Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tiež som toho názoru že každy može mat len 1 odmenu . Zatial som nepocul že by niekto dostal viac odmien :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Naposledy upraveno: 1/9/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    presne, a viac kapsul, vacsia sanca
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to mě zklamali teda. :)
    Prakticky teda není rozdíl mezi hráčem co má 3k kapslí a 100 kapslí. Jo, je tam pravděpodobnost, ale jak známe, štěstí je muška přelétavá. :D
     
  5. Ještě dodám, že poslední akce byla do 31. 1. a ceny byly připsány 9. 2.. Takže pro orientaci, ceny tak za 9-10 dní :D po skončení akce.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Prej se už losovalo a byli i připsány odměny,co je na tom pravdy?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 áno vyhercovia už boli vybraný a odmeny pravdepodobne pripísané
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ma prist aj nejake of. oznamenie?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak to sem asi nic nedostal :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pokud by odměny byly, hrráči by se ozvali jako vždycky. Nevšiml jsem si, že by kdokoliv cokoliv říkal.
    Každopádně, mělo to být tento týden, o víkendu prý nikdo nemaká, takže kdoví. :) Ale je pravda že dřív to bylo klidně dva tři týdny.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. pokud odmeny byli zase nicevo no co se da delat uvidime zda se 1. vyherci ozvou
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vieme len to, že vraj sa už losovalo, ale netuším či už odmeny boli prípísane alebo ako, kedže som si ani ja nevšimol žiadne chválenkarstvo na facebooku eštee
     
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Minule rozdávali odměny i těm, kteří neměli žádnou kapsli a neúčastnili se loterie. Proto při téhle akci nedají pro jistotu odměnu nikomu.
     
  14. Ono to je stejně jedno.. nejvíc kapslí mají lidi kteřá už tuhle výbavu nepotřebují.. max aby naplnili svůj 5. hangár s lf4... :D :) ale tak je víkend a asi na to nespěchají, uvidíme, nebo se podívat jestli už to někdo hlásil na cizích forech, že něco vyhrál :)
     
    bhagira22, -baghira2- a ddavidd11 tohle ocenili.
  15. Odměny ještě nejsou připsány. Jak to vím? Muj klan obsadil Hitace na CZ1, deset lidí z našeho klanu má 200 a více kapslí, mezi něma sem i já, a nikdo nic nedostal, takže asi tak :D
     
  16. To by byl gól kdyby to nakonec vytáhl někdo s jednou kapslí co? :rolleyes:
     
  17. MINNORIT

    MINNORIT User

    Ja mám takúto skúsenosť : pred 3 rokmi prvý krát som poskladal z hitacha kapslu , nič som nevyhral :cool: , po roku pri akcii hitach som skúsil kúpiť kapsle a jejda vyhral som 5 lf4 :rolleyes: no a teraz som ich montoval -tak predpokladám že žiadna výhra nebude :p, tak budem si myslieť že vyhrávajú len platiaci hráči čo je dosť realne , ale to je len moja úvaha :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Niečo mi hovori, na skandinávii som si kúpil 2kapsle za SMS a bum 30LF-4 :D
     
  19. A CO JAKO ŽE JSTE OBSADILI HITAC =) je to o losováno kdo dostane odměnu takže ani jeden zvašeho klanu nemusí nic dostat =) tak jsi zase tolik nevěř =)
     
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    na frost hitacu sme sa snazili ziskat co najviac kapsul, a mali sme minimalne 4 vyhercov. Teraz podobne, mam cca 450 kapsul co je oproti frostovi aj 5x viac. Samozrejme nemusim vyhrat a som s tym dopredu zmiereny, predsalen na hitacu som zarobil nenormalne vela uridia a hlavne o to pri takej akcii ide, loteria je len bonus ak sa zadari