Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Nikoli za chvíli, to co popisuješ, už nastalo. Ikdyž možná ne na všech serverech (nevím jak to vypadá jinde). Doufám, že další kroky ve vývoji hry povedou právě k posílení soudržnosti firem a odstranění těch nesmyslných válek (kvůli střílení bez postihu), spojek a ponek mezi firmami... Pardon za maly OT.
     
    Naposledy upraveno: 20/1/16
    bhagira22, -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  2. hummel

    hummel User

    toto už je dávno boj klanov a nie firiem... bohužial :(
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  3. A mimochodom stačí ti tam dat 1 kapsulu a máš šancu vyhrat cenu ktorú nevyhra človek ktorí tam da 100.. pozitívna sprava :)
     
  4. Legend , trošku se pleteš , ten co tam dá víc kapslí má "vyšší" šanci něco získat - přeci jen ti dám příklad - jste v loterii 2 a jeden má 99 kapslí a ty 1 , kdo má vyšší šanci vyhrát? tam už hovoří procenta a statistika , i když přeci jen , štěstí může kleknout , jak se říká , i na vola :)
     
  5. Chybalo mi jedno písmenko... to som získal a zmizla mi z okna skaldačka, a nemam ani kapslu v loterii, pukol hitac mal som tam truhlicku zobral som ju a nedalo mi kapsulo proste nič.. a viem že som to zobral .. stalo sa vám niečo podobné ? alebo napíšem na podporu


    a Son.. mam kamoša čo z 2 kapsli dostal 10lf4 a druhy dal 60 a dostal nič minulý hitac
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    bhagira22, -baghira2- a hummel tohle ocenili.
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já získal za cca 20 kapslí lf4 10x a 30x booster za 2 kapsle..takže je ta šance že z jedné padne něco.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- Lowka bola trosku zlozitejsia a BP ju dlho ignoroval a neriesil, mal ju zmenit hned ked vznikli problemy...

    Ono klany su klany, tam nech uz je to spojko z akehokolvek dovodu, tak jednoznacne to nie je proti pravidlam hry.. tam sa nie je o com bavit. Takto, tiez by som bol radsej za jednu firmu, no mentalitu hracov uz nezmeni nikto.

    Samozrejme pri akciach typu demaner, hitac, SB su medzifiremne spojka najviac citit, treba sa s tym naucit hrat. Obycajne zrusenie zmiesanych klanov by nic nevyriesilo. Hraci by sa rozdelili podla firiem, poslali spojka a vsetko by bolo pri starom.

    Eρεβος*SK Boj klanov je to uz davno... :)

    Ja osobne mam na kapsle smolu, este som nikdy nic nedostal. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Tak nepsal jsem, že je to úplně stejné - ale že je tam jistá podobnost (já v těch mezifiremních klanech a spojkách problém vidím taky-ikdyž je to zatím ze strany BP ignorováno). Ale jasný, aby si to někdo nevyložil špatně - chápu, že ty klany/spojka nejsou proti pravidlům. No jen zrušit mezifiremní klany by nestačilo - souhlas - spíš by to chtělo nějak udělat, aby to nebylo výhodné (třeba jako střílení vlastních - jde to, je to fce hry, ale není to výhodné). A hlavně musely by se postihnout jak mezifiremní klany, tak i mezifiremní spojka - páč jinak by pak stačilo, jak píšeš, přeskákat mezi firmami a naházet spojka. No nic, to si bude muset BP vyřešit a bude to na dýl; tady už jsem trochu OT. Pardon.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tady kdo psal že má strejdu na hradě: Je to fakt, i jedna kapsle je hodně. Si vemte, že za celej Hitac dřív bylo fakt maximálně 1000 kapslí, ani ne (plus nějaké koupené), a odměn bylo asi 40? Takže prakticky jedna kapsle je šance 2%ta na odměnu a to je docela hodně...
    Já jednou za 2 kapsle dostal 5 štítů. Prostě je to o štěstí, a ty šance jsou clekem velké. TeĎ se počet kapslí hodně zvětšil, tak to bude jiné...

    Mimochodem, ano kapsle i celá tajenka mizí, a to pokud Hitaca sejmeš až po skončení denní akce. Už se to tu mnohokrát řešilo. Stejně tak boxík co zustane na mapě po tom co tě sejmou, už v něm nic neni.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. už mám 42 kapsul len čo som nahral nekupujem to :D.. som zvedavý kolko maju tý čo tam sú vkuse
     
  12. Tak ja už mam tiež okolo 50/60 a to som tam tak 4 hod denne ked su tam niektorí 9 hod tak to musia mat aj 3 krat viac
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  13. ja už 53.. cca 3 za jedno kolo dám. ale zas zeby niekto spravil 100 kapsul za den je podla mna az priliš
     
  14. tak za den je myslim 9 hitacu po 3 tak može mat +- 27 kapsi + miniony
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. no tak už to bude bežať len 9 dní že ?
     
  16. Drift1

    Drift1 User

  17. tak tato akcia sa BP zase podarila, aj ked nic nevyhram pekne sa na tom zaraba uridium :) a zas ma to laka hrat :D
    (y) prijemnu hru zelam :)
     
  18. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    ono záleží pak jak to budou losovat. Jestli losují od poslední ceny k první tak mít hodně kapslí je větší šance na výhru ale taky větší šance vyhrát něco méně cenného (jelikož každý dostane jen jednu cenu).
     
  19. -hejko-

    -hejko- User

    neviete v akých intervaloch sa spawnuje hitac ? :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Někdo z mého klanu mi rikal, že co hodinu.. nevím ovšem, jestli to plati stále.