Zpetná vazba [DISKUZE] Testovací server - Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 9/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    5 otázek a baghira má na ně 7 odpovědí?
    Za mě je celá akce totální nesmysl a nepřesné překlady do českého jazyka tomu už vůbec nepřidávají?
    Jak mají hráči něco testovat, když vlastně ani netuší, jak se má které NPC chovat a co má vlastně dělat.
    Jak se mám bránit něčemu, když mi něco neustále ubírá dmg 36.000 za 1 vteřinu a emp puls je na nic?
    Ke konci některé npc zůstávají na místě bugnuté a zabije vás radiace na mapě?
    Mě celá akce přijde jak šitá na míru pro hráče s klikačkou protože přes desítky hráčů nemohu nakliknout některé npc a ještě tam jsou peti a nejde střílet hráče a odměna z npc se nedělí, tak co tam mám střílet?
    Pořád se do zabugované a momentálně totálně nevyvážené hry chrlí nové a nové předměty, aby nám zahlcovaly inventář a způsobovaly ještě větší lagy nejenom v branách, ale už i na norm. mapách.
    Každá akce nové suroviny, nové předměty, nové moduly, nová munice, pro boha proč?
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
    *Firefox1* a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  2. coolmen

    coolmen User

    A taky vas tato akce nutí zůstat pohromade ze spoustou hracu na malem prostoru coz samozrejmne zposobuje lagy.Taky jsem nepochopil 36k dmg jen tak,ja to teda prezil ale na konci mi to napsalo at vezmu odmenu a zmizim ale nic tam nebylo jen body pokroku.Nekdy se mi obevila velka kostka po sebrani tam byla odmena ale nic moc.Kdybych to mel strilet svoji munkou tak bych byl nastvanej.Za celou branu cca 3k urka.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Drift1

    Drift1 User

    Berte v úvahu že jde o test server kde se to zkouší a nešlape na sto procent. Proto se to testuje aby se to vychytalo a raději to zkusit tak než aby ste křičeli zase ,,že nebyl spuštěný,, test server. ZOHAN-Baghira má 7 odpovědí pravděpodobně proto že si všiml více chyb. Je to aspoň dobrá informace tak se do něj už přestaň strefovat.Kdyby si o něm věděl v reálu co já tak mlčíš.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Neviditelné NPC a zabil tě : ZOHAN.
    [​IMG]
    Drift1 napsal :
    A pointa? Jak se mlčí na foru?
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Měl si do činění s neviditelným Reflector Mimesi5
    2) u Reflector Mimesi5 je chyba: ak si s ním začnete, zostrelíte tým samého seba.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Odkud víš, že je to chyba?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Možná chyba, možná zaměř. Těžko říct.

    Ale aby místo npc (Reflector Mimesi5) padl jeho střelec tak to rozhodně, není normální v této hře.
    Pokud vím, tak tohle v této hře ještě nebylo. Právě proto, může jít o chybu. Jestli se to nevyřeší.
    A od toho je tato diskuze, aby to moderátori jako feedback od hráčů, mohli pak posunout víš.

    P. S.: Spíš by mě zajímalo, jestli vývojári BP vůbec myslí, když něco takového zavádějí do hry. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 11/3/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Dadiiik

    Dadiiik User

    ten modul na leonovku je až moc strong, to by chcelo ubrať.. davaž 85k s plt3030 je troška moc nie? s tou raketou SR-5 som tam dal 780k to je tiež troška prehnane..
    na diminishera by podla mna stačilo aj tych 20% shield.. na full vybave s upgradmi maš pomaly 1m shield na vrtačke a plieskas bomby jak hovado..
     
    bhagira22, leosacek a -baghira2- tohle ocenili.
  9. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Takže jen letmo odzkoušené - Od chyb v zobrazení modulů , nebo ) odmněn ( za NPC na X2 => 64 U (viz. odkazy) nechapu proč vůbec je třeba dávat něco jako další (nutné) fíčury typu sprejů , emotů , dalsích zbraní ,munice atd... Už teď to je tady i pro hráče znalého pomněrů pěknej guláš a to nemnluvím o napochopitelné mutnosti se připravit na prenos xx věci do nového enginu. Ale to doufam že má BP pod palcem jako podpůrné programy. Jinak po nalogování na test sem dostal cca 50% uváděného seznamu takže jak sem psal - Odzkoušeno jen letmo :/

    https://ctrlv.cz/WNMx

    https://ctrlv.cz/kmyB
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Škoda že testovací server skončil mnohem dřív. Nevydržel ani do 14:00 v dnešní den.
    Registroval sem, že ani v čase 12:43 již dostupný nebyl. Pak sem už úplně rezignoval.

    Za to se mi podařilo získat screen z testovacího serveru.
    Tady je: https://gyazo.com/a984edb7ebd368ac3820c7d3fe89b61e
    Jsem spokojen i s takovým výsledkem. Alespoň, sem si to tam zkusil.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jedna z otázek zpětné vazby byla: jak snadno získáte klíč do té brány? Kromě splnění denního úkolu jsem žádný jiný klíč nezískal, v té bráně jsem byl asi 3x a na 4-4 jsem asi hodinu střílel veškeré NPC s UI včetně těch nejtěžších a žádný klíč jsem nezískal.
    Také jsem sestřelil několik desítek NPC s UI na dolních mapách.A nic.

    A o sprejích a emotikonech mám napsat co? Na co je to dobré? Na lagy a plný hangár?
    Jen doufám, že tu akci nespustí už zítra na normálním serveru.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
  12. josef402

    josef402 User

    chápu to dobře co sem zde precetl,bude to nejaka brana -ny s nejakyma npc dik:) za upresneni:D:D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

  14. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    neskusal som testovacie akcijky,jedno ma trapy?ak sa tam dostanem so svojim uctom,to materialne ohodnotenie ak ho nevyuzijem si po teste prinesiem na svoje konto?velmi zaujimave ponuky su za spoluucast,.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bohužiaľ nepôjde. Pretože, čo na testovacom serveri nahraješ, to tam aj žiaľ, zostane.
    A na svoj hlavný účet v hre, to nepôjde preniesť. To sa nedá: ani zo serveru na server.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/20
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  16. -t0m4s-

    -t0m4s- User

    Za mě osobně byly npc zbytečně těžké, byl jsem v té bráně dvakrát a z toho jsme ani jednou nesplnili misi. Vždy dříve zničili nákladní loď. Navíc na testovacím serveru nikdo munici moc neřeší, každý měl seprom a hodně z nás tam používalo i novou munici se kterou hp u npc vůbec nemizely...nebyli jsme schopni to v 10 - 25 lidech ustřílet. Pokud nebude obtížnost snížena, myslím si že full hráči tam zajdou max 10-15 krát aby získali nové lasery + moduly a více krát nebude důvod, tím pádem bude tato akce hratelná jen 2 dny a poté nepůjde dokončit z důvodu malého počtu hráčů. Já bych tedy snížil obtížnost a co se modulů týče, tak jsou přehnané. Rakety z leonova budou dávat větší dmg než full hráči, dal bych to na polovinu, diminisher bude mít v pohodě 3 000 000 štítu na kruhu, z tohoto důvodu bych to snížil na 15% a hammerclaw bude mít přes 1 000 000 bž, ten bych dal na polovinu také.
     
    bhagira22, -baghira2- a storm128 tohle ocenili.
  17. Nuže... řekl bych to takhle... nápad jako takový je zajímavý... a to je asi to jediné, co je na tom dobrého...
    Na mapě jsem byl jen 1x, takže nemůžu asi dát tolik feedbacku, jako jiní hráči, ale stejně sem vypíšu, co si cca o tomhle myslím.

    1. První věc, která mi vadí je, že jedno ''kolo'' akce trvá 40 minut. 20 minut by podle mě úplně stačilo. Jo, kdyby byly třeba různé fáze, které by to ozvláštnily, tak proč ne, ale takhle jsem jen 40 minut na mapě, kde střílím NPC a nemůžu si ani pomalu dojít na záchod, protože mi mezitím odjede ten konvoj a já umřu v radiačce...
    2. Předpokládám (nebo spíš doufám, je to hra od BP), že se to opraví, než se to objeví na reálném serveru, ale já jsem na své mapě jezdil s konvojem jen asi 10 minut. Dalších 20 minut se konvoj ''zasekl na místě'' a nic se nedělo, žádná nová NPC, nic. A pak se zase na 10 minut rozjel...
    3. Vzhledem k tomu, že jsem se nalogoval hned po startu tesťáku, tak tam asi hromada věcí ani nefungovala, jelikož jsem nějak absolutně nepostřehnul, že by tam někde byl ten slibovaný battlepass a ani se mi nezobrazovalo v té tabulce, kolik mám bodů pokroku. Občas jsem nějaké za něco dostal, ale v té tabulce furt 0.
    4. Připadá mi, že je tento event dost nevyvážený. Na to, že na tesťáku mají prakticky všichni full účet, bylo nás cca 20, stříleli jsme x4/x6 nebo tou novou municí, 20 minut z 40 jsme tam neměli NPC a stejně nám ten konvoj málem chcípnul... zajímá mě, jak by to lidi utáhli na reálném serveru...
    5. Povedlo se nám dokončit úspěšně obranu konvoje a... dostal jsem jakože nějaká body pokroku... a to je všechno? 40 minut na mapě kvůli blbejm pár bodům pokroku? Vážně?
    6. Emoty a spreje jsou ptákovina, další zbytečnost místo toho, aby se opravili lagy atd.
    7. Co se týče nových modulů na lodě, nebyl jsem asi dostatečně dlouho online, abych to vyzkoušel, ale osobně si myslím, že to je celkem v pohodě. Ten modul na hammerclaw je úplně v pořádku, stejně se s ní prakticky nelítá, tak proč ne. Modul na Leonova mi připadá v pohodě, stejně je to jen na domácích mapách... ale nvm, osobně s touto lodí nelítám a ani jsem jí v poslední době moc neviděl, tak nejsem schopnej posoudit. Ten modul na Diminishera... asi by to chtělo si s tím pohrát, možná nerfnout na 30%... uvidíme. Ale zase je hezké, že protlačují už i jinou loď než Solace.

    Podtrženo sečteno, vypadá to zase na nedomyšlenou akci. Vlezu tam asi jen párkrát, abych udělal mise a ty moduly. O TOP umístění se ani nebudu snažit, protože to pravděpodobně zas vyhraje nějaké auto... a jak už jsme viděli při minulém Galactic Strifu, BP s tím nic neudělá, tak proč ztrácet čas.
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    Testovací server pro akci byl již uzavřen, tato téma bude uzavřena a přesunuta do archívu. Na základě zpětné vazby byly upraveny statistiky určitých lodních modulů pro Leonov a Diminisher, statistiky a odměny za některá NPC plus pár dalších úprav. Aktuální statistiky jsou ve FAQ Akce Vzpoura Mimesis − Časté dotazy.

    Přejeme příjemný let.
     
    bhagira22, Cartman a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.