Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ja ich mal asi 112 a nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. nevim ale neverim ze by se tu nikdo nepochlubil ze vyhral mega ucka ci lf4 takze ceny asi zatim zadne nebili dle meho nazoru
     
  3. Nespamujte to tu zase , koľko kto mal kapsly odmeny ešte pravdepodobne neboli . Treba čakať asi zase niečo zistili a kontrolujú nikde som nevidel že by sa niekto chválil .

    Urko som si tam nafarmil dosť odmenu beriem ako bonus aj keby to pripíšu o mesiac
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jj maj cas do vanoc:)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Jediné čo ma štve je, že niečo napíšu a nesplnia, Turecký admini písali do 14dní no už je to viac :( Nech radšej nič nepíšu ako by nemali splniť plán a tak oblbnúť tisícky hráčov, dúfam že zase tu admini budú písať že nemám plakať, ALE TU IDE O PRINCÍP, keď niečo napíšu tak to majú splniť :)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    METALLICA34: A nebo se omluvit a stanovit nový termín. Vždy se totiž může něco pokazit, s čím člověk nepočítá. ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a mikesbezbot tohle ocenili.
  7. Ne asi, aj vydávanie hier, napr Witcher 3 mali to vydať o rok skôr no ospravedlňovali sa že to nestíhajú a nechcú vydať neúplnú hru, tak to vydali o rok a k tomu dali aj 16rozšírení ZADARMO a nikdo neprotestoval pretože sa ospravedlnili a napísali problém prečo to musia predĺžiť a k tomu aj príjemný bonus :) No od BP to asi nemôžeme čakať že si niekedy priznajú chybu, ospravedlnia sa a napíšu dôvod prečo to tak dlho trvalo, čo ma mrzí, že sa nestarajú o komunitu, bez ktorej by nebola táto hra neexistovala kvôli Donatom, ktoré dostávajú od hráčov na platenie Serverov:(
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
    bhagira22, SSCUltimateAero a Stastnej tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak ono se taky může stát, že výhry vyhrajou lidé, co na DO nechodí každý den nebo lidé, co na forum nechodí, vzhledem k tomu, že kapsli mohl mít kdokoliv, alespoň dvě z montáže a úkolu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Borat

    Borat User

    No tak na mojom servery kde hrám odmeny sa už rozdali. Takže buď idú postupne alebo už všetci dostali odmeny ;) Prajem veľa šťastia.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    My musíme věčně uvádět data a ID a server a všechno, a ty nám ani neřekneš co je "moj server" :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    tak jste se dočkali : server cz1
    14.09.2016 - 12:26[​IMG]Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: SG3N-B02-štít (x5)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

    Chránim sa tým :) Proste jednoducho odmeny sa rozdali 12:26 :D
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Dnes ve 12:26? :)

    Hmmm, tak máš pravdu:
    14.09.2016 - 12:25[​IMG]Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: LF-4 (x5)

    Větší šunt jsem si nemohl přát. Tohle je mi k ničemu. Chtěl jsem Lava design.
     
    bhagira22, -baghira2- a Borat tohle ocenili.
  14. Borat

    Borat User

    Aj to je niečo. Ja som dostal skoro to čo som chcel len jedna 0 tam chybala :p
     
  15. albion1345

    albion1345 User

    Tak moc kapsli nebylo, tak jsem dostal to co jsem si myslel :-D Borat, tu nulu co ti chybi mam asi ja :-D Gratuluji vsem vyhercum :-D Kdo nevyhral co si pral at je rad, ze dostal aspon neco a kdo nevyhral at doufa, ze jednou se stesti usmeje :)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    100k uri? :) I to je lepší než LF4. S druhou lodí stejně nelétám a LF4 bez upgradu mám do pěti lodí i s petama.
    Radši to měli dát nějakému flaxáčkovi. Všechny odměny celkem super a já dostanu tu, kterou jsem nejvíc nechtěl. :D Ještě že jsem neměl tisíc kapslí jak jiní, to by mě kleplo. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Tak ja jsem nedostal nic, no newa, nech si užijí FULLky dalšie LF-4ky :D
     
  18. 14.09.2016 - 12:26
    [​IMG]Výhra z Hitac-mesačnej lotéria obdržaná.: 100000 Uridium
    akože druhý raz som bol na tejto akcii.. 11 kapsul som mal :) a celkom v poho, som spokojný :D :)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  19. TRIXT

    TRIXT User

    No, asi jsem jako obvykle nic nevyhrál, ale na jednom účtu (CZ1) mám na rozdíl od jiných v deníku zápas:

    14.09.2016 - 12:26

    Za tímto datem mám ale jen prázdné místo. Takže něco jsem třeba na tomto účtu vyhrál, ale asi mi to zůstane utajeno. Máte někdo v deníku také prázdný zápis s tímto časem?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ja tam mám prázdne okno tiež , asi premko alebo niečo obdobného (lf4 ,urko ,stit ) to nebude :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.