - pokud máte slevu 30%, atp). :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Caute, chcem sa spytat pri akom poskodeni stihaciek o nich pridem? Zapol som hru mal som poskodenie apis a zeus na 56%...znicili ma 2x...ani o jeden krat viacej...a prisiel som o obe stihacky..ako to je mozne?
     
  19. Doporučujem ti napísať na podporu :)
     
  20. svi1

    svi1 User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ měl jsi CPU opravy? Měl jsi ho v obou konfiguracích v době, kdy Tě zničili? Měl jsi dostatek uridia, případně uridia a kupónů na opravu v době zničení?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).