Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pulec1

    pulec1 User

    100 procent je vždy jistota
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. presne tak nemusis sa obavat ci ti vylepsi alebo nie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Dobrý den přeji. Mám prosím jen dotaz, zda se třeba ví nějak dopředu, kdy bude hodina upgreadů :)
    Snažila jsem se hledat to tu, nějaký info a nic. :) Ptám se jen proto, že když někteří ví, kdy bud MHH, tak třeba i tohle se dá zjistit. Děkuji předem za info jakékoliv.

    EvE
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Tyto akce jsou periodicky opakované.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. A kdy tedy prosím asi byla naposledy ? A jak často se periodicky to opakuje ? Každej měsíc jedenkrát, dvakrát, každý týden ? :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Korben

    Korben User

    To by aj mňa zaujímalo, lebo ja tu periódu nikdy nestíham. :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Excelsior

    Excelsior User

    byla naposledy včera, ale nevím jak často se to opakuje :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. LowEnough

    LowEnough User

    každých 14 dnů, vpátek v 19:00 hodin
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    LowEnough, Pán boh ťa ochraňuj, ak nebude. :D
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. včera ta akce byla na GE2 ? To jsem ji teda propásla :-( Ach jo. Divné to je ale, protože jsem se včera snažila ji neprošvihnout a mi se to neukázalo, že je. Tož budu muset počkat zase :-/
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  11. sufuzky

    sufuzky User

    na serveroch od iných štátov su vždy inak takže na cz1,2,3 boli včera na ge neboli zas za týžden bude na napr. na ge serverov a u nás nebude.
    EDIT: teda vlastne neviem či je tam o týžden posun alebo nie, skvor tam ide o časoví posun takže ak boli upgrady tak boli pravdepodobne v inom čase ako na cz serveroch.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ja by som to zhrnul takto, zlava sa opakuje vacsinou v piatok vo vecernych hodinach. Treba byt v piatok online a odsledovat si kedy zlava byva, zalezi totiz od serveru.

    Presny datum a cas vam nikto nepovie, tieto informacie nemame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. LowEnough

    LowEnough User

    Tak teď je nečekaně sleva opět od 19:00 hodin. Možná to bude změna do budoucna když staré časy byli vypozorovány :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. LowEnough - Myslím, že ne. O minulé akci byly upgrady taky mimořádně ve středu a pak se zase vrátily do obvyklého rytmu.
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    A opäť som to prešvihol. :D
     
    mighty-Panthro, -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  16. Ja tiež :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mám na mobilu nastavený budík na 19:00. Zazvoní, kouknu na hlavní stránku, nemůžu nic prošvihnout. Teda pokud jsem doma. :)
     
    mighty-Panthro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. PaiMei

    PaiMei User

    Teda středa mě překvapila :D. To je samý pátek a ono dnes. Stihl jsem půlhodinu, no využil jsem to, skoro 200k urka v tahu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. keď mám v irise 2 LF4 dmg cca 450-500 upgrade 1 level tak o kolko sa mi zvyši dmg keď je upgrade na 16 levely
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. sufuzky

    sufuzky User

    Zas taká tažká matematika to nieje ;). 500x1.06 v prípade ak máš obidve na max lvl. ak len jedna tak 250+250x1.06 a máš vysledok. takže miesto pôvodného dmg. 500 budeš mať cca. 530 s 2 lf4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).