Diskuze: Testovací server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pape9191

    pape9191 User

  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    pape9191 pouzi ozubene koliesko a vymaz nim obe konfy, nasledne naskladaj veci nanovo.

    [​IMG]

    Mimochodom tato tema je o testovani nevej verzie vkladania vybavy, nie o aktualnom probleme v hre, na to mame technicku sekciu.
     
  3. |Oromë| nemáš pravdu, takhle se sleva o hodince upgradů nesčítá. (Nejen) Ze svých výpočtů jsem odvodil, že ať už je tvoje osobní sleva jakákoli (dejme mu 0, 5, 25 nebo 30 procent), sleva hodinky upgradů násobí takto sníženou cenu koeficientem 0,75. Tzn. pokud máš 30% osobní slevu a upgraduješ o hodince upgradů, tak platíš 0,70*0,75 = 0,525 => 52,5% původní upgradovací ceny předmětu, tedy tvá sleva dělá "pouze" 47,5%. Jako důkaz přikládám výpis z upgradování svého raketometu:

    23.01. 19:38 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 2 byl zahájen. - 2,050 U.
    04.02. 19:59 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 3 byl zahájen. - 2,279 U.
    13.02. 19:26 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 4 byl zahájen. - 2,507 U.
    13.02. 19:35 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 5 byl zahájen. - 2,735 U.
    13.02. 19:44 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 6 byl zahájen. - 2,964 U.
    13.02. 19:54 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 7 byl zahájen. - 3,192 U.
    08.05. 19:03 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 8 byl zahájen. - 3,420 U.
    08.05. 19:20 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 9 byl zahájen. - 3,649 U.
    08.05. 19:37 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 10 byl zahájen. - 3,877 U.
    08.05. 19:56 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 11 byl zahájen. - 4,106 U.
    22.05. 19:05 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 12 byl zahájen. - 4,334 U.
    22.05. 19:32 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 13 byl zahájen. - 4,562 U.
    03.07. 19:02 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 14 byl zahájen. - 4,791 U.
    03.07. 19:28 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 15 byl zahájen. - 5,019 U.
    03.07. 19:59 Pokus o upgrade raketometu na úroveň 16 byl zahájen. - 5,247 U.

    což dělalo přesně 54.732 U. a to je 54 732/104 250 = 0,525 => 52,5% původní ceny - tak, jak jsem psal o odstavec výše. Kdysi jsem si taky říkal "Jo, díky té hodince se dá upgradovat méně než za polovic, to je dobré", no ale pak jsem udělal tyhle propočty a zjistil, že sleva dělá 47,5% tedy o 7,5% méně, než by člověk přirozeně očekával. Na druhé straně je třeba podotknout, že:

    1) Dá se logicky očekávat, že pokud je to možné, tak BP hráčům spíše nedopřeje nějaké usnadnění či slevu - i když dnes se s poměrně velkou snahou snaží tento argument vyvracet.

    2) V tomhle případě je v souladu s běžným selským rozumem, že hodinka upgradů dává čtvrtinovou slevu každému z toho, co ho předmět "aktuálně" stojí (tj. závisle na jeho případné osobní slevě).

    Sorry, že tu píšu tak věděcky, ale když už chci něco vyvracet a k tomu ještě moderátorovi, tak chci, aby to mělo patřičné náležitosti a "formálnost".

    Jinak mohu se někde (pravděpodobně na zahraničním fóru) vyjádřit k této změně upgradovacího systému? Rád bych totiž vyjádřil kategorický nesouhlas s jakoukoli změnou ceny upgradu - ať už nahoru nebo dolů, což dle mého názoru nemá po více než 5 letech toho, co je systém zajetý, smysl, a vyvolalo by to zbytečné kontroverze. Na druhé straně se dá souhlasit, pokud chce BP "unifikovat" nastavitelnou úspěšnost upgradů na 100%, jelikož jak samo říká, drtivá většina upgradů jede i přes různé možnosti právě na oněch 100%, a já k tomu dodám, že upgradováním na jiných procentech se stejně zpravidla spálili především nováčci, co to chtěli poprvé zkusit, a i já se semtam překliknu a odkliknu upgrade hned na 5% než tam stihnu naťukat 100%... :)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
  4. v tomto test servre nieje zobrazena sucasne vybavena lod .. to znamena ze vybava ani nieje v ponuke aj ked v ponuke prehladu celeho arzenalu je moznost vidiet sucasnu vybavu ... v podstate aktualna lod sa neda dovybavit mozno to mam iba ja , alebo je to celkovy zamer :)
    ID 100802615
    test2
     
  5. prosím vas na test serveru jsem mněl surgeona kde jsem mněl veškerou výbavu. pak jste resetli test server o den z5 a surgeona jsem neměl a veškerou svou vybavu jsem stratil.. je možné to nějak navratit?
     
  6. DooMborn128

    Jelikož se jedná pouze o testovací server tak to možné není.
     
  7. nalogovanie na test po reštarte okna prehliadača v pohode samotny test prehliadač maxton nenačita všetky položky v hangari , prehliadač mozila bez večšich problemov bežal v pohode z minimalnými lagmi chrome tiež v pohode chyba ktorá sa mi ukazovala na všetkých troch prehliadačoch po skoku cez port zamrznutie mapi zmizli porty mapa ostala prazdna nutný reštart hracieho okna výrazne lagi sa objavuju len mape kde je viacej hráčov pokope všetko som testoval v 3D , samotný hangar je super len neviem prečo je nutne pri vymene lode vybavovat aj stíhačky tie mame len jedný hodne času by sa ušetrilo keby stihačky ostali rovnako vybavene pre všetky druhy lodí takysto je nanič ked lod nema rovnaký počet slotov sa preniest vybava neda to by som isto upravil , spokojnost s bežanim hry a lagov + hangár je na 80%
     
  8. cus bus Nejede mi Hangar
     
  9. Test server je na testovanie noviniek, ktoré majú byť následne pridané do hry a nie na hranie.
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    šorek66681 a trošku konkrétněji by to popsat nešlo?
     
  11. Bolo to fajn. :) Trošku dlhšie mi trvalo kým som našiel ako vybaviť loď a aj to ako si ju dať na aktívnu do hangáru. Ale inak to bolo v pohode, prišiel som na to a uvítal by som takúto aktualizáciu. Ten obchod bol trošku nepriehľadný v sekcií ,,Loďe,, ale nie až tak. A Pri zakúpení designu na loď (okrem tých farebných) mať originálnu loď netreba? Pretože som kúpil len design (napr. Pusat), dal som si ju a nepotreboval som pri tom Vengeance.
     
  12. zebrik12

    zebrik12 User

    Bylo by fajn dát to vybavení do hry místo stránky, jak jsou poslední test servery. Bylo by to rychlejší, contunuální, efektivnější, hezčí, lepší...
     
  13. Jo bolo by to dobré mnohým by to vyhovovalo, ale má to to svoje ,,ale,, napr. stráta boostrov (aj tých pár minút niekomu môže vadiť) ale myslím, že by ani to nevadilo až tak :)
     
  14. jisap123

    jisap123 User

    Měl bych dotaz, ví už se tak nějak kdy by se toto zavádělo? Jelikož teď se to zase předělávalo, tak jestli tento projekt je ještě aktuální. Díky.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 To ukaze cas. Kazdopadne nemame k tomu info. BP ma vela veci rozrobenych a k tomuto sa mozu vratit neskor.
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    Dobře, díky :) Já bych tuto věc ve hře uvítal.
     
  17. když se dela prvni vlna krupier tak nazacatku po sundani npc se ukaze nakej kod ten je kcemu ?
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    A kde přesně se ten kód objeví? Vlevo nahoře se totiž vypisuje varování od streunerů. Něco jako hlášení a součástí toho je i nějaký kód. Tak pokud myslíš tento kód, tak ten neslouží na nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tyjo vy jste to někdo četl ty hlášky? :D Já to nečetl a to jsem dělal víc jak tisíc bran, kde tohle vyskakuje (Low, Hades, Kuiper).
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    Badmaniak ne, já jsem se pouze dívala na obrázky :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.