Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. https://ctrlv.cz/1U7F 250 kapslí a toto :)

    TRIXT K tomu prázdnému políčku: Snipez to měl taky a obdržel Lava set. nebo to taky muže být prémko na měsíc, podívej se jestli se ti neprodloužilo.

    G-EL1 Vlastníš aegis-Elite?
     
  2. G-EL1

    G-EL1 User

    ano vlastnim ju. Mam tam legend ocean a sanstorm dizajny
     
  3. G-EL1 Tak se podívej do Uridium- Předplatné. jestli se ti neprodloužilo Premium.
     
  4. kedy sa bude losovať či už ?
     
  5. G-EL1

    G-EL1 User

    nie premko tiež nemam pozeral som to :/
     
  6. G-EL1 Tak to nevím, třeba ti pomůže někdo z přítomných moderátorů. Ještě mě napadá jestli si nedostal UCB (x4).

    ĢRΣΣИ-PØЩΣR Losování už proběhlo, přečti si pár stránek z5. :rolleyes:
     
  7. G-EL1

    G-EL1 User

    to neviem zistit lebo mam takmer 2,5m x4 :D tak možno sa tych 50K x4 stratilo
     
  8. UCB bylo psaný, někdo z rodiny do tam má.
    14.09.2016 - 12:26[​IMG]Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: UCB-100 (x50000)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. 14.09.2016 - 12:26[​IMG]
    Tiez prazdne a je to premium. Po 2 loteriach kedy som nedostal vyhru sa na mna tentokrat usmialo stastie. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. Aha, tak v tom případě už fakt nevím :) Snad odpověd' na tuto otázku bude znát nějáký moderátor nebo admin :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jelitko123

    jelitko123 User

    premko mam normalne do konce mesice,takze premko sem taky nevyhral
    fakt teda nevim
     
  12. 42 kapslí =)
    14.09.2016 - 12:26[​IMG]Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: 100000 Uridium
    aspon něco =)
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    O tie prázdne políčka sa zaujímam a zisťujem čo tam má byť a prečo to nezobrazilo. zatiaľ ako vy hoviríte mali by tam byt tie lava designy a premko ale neni to isté, osobne mám pár nezodpovedaných otázok, ktoré zisťujem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. G-EL1

    G-EL1 User

    ale prečo ja nemam nič? :) a pritom v denniku mám prazdne poličko
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    G-EL1 napísal si si na podporu? sa aspoň pozrú si si niečo dostal, ale nemyslím si, že budú múdrejší čo sa tam nachádza aspoň ja nie som no, neviem ti na to odpovedať, kedže nedošlo k tomu info
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. G-EL1

    G-EL1 User

    ano pisal som aj na podporu no ešte sa mi neozvali a je to celkom už dlha doba... No a pozeral som už všetko čo sa len dalo ziskať a nemam ani jedno
     
  17. G-EL1

    G-EL1 User

    Nakoniec mi podpora odpislaa a je to dizajn Lava Pusat PET dizajn ... ak by mal niekto podobny problem a nevedel najst čo vyhral
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    14.09.2016 - 12:26 Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: 100000 Uridium
    Použito: 12 kapslí; server: GE6
    Ako vždy, vďačný som aj za takúto výhru.

    Mne je však omnoho milší ten poloprázdny pohár, ako úplne prázdny. A v tom vidím dosť zásadný rozdiel.
    A to som pod tým vlastne chcel povedať, že je umenie; sa vedieť tešiť aj z toho mála, čo sa poctivo pridelí.

    svi1 konečne zadosťučinenie, ohľadom dvojice -»Ħαяᶁч/↯/«- a †ĐŎNƮ¤ČŔƔ¤ĴŲƼŤ¤ĐłĘ† z eic, na GE6.
    A dúfam, že za to, čo tam predviedli; že vôbec nič nedostali. Amen.
    Aspoň, že existuje nejaká spravodlivosť. Pre BP palec hore. A veľké +
    Úprimne im za to, hlboko Ďakujem. Nie som nevďačný tvor. Práve naopak,
    poteší ma aj takáto drobnosť. Taktiež s tými 100000 Ur. budem narábať šetrne.
    - "Pre niekoho drobné, ale pre mňa obrovská radosť aj zo 100K Ur.!" -
    - A taktiež: "Lepší malý darček, ako žiaden!" - Pretože darovanému koňovi sa na zuby nepozerá.

    Hodne záleží na tom, ako to berieš. Tvoja chyba ak si chamtivý, a ak si si od toho v chamtivosti
    - sľuboval omnoho viac. Úprimne, som hlboko vďačný aj za tých 100K Ur., pretože ani tie som
    nemusel vyhrať z lotérie Hitac. Ale, stalo sa a s náramným potešením so skromnosťou v srdci.
    Pretože som mohol dostať a rovnako tak nemusel. A to je dôvod, prečo si toho, tak veľmi vážim.
    A to je vysvetlenie pre tých, ktorí to ani napriek tomu a teraz; nedokážu pochopiť. Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    okolo 450 kapsul = 30 stitov
    Krasna vyhra po ktorej som tuzil najviac, tentokrat sa stastie usmialo, nesmierne, nadhera :)
     
  20. no ja tam mam tiez prazne policko
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.