Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Manofeic

    Manofeic User

    »Wε•αяε•Łεgεŋđ« tak hlavně,že si stálice na fóru,ale že by sis něco našel to ne ;) stačilo si přitom jen přečíst posledních pár příspěvku,ale chápu že pro některé je to hold moc práce a tak se radši 100x hloupě zeptají.
     
    hummel a Koudy-OP tohle ocenili.
  2. Dobrý den, chtěl bych se na něco zeptat. Dneska mi říkal můj kamarád že Hráč co
    obdržel 72 hodinový zablokovaní učtu, nemůže obdržet odměnu v loterii HITACH. A je
    automaticky vyloučen z losování o hlavní výhry. Chtěl bych vědět co je na tom
    pravdy! Děkuji za odpověd
     
  3. Zkráceně: ne, nejsou vyloučeni.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/16
    bhagira22 a *Firefox1* tohle ocenili.
  4. Manofeic

    Manofeic User

    Sandy_Rivers zajímavé je to,že v předchozích akcí Hitac byly vyloučeni i 72,asi hold BP změnil pravidla
     
  5. Korben

    Korben User

    Manofeic, To bolo po tom, ako boli chytený a boli vylúčený z odmien od reklamných partnerov. Inak BP môže pravidla priebežne upravovať. Tak isto ako môžu byť lacnejšie veci v obchodoch. Všetko je otázka obchodu.
    K tomu citát z VOP.
    1.2.13 Hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Manofeic

    Manofeic User

    v pořádku Korbene,jen mě zaráží to jednání BP,napřed jim dají bany a seberou výbavu a upy a nyní jim dají možnost si to za pár losu získat zpět :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Manofeic, Toto bolo v roku 2013 a nemôžeš chcieť, aby boli donekonečna vylúčený. Ak zlodejovi zhabú nakradnuté veci, tak nemá doživotný zákaz tieto veci vlastniť, ak si ich zadováži poctivou cestou. Niekedy je napravený podvodník poctivejší, ako ten ktorého nechytili. Teraz už nikto druhú šancu nemá, tak že je zbytočné toto riešiť.

    OT post zmazaný, tu sa diskutuje k akcii Hitac.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Manofeic

    Manofeic User

    Korben pak není ani co řešit :) je to rozhodnutí BP a my s tím stejně nic neuděláme i kdyby nás to sebevíc štvalo,jako že mě to štve hodně :) Díky za informace a čas.
     
  9. taky děkuji za odpověd :)
     
  10. nero3

    nero3 User

    -----------
    Hmm až do teď jsem si naivně myslel, že BP pořádá tyto akce pro širokou hráčskou veřejnost.

    Ale ty jsi zcela jasně řekl že Hitaci je pro silné hráče............ což u nás tj.CZ1 zřejmě znamená cca 15 hráčů...........

    V pořádku, akceptuji to, že Hitaci je akce určena pro těch pár hráču aby se i oni pobavili.............A že já i když mám lvl 21 a hodnost šef kapitána, a i něco mám ve výbavě, tak pro mne a a další hráče na mojí či nižší úrovni tato akce není určená!

    Budu si muset počkat na akci která bude i pro širokou veřejnost a né jen pro uzkou skupinku hráču.

    A ještě k tomu, že rozbita fulka se dá snadno sundat........ tak tyto "fulky", s HP cca 50-100k a bez štítu a ještě do nich šije NPC, v klidu sundají další dva hráče (s plným HP a štíty) a jim neubude ani 1k HP.... tak s těmi se fakt hodně těžko bojuje. (EMP a ISH01 a rakety použivaj všichni)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. Ber to tak, že já si například na GA5 za 50 Kč koupil 2 kapsle a mám skoro stejnou šanci vyhrát, jako těch 15-20 hráčů, co k tomu nikoho nepustili a mají kapslí třeba 200-300. A třeba někteří patří do skupiny ze dnešní akce: " A v dalsim kole banana akce nas opustilo 553 uctu." a já jsem rád, že konkurence ubývá :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Plaptík

    Plaptík User

    A to ťa nenapadlo, že každá kapsula môže vyhrať, tým pádom jeden človek by mal mať nárok aj na viac výhier, ak má dostatok kapsúl, nie?
     
  13. Předpokládám, že postupují podle vlastních pravidel:

    Výherní podmínky Společnosti Bigpoint GmbH


    (4) Každý účastník může v jedné výherní hře získat pouze jednu výhru. Pokud nalezne správné řešení několik účastníků, rozhodne los.

    Našel jsem i odpověď na otázku losování.

    FAQ - akce HITAC


    D: Kdy proběhne losování výherců a připisování cen?
    O
    : Výherci cen pro obě loterie budou vylosování během týdne následujícího po skončení akce. Ceny budou výhercům připsány krátce poté.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. hummel

    hummel User

    je ťažko uveriť že na serveri je len 15-20 full hráčov... :eek:o_O a ak máš naozaj lvl 21 a nie si full tak potom neviem kam to uridium investuješ... :rolleyes:
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Hitac je pre kazdeho, len ju ovladne logicky najsilnejsia skupina hracov. Co ako chcete? Bez prace si zarobit 300 kapsli?

    Proste to tam ovladol silny klan a hotovo, ked ich neviete vyhnat, tak je to vas problem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. frosssty

    frosssty User

    Bude seznam výherců zveřejněn nebo budou ceny pouze připsány výhercům? Pokud nevyhraju tak bych to totiř rád věděl na jistotu a né že budu pořád čekat jestli jo nebo ne :D
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    frosssty jestli jsi něco vyhrál nebo ne poznáš, určitě přijde na fórum oznámení že proběhlo losování a ceny byly připsány. No a na účtu si už všimneš jestli ti něco přibylo, případně je o výhře i záznam v deníku. ;)
     
  18. frosssty, post #377 a 378 jako loni :D, chápu je to dost prohledávání, a rok od roku víc a víc.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. frosssty

    frosssty User

    Super díky :) A všem chci popřát hodně štěstí (ale 1M Uri nechte mě ju?) :D :D :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  20. Restart co proběhl momentálně sítm asi není spojen co?