Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nevrátěj ti nic a přestaň se furt dokola ptát. Dostal jsi místo designu 10k uri, podívej se do deníku. A bejt tebou bych radši mlčel a nestěžoval jsi, dostal jsi design co nedostane ani hráč s 50ti kapslemi...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Ale mna nezaujima ci ma nejako odskodnia, ja len chcem vyjadrenie moderatorov.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    A k čemu? Tahle hra prostě tak funguje. Máš pravděpodobnost co může padnout a proč by to nemělo padat víckrát. :) Kdyby ti dvakrát vylosovali dvě výhry z loterie, tak by sis tu nestěžoval.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ale ved zo vsetkeho moze padat viackrat, ale ten isty dizajn by nemusel a to je ked sa pozriem jedina vec (tiez dizajn na pet) ktora ked padne viackrat ludi nepotesi, ale ak je za to 10k U ktore som nezaregistroval tak je to celkom v poriadku.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Design na PET lidi ocení třeba do druhé lodě. No u tohoto máš pravdu že je to na nic, ale to i u blueprintů co už máš...
     
  6. 15.08. 03:22Misia bola úspešne vykonaná.+ 10,000 U.

    Ak je to za ten dizajn, tak si mal pravdu.
    Za plany o ktorych hovoril »[T]r•a•v•i•s« je tiez take odskodnenie?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. No z kapsle chci tu Blaze A-Elite.. Ale zatím jsem dostal jen 3x PET a 2x Letoun
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    skyps: Ne, plán prostě sebereš znovu a nic nedostaneš. :) Je to jen u lodí, co už máš.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. 15.08.2016 - 03:22[​IMG]Úspešne si ukončil misiu "Špeciálna misia"!
    Nie, je to za misiu o tych 3 branach a pozeral som dalej ale 10 000 U za to ze mi padol 2x ten isty lodny dizajn tu nemam takze neviem odkial si to zobral a aj preto ziadam vyjadrenie moderatorov.
    Dokonči brány
    Alfa, Beta a Gamma
    Zkušenost: 500.000
    Kredity: 500.000
    Uridium: 10.000
    Čest: 5000
    10x Aurus
    1x recept na design Legend A-Elite
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Protože to padá za lodě. Tak asi za design ne. minulou akci to padalo ale i místo designu Sandstorm (což není loď). Odtud jsem to vzal.
    Tak jako tak, měl bys být rád že máš druhý necennější design akce a ne se tu rvát o jednu kapsli... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. V poriadku ja sa tu nervem len ma zaujima ako sa vec ma a teda ma zaujima informacia od kompetentnych ako su moderatory.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  12. Mám 25 kapslí a dosial čo mi také padlo bol blaze dizajn na stihačku, keď klikám hovorím si nech padne ten aegis a stále nič :D A ty si tu sťažuješ za dva :D Inak padajú vám boostre? Ja by som ich radšej menil za dizajn :D
    0,40% šanca na booster a tie padli tuším dva :D ...
    2,00% na aegis, naštve no :D
     
  13. ▀▄~σκyπσ~▄▀ a do bilance uridia jsi se díval? nedostal jsi třeba náhodou 10 000 U jako kompenzaci? o tom jsi nenapsal ani čárku...
    Navíc chyba to vůbec nemusí být , nikdo snad neřekl že každý může ten desing dostat pouze jednou , pouze jsi měl takové "štěstí" že jsi to trefil 2x teď už jde o to , jestli jsi dostal 10 000 U jako kompenzaci , na kapsli bys neměl mít nárok ;)

    -------------------------------------------------------------------
    jsem nějak pomalej , už jste to tu dořešili :)
    Ohledně boosterů , už jsem taky dostal 2 , blaze na aegisku bych taky bral , zatíím jsem dostal jen 2x letoun a nehezkej P.E.T. :D
     
  14. Od tejto minuty az po zaciatok akcie som si to 15 min. prehliadal (bilanciu aj dennik) 10k U tam boli jedine z tej misie, inak nic.
    Nabuduce citaj poriadne alebo sa pekne opytaj:
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. bejt takhle zpruzenej z jedný kapsle bych asi neuměl :D
     
  16. No ja chcem získať pár cubi portalov a stále mi padá minicia a dizajny :D Ten blaze mi padol hneď na aegisku aj na peta (pripadá mi ten pet ako záchod :D) a už som dropol aj blueprint na Poison A-Elite.

    Takže som skoro spokojný :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Takto, kazda vec ma v losovani kapsle urcite %, Blaze ma 2%, cize ti moze padnut aj 10x teoreticky.

    Dostal si 100% lod? Pretoze su tam 3 veci co sa motaju okolo lode. PET dizajn a stihacka su kumulativne veci a daju sa pouzit viackrat. Lod sice nie, no ako poznam BP, pravdepodobne moze padnut tiez viackrat. Mozeme sa opytat ci je to chyba.

     
    • 1 vymenených kapsúl (Konvertor kapsúl)
      • 1x Design Blaze A-Elite
    • 1 vymenených kapsúl (Konvertor kapsúl)
      • 450x PLT-3030
      • 2x Aurus
    • 1 vymenených kapsúl (Konvertor kapsúl)
      • 1x Design stíhačky Blaze A-Elite
    • 1 vymenených kapsúl (Konvertor kapsúl)
      • 1x Design Blaze A-Elite
    • Na 100% uz aj pre vas a budem rad ak sa na to spytate. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    No takhle kdyby mi to padalo. :) Nevim co furt řešíš a na cos e chceš ptát, prostě to padá jak to padá, je to tak nastavené. :D

    EDIT: jinak mám otázku, už si to nepamatuju jak to bývalo. HITAC je 12-22 každý den? Že je rvní den od půlnoci to vim, jen si už nepamatuju, kdy končí večer.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Pustatina2

    Pustatina2 User

    :( Ahoj. Je lepšie meniť kapsule v konvektore po 1 kuse, 2 kusoch 3 kusoch, 5 kusoch alebo 10 kusoch? Ja som vymenil 15 kapsúl po 2,3 a 5 kusoch a dostal som len muníciu, rakety, aurus a podobne a 1 kus Desing lode stíhačky Blaze A-Elite. Ten počet (15) v konvektore mi ostáva a neviem čo s ním ďalej. Má sa to vymeniť za nejaké poukážky do lotérie. A ako?
    Ďakujem.;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.