Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Kedy presne si robil upgrade ?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    30-08-2014 15:14 som ich dával na lvl 7
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Na tvojom účte máš 6 stíhačiek level 8, jednu level 7 a jednu ktorá ešte upgrade nemá.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    ano to som uviedol v prvom príspevku lebo tu 1 som ešte v tedy nemal vydražil som ju včera..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Tak že kde je chyba ?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    chyba je tam ze keď som iriski upgradoval videl som ze sa mi štít dvíha no keď som doupgradoval a recconectol sa tak sa štít vrátil na hodnoti pred upgradom a ani dmg nemám lepši a môj spoluhráč ma na iris menšie lvli a mame tuistu loď tuistu výbavu no štít ma podstatne večši od mojeho a v studinich bodom ma skoro všetko ako ja iba 1 bod naviac v hp....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    hawkinsZLC upgrade v DMG ani nezbadáš, kedže spravíš 1 či 2 lvli je tá hodnota pri kolísaní zanedbateľná. Pri štíte to vidieť je kedže tam sú čísla presné, stačí si pozrieť generátory, expenie dronov, lvl upgradu, formáciu, boostre a podobne a vypočítať si koľko štítu máš mať.
     
  8. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    njn ja to chápem ze na dmg nič nuvidim ale kedže mam na porovnanie 2 naprosto iste lode a štít sa nezhoduje tak asi niečo dobre nebude.. kedze som na vlastne oci videl ze pred recconectom som štít mal večši ..
    ------
    no tak to nechajte tak ocividne sa to nejako vyriesit neda...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Nedošly ti třeba šutry ve štítech?
    Nemá třeba ta druhá loď design, nebo herculy?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    bohužiaľ šutry mi vtedy nedošli a ta loď ma iba 1 havoc a dezing nemá...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hawkinsZLC, neporovnávej se s kamarádem, místo toho udělej raději to co ti radil kolega, vezmi si kalkulačku a spočítej to ručně, zahrň všechny faktory jako jako upgrade, desing, počet štítů, lv. letounů atd. Nebo tu máme na fóru excelovskou tabulku, šikovnou pomůcku pro výpočet DMG a štítů od kolegy, tak si můžeš ověřit zda to sedí nebo ne.
    FAQ - Maximální štíty
    FAQ - Maximální DMG
     
  12. hawkinsZLC

    hawkinsZLC User

    Dakujem Marvin vypocitam si to ..
    ----------
    už som to vyriešil keď som si pomenil štíti v iriskach (odbavil a zase vrátil) štít mi naskočil na také hodnoti ako mal.. no ďakujem všetkim za ochotu a hlavne marvinovi vďaka ktorému som si potvrdil ze môj štít ma mat večšie hodnoti fakt diki :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  14. Likan.

    Likan. User

    Zdravím, aká je podľa vás najlepšia variácia upgradovania počas "štastnej hodinky" ?
    1. Ísť na istotu a všetko dávať na 75%?
    2. Ísť podľa "ekonomickej" tabuľky a tých 25% bude iba pekné spríjemnenie navyše.
    3. Dávať o 25% menej ako je uvedené v "ekonomickej" tabuľke a skúsiť ušetriť ešte viac ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Likan. 75% je istota? Podľa mňa je istota 95 alebo 100%. Počas šťastnej hodinky by som sa určite držal ekonomickej tabuľky s tým, že ťa to víde ešte o 25% menej :)
     
  16. Likan.

    Likan. User

    Kubino, 75% + 25% je podľa mňa istota :) Možno sa mi to zdá málo, no každý máme rôzne pohľady na vec... Každopádne vďaka za názor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. »vojta«

    »vojta« User

    Likan. ale těch 25% je pouze sleva ceny, tzn. že když dáš 75%, tak máš stále 75% šanci, jen to máš levnější
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Likan. presne ako píše vojta, ja mám pohľad na vec reálny zľava je len na cenu s úspešnosťou to nemá nič :)
     
  19. Likan.

    Likan. User

    Pardón, moja neznalosť... :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. vosinoha1

    vosinoha1 User

    zdravím chci se jen zeptat jestli se vám dnes na hlavní stránce ukázala hláška o upgradech mě teda ne zjistil sem to až na chatu nevím jestli to je problémy posledních dnů s hlavní stránkou nebo jestli to je novinka bp že neupozorní na tuto věc děkuji....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).