Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Na akciu upozornené bolo, takže žiadna novinka ako ty píšeš.
     
  2. 20010misa

    20010misa User

    Když udělám nějaky predmět na 16 lvl ale si z LF 2 nestane LF 3 co? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Urob z trabanta , mercedes :D
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    20010misa - Uz sa to tu riesilo velakrat.Maximalny upgrade nezmeni typ predmetu.LF 2 bude stale LF2...LF3 bude stale LF3 ;) Kde na tieto teorie chodite,ked to nie je vo FAQ,zeby sa zmenil typ pri vylepseni :rolleyes:
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Protože jsou tu experti, co tvrdí, že vylepšením LF3 na max, bere jako nevylepšená LF4, což je úplná blbost, když je to 6% s upgradem, a 33% navíc je LF4 oproti LF3. Tak asi z toho vznikaj pak ty pověry, když to takhle někdo porovnává...
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Badmaniak: Je ovšem otázka jaké budou přesnosti obou laserů. Upgradovaná LF3 se mi zdá výrazně přesnější než LF4 bez upgradů, takže se té LF4 ještě přiblíží. Z hlediska dlouhodobosti je však upgrade LF3 naprosto zbytečný.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. TRIXT dovolím si tvrdit, že jde skutečně jen o zdání. Dělal jsem testy ohledně přesnosti a rozptylu střelby a dovolím si tvrdit, že lf3 i lf4 střílí s rozptylem 25%, pokud není aplikováno cpu přesnosti. s ním to nemám ověřeno.
    Jinými slovy, resp. čísly, řečeno, lf3 střílí 150-112,5, lf4 střílí 200-150. No a absolutní rozdíl u lf3 je 37,5, kdežto u lf4 je to 50. A to je pak ten pocit s přesností, že u lf4 ti ty čísla lítají ve větším rozptylu, než u lf3...:)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  8. TRIXT

    TRIXT User

    »†prchlik†«: S tím se dá jedině souhlasit. :) Otázka ale je, zda jsi otestoval LF3 s upgradem na 16 level?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    TRIXT otazkou je take, zda ma takovy test smysl. :) Podle mne upgrade laseru zvysuje jen jeho DMG, ale na presnost primy vliv nema.
     
  10. tak tak...upgrade jen zvýší dmg....u lf3 při 16.lvl bude rozptyl 159-119,25
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Z toho plynie, že to príde narovnako, najnižšie DMG u LF4 (aj upgradovanej) je taký ako u LF3 upgradovanej, t.j. človek s LF4 môže len získať.
     
  12. 555m555

    555m555 User

    ahoj,za poslední týden se mi u upgradů letounů asi 3x stalo že mi při 100procentním boostu napsalo že se upgrade nezdařil ač v záznamu je veden uspěšně,level upgradu u letounu je poté v pořádku ale ta hláška mi trochu hlodá jesli ten efekt daného upgradu ve skutečnosti bude fungovat o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Upgrade letounu má takú hodnotu, akú ti ukazuje level upgrade. Či funguje, si môžeš vyskúšať tak, že tam vložíš napríklad štít , ktorý by mal mať hodnotu, podľa výšky upgrade.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. 123812

    123812 User

    Když budu mít letouny na lvl 16 tak to přidává 6% k dmg v každém z letounu že ?
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    123812 presne tak, letounu na 16 levelu se zvysi DMG o 6%.
     
  16. Ahojte.

    Mam dotas.
    Ak UPGRADujem lasera a stity budem ich mit silnejsie . Napryklad ak Upgradujem lasery ( generatorz stitu , raketomety ) budem je mat silnejsie .Hrajem to sice uy dlouho a chcel by sem si tie lasery , raketomety a stity. Dakujem ya odpoved.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Foяmi

    Foяmi User

    V čem tedy tvůj dotaz spočívá? Nevidím nikde žádnou otázku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Zdravím, nepamatuje si někdo, kdy byla naposledy upgrade hodina?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    .-JOHN-SHEPPARD-. Ak pokladáš otázku, tak je dobré na konci vety použiť otáznik.

    Ak napíšeš : Ak UPGRADujem lasera a stity budem ich mit silnejsie . Tak to vypadá, že nám to tu oznamuješ .
    No ak dáš na koniec otáznik, tak veta mení svoj charakter.
    Tak že - Ak UPGRADujem lasera a stity budem ich mit silnejsie ? Odpoveď je, áno budeš, inak by upgrade nemal zmysel. :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. SΛRIN

    SΛRIN User

    -baghira2- tohle ocenil(a).