Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    to je tu len 1 výherca ? alebo to ešte budú dávať postupne každému???
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Nemyslím, že by byl v měsíční loterii jeden, výher tam je dost, a na každém serveru, jen to sem nemusí každý napsat, určitě to není povinnost a nemusí o tom ještě vědět, když nemá hru zapnutou. Je to jen o tom, že by se každý, kdo hrál loterii měl podívat do deníku, jestli tam nemá příjemné překvapení. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    To znamená že máš potvrdenú emailovú adresu a a že máte aj povolený odber bulletínu .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tzn. Musis mit k uctu platnou emailovou adresu, potvzenou pri zalozeni uctu a pripadnych naslednych zmenach emailu. Urcite take mel hrac mit aktivovane prijimani informacniho bulletinu, a nemel blokovane prijimani zprav od BP.

    -HeJkO33- pokud jsi se dival, cen je v obou loteriich vice, tzn. vyherce urcite neni jen jeden. ;) Na mne osobne se poprve v loterii usmalo stesti, a sice v podobe 100.000 uridia. :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Email po registrácii treba ešte overiť, aby naň správne chodili maily z hry, to znamená, overený - kliknutie na odkaz.
     
  6. fikfik2

    fikfik2 User

    66 kapslí a nic. Vinu svádím na to, že se všem rozdalo po 5 kapslích. :D -,-
     
  7. 290 kapslí a naštěstí sem nic nevyhrál :) nerad bych se stěhoval na jinej server :D
     
  8. Korben, Marvin, Kubino, děkuji. E-mail, kam mi chodí zprávy od BP. Už jsem myslel, že musím e-mail vyříznout z monitoru a jít jej na Úřad nebo k notáři ověřit. :D

    ™†°•»ŞÎŔ«•°†™[ELITE], tak to je plichta...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. QX01

    QX01 User

    Takže pokud jsem dnes nic nedostal, tak to co jsem dostal při tom , když jsem kapsle převáděl bylo vše ?
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    QX01 vyhry z mesicni loterie uz byly pripsany, takze pokud jsi nic nedostal, tak bohuzel uz ani nic necekej.
     
  11. _mr_smith_

    _mr_smith_ User

    len pre info: 5 darovaných kapslí od BP a výhra 100.000 U. Ďakujem BP! :D Tým som nechcel nikoho naštvať.:rolleyes:
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. No nechtěls, ale naštval :D

    EDIT: Samozřejmě gratuluju.
     
  13. Mne zo 69 kapsúl nič nepadlo ale aj som si myslel že nič nedostanem keď každému dávali 5 kapsúl.
    Matrix ty si mal koľko kapsúl?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    já jich měl tuším 55 +- pár kousků:)

    Edit: Gahan e, prosím oprav si chybu v ofiku viz :již brzy budeme zasílat dárkové poukazi .
    Poukazy je tvrdé Y:) Neber to špatně,ale vypadá to takto hloupě.-)
     
    Naposledy upraveno: 24/3/15
  15. Kdepak je HITAC, akce už by měla začít, tedy vlastně už začala a zatím jsem neviděl ani jeden, ve hře jsem žádný oznámení nedostal.
    EDIT: Už je tu, nevím, proč jsem doteď na GE1 žádného nepotkal.
     
    Naposledy upraveno: 27/7/15
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Hitac nebude v hre cely den, vacsinou byva cca od obeda do 18:00, treba si odsledovat v hre kedy sa zacne objavovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Každopádně to není akce pro mě, já ji radši využiju k relativně klidnému farmení NPC na pirátech a uberce.
     
  18. Mám 69 kapsúl ešte z minulej akcie HITAC, bude sa mi týchto 69 kapsúl rátať aj do tejto lotérie?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  20. ησσв

    ησσв User

    Zdravím, mám menší problém. Už som pár Hitac minionov zabil a žiadny box som nevidel. Neviem, či som už naozaj slepý alebo čo..... Cargo boxy mám zapnuté. Už sa mi pár krát stalo, že keď som zničil miniona vybuchol iba pri jednom hráčovi, takže som videl či sa zjaví. Nezjavil sa. Bolo tam pár ešte takých momentov. Ale nikdy som ten box nevidel. Ani keď ho brali ostatný. Neviem, či mám ísť na očné alebo mám smolu a mne sa ten box proste nezjaví :D