Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Badmaniak: Neresetovali to proto, že na to přišli, až když výhry byly vyplaceny. To by se asi nelíbilo těm, co skutečně kapsle měli a tedy oprávněně vyhráli. Osobně si myslím, že pak nevěděli co s tím a tak to nechali vyšumět a doufají, že hráči na to zapomenou.
     
  2. Selendix

    Selendix User

    Badmaniak v Jackpot aréně šlo o reálné peníze, tady jsou to jen předměty ve hře. To bude asi proto :) (můj dojem)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tehdy šlo i o reálné předměty. A i ty virtuální mají cenu i desetitisíců. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak V zimnom Hitacu kde bola tato chyba slo len o predmety v hre, o realne nie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    To jsem asi fakt zaspal jednoho Hitaca. :)
    No každopádně mohli těm, co neměli kapsli výhru vzít a udělat z toho zbytku soutěž, ale to je jedno. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak, pročti si celé téma, jako já, za 2-3 hodiny se ti to vrátí. Kdyby si dal nějaký moderátor tu práci a odstranil zbytečné posty z tohoto tématu tak za hodinku...
    Protože každý, kdo uvidí 45 stran, tak to prostě číst nebude a přidá další balast svojí otázkou "Kdy už to bude?"
    Virtuální předměty nemají žádnou cenu. Ani 30xLF4 lvl 16 ti neopraví auto, nezaplatí nájem, například pro mojí ženu nemají cenu krabičky zápalek. Je to otázka pohledu.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
    bhagira22, -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  7. ja tedy jeste jednou uz se losovalo ci ne
     
  8. :-DDDDD sranda toto forum :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Borat

    Borat User

    .SAFapokalipsa1. buď nečítaš to čo cituješ alebo si z nás robíš srandu, ktorá nieje ale že vôbec vtipná. Losovanie ešte nebolo a keď bude buď to bude oficiálne napísané, že prebehlo alebo uvidíš ako sem niekto postne, že čo vyhral.

    Trpezlivosť ruže prináša.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  10. na ruze *** jenco noveho sem cetl nevim jestli kapsle vice zbirat
     
  11. Borat

    Borat User

    Na fóre sa treba správať slušne a Hitac už dávno skončil takže kapsule nemáš ako zbierať :)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  12. Toto je až autizmus :D Niekto mu odpovie a aj tak sa to opýta :D
     
  13. 4xkapsly jsem proměnil (jedna z ukolu 3vyrobene a zadna z hitecu tam me sestrelovali a nebyl umysl se zucastnit jen to tak vyslo)=> cítím hodnotnou vyhru protoze odmen bylo vic a designy skoro 2x tolik co normalne takze sance je:) vrtalo mi hlavou koupit kapsle ale rikam si 4 stačí výhra kdyby mě minula by byla ostuda :D :D :D ten event se vydaril sice mi v novych eventech chyby tituly a boxy ale zase misto nich jsou skvostne designy jako legend aegis:)

    Tak mi držte palce at vyhraju a kdyz vyhraju dvě odměny budu ještě štastnější :D :D :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Borat

    Borat User

    Povedz si #DarkorbitGiveMeMillionUridium a možno to výjde na teba :D

    Ale tak držím palce každému nech aspoň niečo padne :)
    U mňa ta akcia bola pekná hlavne kvôli zárobku uridia.
     
  15. ja spoleham spíš na "LUCK" mel sem ho dost saturn(z celekem druhe brany) 8 havoku z 9bran(uz full) a par designu z tech dvouch letnich eventu jak na drony tak na lode a pety to vse za mesic a neco jsem spokojený a když by jenom přeci stesti nestalo na me strane tak kdyz vyhraje nekdo jinej tak mu to nebudu mit za zly dot sem si za tu dobu nahrabal:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Ja som mal uz 2x okolo 80 kapsul a nepadlo nic, teraz som sa venoval skor UBA, ale "omylom" som pozbieral nejake tie kapsle z hitac (36), ale velke nadeje si nerobim, ty asi pocitas ze 4 kapsle=4 vyhry. :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. može jeden hráč vyhrat viac odmien ? Já som myslel , že vždy može každy vyhrat iba jednu :rolleyes: zaujímave zistenie
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ja si taky myslel vzdy ze jich dje vyhrat vic. Kdo ma treba 3000 kapslí by se mohl pochlubit a rict co vyhral.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Kazda kapsula moze byt vyzrebovana a myslim ze je jedno ci ma 1 hrac 10 kapsul alebo 10 hracov 1 kapsulu, tie kapsule maju vzdy rovnaku sancu. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Kazda kapsula moze byt vyherna, cim ma hrac viac kapsul, tym ma vacsiu sancu na vyhru. Kazdopadne kazdy hrac moze vyhrat len jednu odmenu, takze cez 100 vyhercov na kazdom serveri je istych. Kazdy ma tak sancu vyhrat, len nie viac cien naraz
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.