Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    No jasné, zrazu sa všetci sťahujú. V tejto téme sa jedná o OT, du sa diskutuje o akcii HITAC.

    OT post zmazaný. Poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum .
    Všetko bude České, celý payment a netvor tu viac OT.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazane a prosim venovat se uz zase ciste diskuzi o akci.
     
  3. Neviete ze kedy sa zasa zacnu objavovat HITAC? ... a aj kedy vecer koncia
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Uz som tu dnes pisal, ze presny cas nevieme a HITAC sa teraz objavuje dost nahodne a v malych poctoch, treba proste sledovat hru a rychlo reagovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Ja viem ze HITAC sa zobrazuje priblizne kazdu hodinu ale ja som chcel vediet ze ci je HITAC stale celych 24 hodin denne alebo nie ... pretoze od asi 20:00 som nezastrehol ze by sa HITAC objavil no a nemam ani kolonku z puzzle
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Urcite sa nezobrazuje pravidelne kazdu hodinu, dnes som lietal okolo obeda a tiez nic, teraz je spawnovanie HITAC npc trochu ine a je ich pomenej, viac ti teraz neporadim.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Možem otázku? Keď som napríklad teraz dal los do losovanie do loteri tak mam šancu vyhrať o mesiac (niaki predmet lf4...)?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    krtko458458458 pokud jsi dal los, mas sanci na vyhru. Jsou 2 typy loterie, mesicni a slunecni, v prvni mas sanci vyhrat herni predmety, jako lf4, uridium, stity atd., ve slunecni se losuji realne predmety. Jake jsou ceny si muzes prohlednout na strance kde se v prevodniku premenuji kapsle na losy, klikem na ikonku poharu.
     
  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    nazdar ja sa chcem opytat ci sa da kupit los do loterie sms platbou lebo dalo sa to tak kuit a tu patbu nikde nevidim ze ci sa zrusila preco?edit: a uz som to zbadal nasiel som da sa platit sms:)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. kde sa bude dat pozriet potom kto co vihral ?
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♂MőNŞTęR×ÉnËRGí♂ vyhercum z mesicni loterie budou veci pripsany na ucet, zaznam o pripadne vyhre najdes v deniku. Vitezum vecnych cen jsou zasilany emaily.
     
  12. ale ja som mislel tak ze kto co vihral presne meno hraca a co vihral ci bude napisane volakde
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♂MőNŞTęR×ÉnËRGí♂ takovy seznam nikdy dostupny nebyl, a osobne si myslim ze to je jen dobre, nekteri hraci umeji byt co se vyher tyce dosti zavistivi. ;)
     
  14. 123812

    123812 User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    !MV! Za opakovany spam a nerespektovanie pravidiel udelene body a ban na forum.
     
    bhagira22, -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  16. Chcem sa spytat ci sa bude losovat az ked sa skonci akcia HITAC alebo sa losuje na konci kazdeho dna?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ slosovani probiha vzdy az po skonceni akce.
     
  18. takze kazdy den? ... teda vecer o 20:00 je posledny HITAC a o 21:00 zmiznu puzzle a vtedy asi konci tak si to myslel?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Nie, kolega to myslel tak, že ak ak skončí celá akcia potom prebehne zlosovanie. Každý deň získavať odmeny v niekoľkých tisícoch eur? To si hádam nemyslel vážne.
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ▀▄~σκyπσ~▄▀hitac leta kazdy den v intervalech, ale akce stale bezi, vidis ze prevodnik je tu stale. Takze az akce skonci uplne, pak teprve se losuje.