Diskuze: Systém zpráv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Naša externá veštica Teodora, hovorí že nevie. :D
    [​IMG]
    A my veštiť nevieme, tak že tiež nevieme. :)
     
    -baghira2- a Respawned tohle ocenili.
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Respawned a prosel jsi si vsechny emaily jestli tam nemas nejaky neprecteny?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Respawned

    Respawned User

    ano som si isty, objavilo sa to len tak z nicoho nic a takisto to aj zmizlo :)
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Respawned Uz sa to stalo aj mne parkrat, ide len o chybku a vzdy to casom zmizlo samo od seba.

    Vacsinou pomoze odlogovanie z uctu a na druhy den uz tam nic neukazuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Dobrý den asi to sem nepatří ale je to nejpodobnější tema co jsem našel zajímal by mě seznam zakazaných slov v chatu protože optavdu netušim co je neslušneho napřiklad na takovem slově NOOB ??? díky
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    INKVIZITOR- napiš si to slovo do googlu, a přečti si co označuje. Poté si přečti pravidla chatu, kde se píše že urážky jiných hráčů se netolerují. Asi by se ti také nelíbilo, kdyby ti někdo řekl že jsi noob, protože píšeš do tématu které s dotazem vůbec nesouvisí, že. Slova která jsou v seznamu zakázaných, tam jsou z dobrého důvodu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    INKVIZITOR-, Prečítaj si poriadne pravidla chatu. Ban nemusíš dostať len za to že napíšeš neslušné slovo, ban dostaneš aj ak sa niekoho snažíš uraziť. Ak niekomu napíšeš že ja NOOB , tak ho určite nechváliš. Okrem iných trestov, každá urážka môže byť potrestaná.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.