Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    tu nejde o programy, ale o umyselne zneuzitie bugov a to systemovym preverovanim nezistia. Jedine rucne, a kedze ide o docela velke vyhry, bude fajn ak sa nepoctivi vyradia. Predsalen ide o priblizne 6000 uctov tak ak skutocne preveruju, je to len dobre. A aj keby nie, vyhry nikam neodidu, staci len pockat.

    Mimochodom, skus si predstavit situaciu hraca ktory uz na par uctoch dostal permanentne bany, keby na nejakom svojom dalsom ucte ziskal nepoctivo vyhru, nebolo by tej vyhry skoda aj keby dostal ban ovela neskor? Bola, namiesto neho ju mohol ziskat niekto iny kto sa snazil ferovo.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nemyslím si, že nelegální programy a zneužití bugů šetří nějak speciálně extra před rozdáním odměn. To dělají neustále. A není to 6k účtů, je to za každý server 6k účtů. :) Takže přidej jeden až dva řády navrch. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. myslim ze bi nebolo pekne keby to dostali hraci co nehrajou fer
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Asi jsi nepochopil, o čem jsem mluvil. Já nelobuju za to, ať to dají těm co nehrají fér. Jde o to, že oni už mají seznam těch co nehráli fér. Ať už mají perma a nejsou ve hře, nebo měli dočasný ban a odměnu nedostanou...
    Jde o to, že pochybuju, že dělají nějaký extra šetření během HITACu, vzhledem k tomu, že opatření proti boterům pracuje neustále... Jak si lze i všimnout v příslušném topicu...

    Prodloužení po slosování bude z jiného důvodu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ja ale nevravim ze to tak je :) Lenpisem ze aj to je mozne. No a mame 58 serverov a okolo 110 vyhercov na kazdom, bud zle ratam, ale ide o priblizne 6000 hracov ktori su na listine vyhercov. Tiez som nevravel o boteroch, ktori pouzivaju programy inych stran, ale o hracoch ktori zneuzivali bugy v hre ktore sa objavili po nastupe Tartarusu. Pokial viem na frost hitacu boli odmeny pripisane nespravnym hracom, preto ostrejsi pohlad na vyhercov je realny.Je to len moznost, nevravim ze to tak je, samozrejme mozu mat mnoho inych dovodov preco to trva trocha dlhsie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Hmmm to mi tu niekto chce tvrdiť, že to nevedia dať do poriadku do 14 dní ?
    Ale nie oni si rozdajú odmeny v Pondelok naschvál po 2x odmenách a tí čo chceli stavať gg a dostanú urídium tak môžu čakať minimálne 4 týždne na ďaľšie 2x. Gratulujem výborne Vám to ide -,-
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC Neprehanas to trochu? Este mi tu zacni tvrdit, ze si bol ukrateny o double odmeny lebo si nevyhral milion ucka... :rolleyes:

    Jednoducho to tu furt nerozoberajte, ajtak to nikam nepovedie, odmeny neutecu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. koukamzatim zadna zmena vyhry jeste nepripsany .-(
     
  9. Nie neprehánam o 2x som ukráteý nebol. Nikto nevraví o mega u.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC Tak potom o com? Tvrdit, ze niekto nemoze stavat brany kvoli loterii je fakt mimo. Akcie na brany su nonstop kazdy vikend...

    .SAFapokalipsa1. No v nedelu to pripisovat asi nebudu, celkovo o vikende sa taketo veci nerobia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. no ja som si uz zvykol u bp je to normalne ze vse natahujou a preedpokladam ze to nebude ani v pondelok ci utorok sancu davam tak stvrtok
     
    bhagira22 a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě to nevad, že to nepřipsali. Co mi vadí jsou ty neustálý prohlášení BP, jak všechno bude hned. Několikrát řekli, že to bude hned ten první týden. Mě to neva, ale rád bych, aby příště radši neříkali nic. Zaprvé na ně nikdo nebude nadávat a zadruhé bude klid jak na chatu tak na foru. takhle si trošinku tentononc do vlasního hnízda. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a PERCY_JAKSON tohle ocenili.
  13. to beru stale len samej slub a nic se nedeje jen mi je lito penez co som do toho dal dali sa uzit i lepsi
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Badmaniak: Když neřeknou nic, bude to zde úplně stejné. Již to tady totiž bylo. Jediné co by pomohlo by bylo, kdyby oficiálně napsali, že to bude za měsíc a pak to stihli do čtyř týdnů. ;)
     
  15. jednou akci nemaj ukoncenou a daj druhou to je chore
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Borat

    Borat User

    PERCY_JAKSON prosím zdržuj sa týchto príspevkov. Nariekaš tu ako keby si mal 100% šancu, že ti padne hlavná výhra. Proste keď to bude tak to bude.
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa najnovších informácií by mali byť odmeny pripísane zajtra, ešte sa kontrolujú paymenty a ľudia, ktorí zrušili ich platbu mysliac si, že kapsule sa im započítaju tak či tak.

    je to tam naozaj zvýraznené, vidíte správne, BY MALI BYŤ tj. môžu a nemusia, môže sa na niečo prísť a budú to musieť riešiť než prípíšu odmeny.
     
  18. Jessie, přesně kvůli takovým chytrákům, jak píšeš se vždy všechno prodlouží. Tady snad nehraje nikdo, kdo by nevyužíval něco nepovoleného, nebo nějaký bug, a nebo nepodváděl. Už si říkám, proč já to ještě vůbec hraji.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. 28.8. skoncil hitac....uz dva tyzdne su odvtedy....najskvor bola vyhovorka, ze vyraduju nepoctivcov z losovania, tentokrat paymenty?
     
  20. tak tak a mozte mi dat aj ban je mi to jedno ale poviem svoj nazor : toto us nieje normalne daco same akcie ale oprava chyb v hre ta dee a len same vyhovorky len aby vyhry nemuseli dat sak nech pokracuju takto dalej a nikto nebude uz hrat dark norbit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.