Diskuze: Systém zpráv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/18
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Mám dotaz. Pokud pošlu klanovou zprávu (skoro 50 lidí) a pak se pokusím napsat někomu, koho nemám v kontaktech, tak mi systém oznámí, že hráčům, které nemám v kontaktech, nemohu zaslat více zpráv, než je počet odpovídající mému levelu. U mě konkrétně 21. Ve skutečnosti jsem ale žádnou zprávu osobě, jenž nemám v kontaktech nezaslal, jen klanovku. Jak je posuzována klanová zpráva?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Klanovými správami by odosielanie ostatných správ nemalo byť ovplyvnené. Otázne je či hráč, ktorému chceš správu poslať, ma povolené prijímanie správ aj od hráčov ktorých nemá v kontaktoch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Ano, dotyčný má povolen příjem zpráv od lidí, jenž nemá v kontaktech. Pokud před tím nepošlu klanovku, pošta mu odejte. Napadlo mě, zda se to nebere tak, že když mám v kontaktech např. jen polovinu klanu (klan má 48 lidí) a pošlu klanovku, pak se mi ta druhá polovina započte do limitu a tím si denní limit vyčerpám. Ale to mohu, až budu mít chvíli a hlavně důvod poslat klanovku, otestovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Aj to môže byť príčina. Správy tak hromadne nevyužívam, tak presne neviem. Asi skúsim zaspamovať kolegu Belgama :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    V tom případě děkuji. :) Pokud výše popsanou situaci otestuji, dám sem vědět, jak to dopadlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Mam dotaz, když chci odeslat zprávu ať už klanovou, nebo někomu koho mám v přátelích, objeví se mi toto: [​IMG]
    Zprávy mi nejdou odesílat ani na chromu ani na mozille. Všude sem mazal cache i pomocí CCleanru. Už si nevím rady...
     
  8. Korben

    Korben User

    Tvoje ID
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    ID: 90069790
    Server: česko 3
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    MartyCZ2: Tuto chybu jsem obdržel v případě, pokud jsem posílal klanovku a v klanu byl někdo, kdo měl ban. Nebo jsem se pokoušel poslat zprávu někomu z kontaktů, kdo měl ban. Není to i tvůj problém?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    MartyCZ2 Skús si zmazať všetky správy, ktoré tam máš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    To nevím, jestli někdo má ban. Ale já sám mám banána na chat, to znamená, že nemůžu posílat zprávy?
    Ok zkusím to promazat.
    EDIT: Tak sem vymazal všechny zprávy a stále to nejde odesílat.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/14
  13. Korben

    Korben User

    No je možné že ban na chat to ovplyvnil. To neviem, ja ban na chat nemám, tak to neskúsim. :)
    Skús poslať správu po skončení banu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    No já mám IP ban takže to nezkusím :( :D
     
  15. Gelda

    Gelda User

    Ohledně herního systému zpráv na CZ3 serveru [​IMG]

    Kdysi jsem si kolem toho psal s podporou a odpověď v podstatě byla že heení systém zpráv v podstatě není pro CZ3 spuštěný... Možná bych ten email i někde vyštrachal :) Teď jsem to zkusil a zatím se nic nezměnilo... Pořád nejde napsat. Nezvažuje BP třeba že by to jako fungovalo ? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    No tak to je síla :D Na to ani nemám slov...
     
  17. Gelda

    Gelda User

    Jen aby nevznikaly mylné doměnky... Ze strany CZ podpory je to prý na BP hlášený pravidelně již delší dobu. Bohužel BP to nemíní u nás zprovoznit. Alespoň tak mi to bylo oficiálně řečeno. Co se však za tím skrývá můžeme se jen dohadovat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    No raději nebudeme o tom dál spekulovat, abychom nedopadli špatně :D . No tak snad se BP nad CZ3 smilují a spustí nám to...
     
  19. Thymius

    Thymius User

    Na CZ3 to opravdu nejde nikomu :) Nikdo Ti asi neřekne, jestli úmyslně, nebo zda probíhá stále údržba, ale každopádně - Marty, u tebe chyba není :)

    PS: Jenom mě tak napadá, neví někdo o dalších serverech, kde mají podobný problém? :)
     
  20. Respawned

    Respawned User

    zdravim, po dnesnom prihlaseni mi ukazuje jednu neprecitanu spravu, ale v spravach mi ju neukaze nevie niekto co s tym?