Diskuze: Úprava FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warden

    Warden User

    Badmaniak: To násobení a sčítání máš ověřeno? Pokud ano, rád to doplním. Co se týká lodí typu Saturn atd, beru to tak, že mají navýšen již základ. Je totiž jedno, jestli těmi 20% násobíš základ, nebo až výsledek.

    P.S: Rozdíl by to byl, kdyby se ta procenta přičítala k boosterů, to znamená, že by se nenásobila samostatně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden tak jak to píše Badmaniak by to mělo být správně, fungovalo to starých tabulek pro výpočty hodnot štítů/DMG, diskutovalo se o tom v různých vláknech i napříč fóry, a několikrát jsem si to osobně testoval. Jen si nejsem jistý tím stropem u boosterů, jestli se dá dosáhnout víc jak 50%.

    123812, pokud je to jak říkáš, tak díky, opět nová informace. Já osobně jsem nikdy více než 50% neměl, tak třeba už je teď něco jinak.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    ❦Čοlεκ❧ Jen tě trochu opravím, strop je 55%, jel jsem dnes trhlinu s plnou skup a měl jsem 55% k dmg.

    PS: Měl jsem ty z kompenzace - 20% - normální + distribuční. Pokud budu mít zítra plnou skup na trhlinu, mohl bych vám to vyfotit.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    a nemáš náhodou mulibooster z Kappy?
     
  5. Warden

    Warden User

    ❦Čοlεκ❧: Maximální hodnoty z boosterů jsou (běžných a distribučních) jsou logicky 55%, tedy 10% + 10% + 7 x 5% = 55%. Více jak 7 kolegů ve skupině být nemůže. Je to prostě dáno skupinou, dříve to bylo jinak, když boostery navyšovaly hodnoty "spřáteleným" lodím.

    Badmaniak: Způsob výpočtu HP jsem doplnil.

    123812: Překlep jsem opravil, jen to prosím příště napiš jako nový příspěvek a nedoplňuj to do staršího příspěvku, pokud není poslední. To si toho ani nemusím všimnout. ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/9/17
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to ověřené, u mě teda na česti a bz, že design formace atd se násobí, boostery sčítají. Myslím že hp jsem tak taky kdysi přepočítával, nebo štíty, už nevim...

    A jo, s tim saturnem atd máš pravdu. Tak to nevím, proč teda Hammerovi dali tuhle vasnost než aby rovnou napsali změněné hp.

    I když, ted mě dochází, že nemáš v tom pravdu, jelikož základ se dá zvýšit sčítáním z PP a pak je rozdíl co násobíš, protože se násobí i PP, tedy PP pak nepřidává 50, ale 60k. Ale to je fuk, jen pro přesnost. Ten FAQ stejně nikdo studovat nebude a začtečníkovi je plus minus pár k jedno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Tak jsem to ještě trochu upravil. Ale jak píšeš, stejně to nikdo počítat nebude. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Clypsso

    Clypsso User

    Pri prezerani FAQ o galaktických branach som našiel malu chybičku

    Je těžké udělat GG? Je zapotřebí mít elitní výbavu?
    Zapamatujte si, že v GG jsou důležité hlavně vaše schopnosti, nikoliv výbava. Každý, kdo GG dělá má 3 životy. První vlny NPC by měl projít bez problému každý. Ovšem většina slabších a méně zkušených/vybavených hráčů se nedostane přes kristalliny
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/galakticke-brany.107516/
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  9. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 123812

    123812 User

    Tady Nepíše se zde o těchto designech :
    21.09.2017 - 17:43[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend Mimesis
    21.09.2017 - 17:43[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Poison Mimesis
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 123812

    123812 User

    Omlouvám se za další post pod sebou, ale jinak byste si toho nevšimli (no, doteď jste si nevšimli, že jsem něco psal), ptám se tedy, budou tyto designy přidány do FAQ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    123812: Určitě ano, zkusím se na to přes víkend podívat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Upozornění na to že když najede myší na profil pilota tak tam piše ruzné věci a hlavně to píše bonus , ale ten je ze hry už dlouho pryč :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    123812: Designy Mimesis jsem doplnil viz. #51
     
    123812 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.