Diskuze: Testovací server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolikt

    dolikt User

    kdy bude zase otevřený ani sem se nepřihlasil a je vypnutej ? omg
     
  2. kdyby ses kouknul na odkaz, který tam dal belgam tak by jsi zjistil, že test server bude otevřen až se opraví chyby.
     
  3. Som proti, aby mi úprava konfi uberala boostre. Ja totiž za ne platím €-mi. Namiesto toho, aby zrušili palladium, tak vymýšľajú takúto zbytočnosť.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    .A..R..E..S.: Doufám, že po zavedení novinky do hry problematiku boosterů nějak pořeší. Když se podíváš do Vývojářský blog 10/2015, kde píší:

    "A ano, jsme si vědomi problémů s realtimovými boostery a diskutujeme o plánech, jak je vyřešit."

    pak bych si myslel, že s tím něco snad udělají a nenechají to tak, že by boostery byly čerpány zbytečně.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/15
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Opět nejde nalogovat na mapu. Vytváří se spojení ...
    Údržba provedena a nejde to na žádném prohlížeči-Mozilla,Chrome ani SR Ware iron.
     
    davemessi7 a «Дɢяԑȿɸя™ tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    nejde ani pod Edge, ani pod Operou. To samé předevčírem, v uterí.
     
    davemessi7 a «Дɢяԑȿɸя™ tohle ocenili.
  7. Dollphinz

    Dollphinz User

    me to taky nejde..
     
  8. Na test serveri hlavne neprehodte na druhu konfu. Prehodenie konfy zapricini pad hry.
     
  9. davemessi7

    davemessi7 User

    take mi nejde nalogovat na mapu jen se nacita a nic prvni den testu to same zkousel jsem i jiny pc ale nic prohlizece mam asi 4 mozila opera chrom i edge na zadnym to nejde nalogovat nevim co stim je ale mozna ze je to preplnene hraci takze proto asi me to tam nepusti
     
  10. Na testu je dost velkej BUG. Když má hráč malo hp stačí přepnout formaci a má plno HP..
     
  11. Chcem sa spýtat prečo je tam všetka munice strielajuca na červeno ? (rsb,sab x4 všetko ) to tak bude normálne ? Ked som upgradoval tak to šlo bez času ktory sa upgraduje laser napríklad a nedalo sa vybrat ani na kolko % to je chyba alebo co ? :D dik no
     
  12. Je tam opravdu hodně bugů, které velmi znepříjemňují testování. Když koupím loď, nevidím ji tam. Až po několikátem relogu se mi zobrazila v hangáru. Najít zakoupený design byl tedy taky oříšek. Jakmile se přepnu na letouny a poté se chci vrátit zpět do lodi, obrazovka zůstane na letounech. Je to opravdu silně o nervy. Další bugy, např. nemizející suroviny po jejich sebrání, npc a hráči, které nelze nakliknout apod., o nich ani nemluvě. Jinak ohledně výbavy v klientu - Novinka je to pro mne jinak velmi příjemná, ale zachovala bych hangár i na hlavní stránce tak, jak je.
     
  13. LowEnough

    LowEnough User

    Já se nemohu nalogovat na mapu ani v jednom ze 3 prohlížečů.
     
  14. byl jsem tam a vyhral jsem si je to dobre udelane prehledne hlavne rychlejsi az na ty lagy. Az to bude ve hre tak super moc se mi to zamlouva tak za me SUPER;)
     
  15. Jeřen

    Jeřen User

    Zdar tak jsem polítal a za mě je to krok zpět! Špatné načítání vybavení do letounů nejde přehodit loď bez Warpu nebo aktivace v klientu což zapříčiní odmaskování . Každé hození masky nebo dovybavení lodi či peta vyžaduje návštěvu základy. Je to nepříjemné a zdlouhavé prostě záměr možná dobrý, ale naprosto nedodělané. Jeřen
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Test server byl pro dnesek uzavren. Dekujeme vsem za testovani.
     
  17. jen se zeptam na zamer - vybava v klientu proc ne, kdyz se ty boostery doresi, ale mne trapi vec uplne jina. Jak to ted bude, kdyz si budu chtit treba jen ubrat stity z konfy, ted to delam tak, ze se odloguju (i na nepratelske mape), zmenim a naloguju zpet... ted budem litat na zakladny nebo stavet KBS jak cvoci jen kvuli prehozeni jedne veci v konfe? :(
     
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    No toto bych take rad vedel ci to tak bude fungovat,protoze porad preletavat sem a tam by bylo pekne na nic...este kdyz za den menim treba 3x vybavko v lodi nebo jak pise Tali par stitu uberu/pridam.Tam by to mohli nechat aj na hlavni strance.
     
  19. Ja v tom problém nevidím, to máš to isté ako aj úlohy, kedysi si úlohy mohol zobrať len na hl. stránke, teraz sa dajú len v hre pri !. Je to úplne rovnaké
     
  20. ukoly ke hre samotne nepotrebujes.
    Pri predstave, ze zapomenu treba jen strcit kami do petky a mezitim skocim na cizi x-8 a tedy musim bud umrit, nebo pockat az mi dojede cooldown skakaciho cpu, nebo tam doletet po vlastni ose (treba s citadelou uzasna predstava), mne obleva studeny pot. :eek:
    Uz se mi povedlo i letet s druhou konfou prazdnou.. :D
     
    Naposledy upraveno: 17/12/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.