Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Je to loterie, takže je to o náhodě, určitě bude nějaké % lidí co vyhráli něco jen s 1-2 kapslemi, ale šance je logicky menší.
     
  2. Tak jsem dostal 5 Nejlepších štítů na Levelu 16 aspoň že tak paráda :))
     
  3. dobry den chcem sa spytat ci uz je vylosovane aj na sercery GE3 (globalna europa 3 ) :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,bylo vylosováno.
     
  5. EnZet

    EnZet User

  6. já sem na dvě kapsle vyhrál :)
     
  7. EnZet

    EnZet User

    Jeste rekni ze jsi vyhral 30 lf4 plne upgradovanych a opravdu me nastves.. :D :D
     
  8. nn neboj to už bych lítal a lovil :D
     
  9. ..Kaba..-SH- jestli je to pravda, velká gratulace, ze 2 kapslí :) Být tebou jdu si pro jistotu vsadit sportku :p
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. je to mozne kks iny 1 kapsula 100 K uri a ja 35 kapslí a nič :/
     
  11. čolek. hele vsadil sem si :D .protože tu výhru co sem dostal sem fakt nečekal za dvě kapsle :)
     
  12. ja 35 kapslí a nič :DD
     
  13. tak to je dost nepoctivé hra je pro majitelé o penězích a když jsem měl nakoupeno 600kapslí tak bych měl něco vyhrát né? a nic a ty co měly 30kapslí tak dostávaj odměny a já nic!!!
     
  14. JANCAK73(URU) a myslíš že BP je charita? :D Omyl, je to normální komerční firma, tudíž potřebuje získávat peníze pro svůj chod, které (kupodivu..) získává z her které provozuje :)
    Víš o čem je loterie? Štěstíčko, najdi si čtyřlístek, příště ti to třeba vyjde ;)
    Už jsi někdy viděl že by život byl spravedlivý?? :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    600 kapslí, fíha tak to bych byl asi taky naštvaný, alespoň je vidět že je to opravdu o náhodě a lepší dát tu investici do uridia (a pak do bran či beden) než do kapslí.
     
  16. Zeus

    Zeus Guest

    Tak já osobně nevyhrál vůbec nic.A víte proč? Ani jsem se nezúčastnil této akce.Neměl jsem tolik času a když jsem se o to pokusil,tak jsem boxík nesebral.Tak raději hurá na cuby :)
     
  17. Celkem zábávné jak se tu stěžuje že dali x kapslí a vyhráli prdlajs :D. Lidičky, byla to loterie a ne že vyhraje ten kdo dá nejvíc, už jen kvůli tomu nemá smysl do toho cpát prašule :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Ja za 20 kapsli zasa nic uz 2 krat som nemal stastie takze pri najblisej akcii skoncim len pri 1 kapsulu a vyhra bude moja
     
  19. To už se asi losovalo co? :D
     
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,už je to vylosováno