Diskuze: Technologické středisko (Tech Center)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Post zmazaný a ban na fórum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Koupil jsem druhou halu a dal v ní stavět jiný tech. Tech jsem použil a chtěl bych halu využít pro vybudování jiného techu, ale stále v něm visí ten starý tech s počtem "0" a při kliknutí na ostatní techy je nejde postavit, jako by hala byla přidělená již zvolenému techu.
    Nevíte kde je problém? To jako čím si zaberu halu jednou, to už tam musím stavět a pak již nic jiného? To pak ale nejde stavět za celou hru nic víc než tři techy které jsem kdysi zvolil. Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Klikni na Hi-Tech halu a objeví se ti toto
    [​IMG]
    Budeš té moci si smazat Hi-Techy z výrobní haly a tím se ti vytvoří místo pro jiný Hi-Tech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Právě že to nejde když máš NULU, jak jsem psal.
    Takže musím postavit předmět za draho, abych ho smazal a uvolnil halu? Super.
    Nejde o těch pár surek či urka, jde o princip, že to mají chybové....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Čo je na tom chybové, ono treba počkať než ubehne ochladzovanie techu až potom môžeš niečo iné vyrábať :)
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Odkdy ochlazování techu trvá hodiny? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Badmaniak já mám také 2 výrobní haly, v jedné mám tech Přenos energie, v druhé jsem měl Bojové roboty. Po použití všech robotů se mi hala normálně uvolnila pro výrobu nového techu.
    Raději jsem to zkusil znovu i s Přesností raket, a hala se po skončení účinku techu a jeho cooldownu opět normálně uvolnila. Spíš to tedy vidím na problém u tebe, i s faktem že jsi jediný kdo toto zatím hlásí. Možná by úplně stačilo jen promazat cache, místo rýpavých poznámek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Neviem o akých hodinách píšeš, teraz som to schválne skúsil. Keď tech minieš, skončí ochladenie a hala je volná na ďalšie použitie. Ochladenie trvá podľa použitého techu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak ochladenie haly trvá toľko, koľko trvá ochladenie daného tech.

    Nenapíšeš o aký tech ide, nedáš sem ID aby sme sa pozreli a ešte sa správaš vychytralo keď ti človek dá odpoveď. Už ti to určite ide, že, len si nevieš priznať že stačilo počkať ;)
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jde, asi po dvou dnech to šlo. Tech se měl ochlazovat minutu. Proto jsem psal sem a normálně se zeptal, jestli je hala napořád bloknutá. Zas máte potřebu mě shazovat nebo co?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Nikto ta nejde zhadzovat, len miesto tych zbytocnych reci by viac pomohol jednoduchy screen a ID.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Místo screnu jsem problém popsal a myslím že detailně. :)
    V hangáru visely vyráběné techy s počtem NULA. Dal se vyrábět pouze daný tech. Navíc smazat techy nešlo, protože techů bylo nula. Takže veškerá políčka zašedlá. Jak ostatních techů kromě vyráběných, tak techů v daném hangáru.

    A takhle to bylo pár hodin než sem sem napsal a spravilo se to po dvou dnech asi, když sem se tam koukl. Možná déle.
    Nevim kde byla chyba, ale to je jedno. Jediné co mě zajímalo bylo, jestli se hangár znovu otevře, nebo zůstane zablokovaný pro daný tech napořád.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak hádám odpovědi už znáš. :) Jinak jde o to, řešit problém konstruktivními posty, k popisu přidat ID, jestli jsi zkusil udělat něco pro odstranění problému, atp., bez zbytečných poznámek a presumpcí typu "mají to chybové." O nic jiné nejde. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Zdravím :) Jen takový malý dotaz, jaký je rozdíl mezi Okamžitou výrobou a Zakoupit? To je přece v samotném důsledku to samé né? :D
     
  15. GΞRΛN

    GΞRΛN User

    Keť dáš zakoupiť tak nestratíš žiadny seprom,logdisky ani kredity iba uridium.Naopak keť dáš okamžita výroba tak ti to strhne seprom,logdisky aj kredity ale strhne ti to menej uridia.
     
  16. Aha, děkuji :)
     
  17. jinokrajec

    jinokrajec User

    Mám jednu výrobní halu a chci si zakoupit druhou. Můžu v obou halách vyrábět najednou jeden druh, třeba Přesnost raket? Jde mi o tu přesnost, proto se ptám zda to jde, abych ji nekupoval zbytečně. Děkuji za odpověď.
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nelze vyrabet ve dvou halach stejne Hi-Techy, vzdy pouze jeden druh na jednu halu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ahoj , chci se zeptat , jestli někdo zkoušel , kolik ubírá řetězový impuls HP přímo na lodi a jakým způsobem se dělí těch dalších 6 impulzů , když je možné poškodit 7 cílů , zda se to vůbec vyplatí vyrábět...
    pokud by to zkoušel admin , nevadilo by to zadat i do FAQ ... šekuji pěkně za případnou odpověď ;)
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že je to něco okolo 10 000 hp . Ten impuls může přeskočit na maximálně 7 protivníků, to znamená, že když se zadaří, tak jich můžeš zasáhnout 7, ale v opačných případech třeba jen 1, většinou jsou to 3 -4. Podle mě se to nevyplatí...

    my ti tu poradíme zadarmo, šek si můžeš nechat :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.