Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    PERCY_JAKSON
    Pozri sa či nemáš jednú z týchto odmien
    Design na A-Elite - Lava A-Elite
    Design na letouny Lava
    Pet design Lava
    Predĺžene premium
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. nemal to bit set?
     
  3. 30 balickov na server: Kompletní sada designů Lava A-Elite (este aj stihackove padali po jednom?) Nastastie sa ma to netyka.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. oops.eu

    oops.eu User

    Jessie a neznamená to, že to jsou ti "nepoctiví" hráči co z výher vyřadili? :D napsali jim tam nic, aby věděli že kdyby hráli fér, tak by zrovna vyhráli, ale nehráli fér, tak nic nedostali a můžou brečet :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Největší pravděpodobnost nenalezené výhry je že to je Pet design Lava - to se dá přehlédnout :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. TRIXT

    TRIXT User

    oops.eu: Važ slova!!!! Označit mě za nepoctivce, to se mi moc nelíbí.

    V mém případě ten prázdný řádek pravděpodobně znamená prémko. Se stoprocentní jistotou to nemohu říct, neb si přesně nepamatuji, do kdy jsem ho měl předplacené. ;)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kazdy kto ma prazdny riadok mal obdrzat sadu designov A-Elite. EDIT: prazdny riadok oznacuje nejaku odmenu, moze oznacovat aj zle pripisane A-elite sety. Bohuzial BP to pokazil a hraci dostali len po 1 kuse.. napr. 1 pet, 1 lod alebo len stihacky a zbytok uz nie.

    Kazdy hrac co nedostal kompletnu sadu, nech si napise na podporu a poziada o pripisanie odmeny Hitac. Mame zoznamy vyhercov, overime a co bude chybat pripiseme. + Za duplicitnu lod A-Elite je 10.000U.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Nie kazdy, ja mam tiez prazdny a dostal som premko.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. coolmen

    coolmen User

    Ja nedostal nic.Tak vyhercům gratulka a snad příští rok no....:)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Ano, vyzera to tak, ze tie prazdne policka oznacuju aj ine odmeny. Kedze je to ale neprehladne, kazdy kto ma pochybnosti a nevie presne najst svoju odmenu moze poziadat o kontrolu na podpore.

    Chybne pripisanie sa ale tyka len A-Elite setu.
     
  11. Tie Lava dizajny bolo asi mozne ziskat len z loterie takze ani duplicitna by nemala byt.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  12. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak psal jsem na podporu a behem pul hodinky vyresene...pripsany pet design a letouny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sapo

    Sapo User

    akurat som pisal na podporu ze mam len design lava na lod ... tak cakam na odpoved ale hadam mi to tiez daju :D
     
  14. oops.eu

    oops.eu User

    Nikdo tě neoznačuje, tak se tu nerozčiluj!!! :) Všichni víme a známe jak bigpoint je vyčůraný a jak rád dělá práci na víckrát, takže se problémy dali čekat, ikdyž to vypadalo, že se odměny připíšou bez problémů když si s tím dávali tolik respektive "tak dlouho" času :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak niekto dostal neupgradnute LF4, BO2 z Hitac loterie, pripadne 1 tyzdenne premium, ozvite sa tu a napiste nam ID vaseho uctu. To plati pre akekolvek nejasnosti ohladom obdrzanych vyhier.

    Aktualne nam trochu nesedia odmeny v FAQ s tym co hlasili niektori hraci + uz bola hlasena aj jedna duplicitna vyhra 30 LF4. Pokusim sa o probleme zajtra zistit viac. Dakujem.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Ahoj, dá se prosím tedy ověřit, co jsem to vlastně vyhrál na účtu na CZ1 ID 99846037? Tuším, že by to mohlo být prémko, ale nejsem si jistý. Děkuji.

    oops.eu: Já se nerozčiluji, jsem ledově klidný. Jak jsem říkal, příště zvaž co píšeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TRIXT ty by jsi mel dostat premko na rok za psani na forum jsi vsude i nekolikrat se divím ze stačíš jeste hrat tu hru.JInak moje odmena je krasna 0 a su stastne:p
     
    bhagira22, -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Je mozne aby dvaja (pripadne viaceri) hraci z jedneho servera dostali balicek ktory je urceny pre 1 hraca?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.