Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No hodina slev je, že když to dáš na 100 % tak tě to bude stát 75 % ceny. Když dáš na 75 % tak holt máš 25% šanci, že ti to nevyjde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. BulldockCz

    BulldockCz User

    LoL :D aha okey,díky :D příště si na to dám pozor :DDD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. xakru

    xakru User

    díky, ale nepotěšil si mě :) to mě bude stát spoustu paněz..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Da se verit procentum uspesnosti pri uprgade vybaveni? Prosil bych nejlepe vlastni zkusenosti. Jestli ano, pak je nejlepsi upgradovat vzdy na 5%, protoze cena roste exponencialne s procenty.

    Obrazek sem nedostanu (nechce se mi zakladat ucet na ty obrazkarne pro forum :)). Ale je to cca fce y = e^(x/72 + 7.15) - 1200. Trocha matiky neuskodi. Pro iris lvl. 0 -> 1, aproximace odhadem (soupanim). Upgradujete vsichni na 5%, nebo myslite, ze to neni dobry napad?

    edit: odzkouseno na letounech. Skutecne 5% ideal. Dokonce mi prislo, ze to nejak casto vyslo (vice nez kazdy 20ty). Udelal jsem na 5% za cca 20k U to, co by pri 100% stalo pres 38k U.

    Statisticky na velkym poctu pokusu, coz u upgradu bude, se vzhledem cenam vyplaci vzdy 5%.

    Edit: Chyba opravena v mem poslednim prispevku. Diky »†prchlik†«
     
    Naposledy upraveno: 3/3/14
  5. Korben

    Korben User

    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -xghost- zde ti hodím jeden link
    http://en.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=405990
    Doufám, že umíš trochu anglicky nebo si pomůžeš googlem. V každém případě upgrade na 5% není z hlediska pravděpodobnosti nejoptimálnější a s vyšším levelem upgrade to bude horší a horší.
    Avšak 5% je nejoptimálnější strategie pro všechny moduly bitevní stanice.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Ten obrazek je jen graf exponencialni funkce pro cenu v zavislosti na procentech z jednoho programu rovinny geometrie.Nepovazuji to za nutne.

    Jednoduse. Cena o kterou se to zveda, kdyz zvysujete procenta by mela rust stale stejne rychle (cim vic procent, tim vetsi prirustek ceny). Ale ona ta cena roste rychleji (exponencialne). A tudiz se vyplaci davat nejizsi sazbu.

    Uvedu priklad. Kdyz 50% bude stat 1000U a 100% 2500U, vyplaci se davat 50% Statisticky. Samozrejme na prvnich par pokusech to nemusi sedet.


    Edit: Omlouvam se, vcera jsem pri vypoctech udelal chybu - zkoumal jsem to velmi narychlo. Cena sice roste exponencialne, ale neuvedomil jsem si, ze na omezenem def. oboru muze rust rychleji cast linearni fce, nez cast exponenciely. Pro upg. z lvl 1 -> lvl2 je nejlepsi 25%. V odkazu, ktery napsal
    »†prchlik†« to je moc pekne zpracovano. Kdyz jsem toto psal, nejak jsem si toho linku nevsiml.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/14
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  8. mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    Tak určite by to bolo dobré prepracovať. A umiestniť to môžeš kľudne sem.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Původní článek z anglického fora, o tom kolik stojí upgrady je zde.
    Obrázky jsou nahrané na ulozisko.sk a je převzat jejich link pro náhled do fora.
    Přes tlačítko obrázek se mi žádý obrázek neobjeví.
    Dále mi nešlo to trochu barevně odlišit, protože nefunguje obarvení textu, stále zůstává bílá.

    Obojí jde, ale musím na to od lesa. :)
    ===============================================
    V jednotlivých tabulkách jsou uvedeny ceny za upgrade předmětů. Všechny ceny v tabulkách jsou bez jakýchkoliv slev.

    Tabulka pro upgrade uridiových předmětů.


    Týká se upgradu letounů Iris, Apis a Zeus, děl LF-3 a LF-4, štítu B02 a raketometu HST-2.
    [​IMG]
    -------------------
    Celkové náklady na maximální upgrade jednoho předmětu = 104 250 Uridium
    (při 100% úspěšnosti a bez jakýchkoliv slev)
    -------------------

    Tabulka pro upgrade kreditových předmětů.
    Týká se upgradu předmětů kupovaných za kredity.
    [​IMG]
    -------------------
    Celkové náklady na maximální upgrade jednoho předmětu = 581 625 000 Kreditů
    (při 100% úspěšnosti a bez jakýchkoliv slev)
    -------------------

    Tabulka pro upgrade vnitřních modulů bitevní stanice
    Týká se upgradu pláště a deflektoru
    [​IMG]
    -------------------
    Celkové náklady na maximální upgrade jednoho předmětu = 402 750 Uridium
    (při 100% úspěšnosti a bez jakýchkoliv slev)
    -------------------

    Tabulka pro upgrade vnějších modulů bitevní stanice
    Týká se upgradu modulů raket, laserů, boosterů a další, které se umísťují kolem středu stanice
    [​IMG]
    -------------------
    Celkové náklady na maximální upgrade jednoho předmětu = 268 500 Uridium
    (při 100% úspěšnosti a bez jakýchkoliv slev)
    -------------------

    Doplňující info: FAQ - Upgrade předmětů a Technicko-taktický průvodce

    -------------------

    Poznámky:

    * Zvýrazněná políčka ukazují, která možnost je cenově nejefektivnější pro upgrade.
    (Je to založeno na pravděpodobnosti úspěšnosti - POZOR výsledky mohou být velmi různé a je pouze na hráčích, jestli se budou podle toho řídit).
    Vysvětlení je na původním anglickém foru
    Upgrade system: Best strategy and its risks
    * Bonusy, které dávají vylepšené předměty, jsou různé pro uridiové předměty, kreditové předměty a moduly bitevní stanice.
    * POZOR u předmětů laser LF-2 a štít B01 mohou ty bonusy být trochu jiné, protože to kdysi byly uridiové věci a nyní se dají koupit za kredity a také se upgradují za kredity.

    * Bonus na ŠKODY se uplatní na všechny typy laserů, raketomet a všechny typy letounů.
    * Bonus na ŠTÍT se uplatní na všechny typy štítů a všechny typy letounů.
    * BONUS vztažený k vnějším modulům zvyšuje účinnost daného modulu (tj. vyšší poškození od laserů/raket, vyšší hodnoty pro boostery Cti/Zkušenosti/Poškození, atd.
    viz. FAQ - Klanové Bitevní Stanice)

    * Výhody, které nabízí premium účet nebo slevový balíček, zlevní výše uvedené sumy, tak jak je obvyklé. To samé platí, pokud se upgrade provádí během hodiny výhodných upgradů.
    * Převzato z anglického fora Upgrade Cost Chart
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/14
  11. Korben

    Korben User

    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Korbene linky jsem upravil, ale jenom díky tomu, že jsi opravil první obrázek.
    Ulozisko bohužel nenabízí přímí link na obrázek a je potřeba ho odvodit.
    Dělal jsem to dle výše zmíněného odkazu, a řídil jsem se tímto:
    Ulozisko mi nabízelo právě jenom odkaz a ten nefunguje a přímý link k obrázku nemá. Jak jsem psal, musí se najít.
    Zkoušel jsem i pictureup a tam je získání přímého linku na obrázek ještě složitější, musí se zobrazit informace o obrázku a tam vyčíst ten správný link.
    Do FAQ jak vložit obrázek by bylo tedy dobré napsat, že to musí být přímý link na obrázek a ne odkaz.

    Ovšem obarvit text stále nejde. :(

    V každém případě toto je OT, tak tento můj příspěvěk pak smaž.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/14
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Vo väčšine prípadov stačí pri plne zobrazenom obrázku kliknúť pravým tlačítkom myši na obrázok a z možnosti vybrať kopírovanie adresy obrázku.

    EDIT: Ako vidíš, tak aj text, sa dá vyfarbiť , Stačí si len text označiť a s ponuky vybrať farbu.:)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. A to je to co mi nefunguje....text zůstane bílým. Prostě označím co chci obarvit, vyberu barvu, blik a barva je bílá.
    Zjistil jsem, že v barvě mohu psát, ale jenom nový text. To je zvolím barvu pak píšu nějaký text, ale přes označení mi to nefunguje. Barva zůstane taková jakou jsem zvolil. Někde bude asi zrada...o_O
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. OK, Korbene. Jinak to beru za hotové dílko. Už to dál obarvovat nebo nijak opravovat nebudu.

    Pokud by to šlo, tak bych tuto naši konverzaci tam přesunul.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« presúvať idú posty len do novej témy, každopádne sa diskutovalo k tabuľkám na upgrade takže to pre tento krát necháme tak. Post som ešte trošku upravil, vyfarbovanie funguje bezproblémov takže chybka asi niekde u teba. Ďakujeme za super prácu a pomoc, bude to pridané do príslušného FAQ.
     
  18. ondrej008

    ondrej008 User

    Jetu Diskuze o Barevnem Textu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. mam dilemu :D
    ked si kliknem na laser mi pise 0,4%,to znamena ze automaticky lvl1 ma 0,4% na dmg uz?
    to same aj stita pise 1%,na stihackach ked kliknem na ne mi pise 6%/15%(mam 15lvl)
    a ak ano tak 16lvl sa neoplati moc potom,ci?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.