Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -Kaperko- očividne áno už som o tom počul vraj sa stale niekde chyba a vyhrali to napr. 2
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Kaperko- No bola zatial hlasena 1 takato chyba dvojitej odmeny, ine zatial nie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Super, takže zase další chyby a rozdávaj odměny zadarmo jak na běžícím páse. a hráči co to hrajou poctivě a dostanou pendrek, tak nic z toho...
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Bohuzail, nakoniec aj tento Hitac priniesol mensie chyby, no pokial viem, vsetko sa uz doriesilo a odmeny su tam kde by mali byt.

    V podstate tieto chyby zatazuju hlavne nas, pretoze to potom musime komunikovat, riesit a hlasit my. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    No troska neskor odpisujem, pytal som sa preto lebo viem o hracovi co dostal 30 B02 takisto ako aj ja, ked uz som ich dostal, nerad by som o ne prisiel, investoval som dost casu aby som si zvysil sance na vyhru, ale chcem byt ferovy. mozno je tam chyba a jeden z nas mal dostat lf4 a nejako sa poplietol balicek, neviem.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nebo stačí jen nick a server, ID jde dohledat skrze Profil pilota...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Stačí vedieť, kde to hľadať v zdrojovom kóde stránky s profilom pilota ;)
    takže... 165381368

    [​IMG]
     
  10. Borat

    Borat User

  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    ChuckNorris uz ti to tu hodil, přesně tohle jsem myslel. Bych ti to tu pak zkopíroval taky. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a -Kaperko- tohle ocenili.
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

  13. Borat

    Borat User

    Myslím že on na tom účte dostal 10x Lava dizajn na stíhačky.

    Na inom účte dostal 30x bo2 na lvl 16 viď video.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Na danom ID su designy Lava. Ak dostal stity na inom serveri, potom je to v poriadku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    super, som rad ze som sa nieco nove naucil :)

    no ja som sa toho hraca osobne na to pytal, pretoze sa tym chvalil na svojom youtube kanali, a povedal ze dostal. Problem je ze ma viac uctov, a ten co som odkazal profilom tam dostal inu odmenu, to som si vsimol az teraz


    15sta sekunda v jeho videu ukazuje presny cas odmeny, ktory uplne suhlasi s tym mojim, avsak meno som v rebricku nenasiel. Server suhlasi. Podla profiloveho obrazka usudzujem ze ide o hraca http://int13.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=56ZXH&profileCheck=ByQrk&lang=sk
    ID 75448251

    edit: pardon za odkaz na video, davam ho pre vysvetlenie, kludne sa moze zmazat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Borat

    Borat User

    -Kaperko- to video som už sem postol asi tak pred 3/4 hodinou ale nevadí :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Borat zacal som pisat este predtym nez sa mi objavil tvoj prispevok, mam aj cosi ine okrem tohto na praci :)

    Zrejme si tych 30 prepisal do screenshootu. Takto aspon viem kde je pravda, dakujem vsetkym co komunikovali, som rad ze su tu ludia co su ochotni riesit aj taketo veci
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. [flav]

    [flav] User

    no kolegovia z war maju viac uctov ale gratulujem vyhercom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Zdravim, trochu neskoro ale chem sa opytat ci sa da spatne nejako pozriet ci som nahodou v Hitac nieco nevyhrala.. Dlhsiu dobu som nehrala len ked bola akcia tak som zmenila par losov co som postavila v montazi.A nejako mi nesedi pocet laserov.. Tak neviem ze ci uz mi nastupuje skleroza zabudla som kolko som mala alebo mi tam pribudli.Lodny dennik mi nepomoze lebo je az od 15.9.Dakujem..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.