Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Warden pokud vím, neni vzdy pri akci i pro napr. leveli 17 dostupne i mise s nizsim levelem? tak proc to je zase jinak?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    PanMajster: Co ti k tomu mám říct. Oficiální informace praví, že ty mise budou pro level 6-11, neb tomu tak bylo i minule. To že je někde chybička u vyšších levelů je jiná věc. Chyba je nahlášena a teď bude záležet na programátorech, co s tím udělají.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. To nie je len na cz1...u takýchto akcií je proste prednejšia vojna ako to dané npc...je len zaujímavé že ja, aj keď mám všetko vypnuté, tak mi to laguje ako prasa, ale stále tí istý hráči ma naklikavajú ani ich ešte poriadne nevidím, a to že ma nakliknú 4 rôzny hráči v jednej sekunde a je hneď po mne radšej ani spomínať nebudem...

    P.S. to že je 24 hod, akurát znamená že si turci budú môcť honiť ego (a hodnosti) celé 2 týždňe v kuse:p:D
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  4. PanMajster

    PanMajster User

    Osobne som sa tesil hlavne na tu misiu kde bola odmena Legend A-Elite pretoze sa mi paci a ako vzdy sklamanie, otras a este by som mal otazku, co ked spravim tu misiu kde je odmena Lava Spectrum a mam ho uz? dostanem namiesto neho nieco ine ci ako?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým už Lava Spectrum máš a tú misiu na neho urobíš. Správne by si mal, za neho dostať tých 10 000 Ur.
    Aspoň tak, to funguje v GG. Prečo by to nemalo fungovať aj na riadnych mapách? Pýtam sa.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. jan42

    jan42 User

    Warden ? jak často se dostvají ty kapsle ? ja jen že ti hráči co tam jsou non stop a nikoho tam nepustí tak že jich musí mít jak nasrán* a že mají asi 100% šanci co ? :D protože pokud z jednoho hitace je jedna kapsle a několik písmen tak ti co tam sou pořád tak ono se to nezdá ale asi jich zničí hodně, škoda chtěl bych si alespoň vystřelit do toho hitace ale to bych musel v masku ho nakliknou a střílet dokud mě někdo neklikne a nesejme
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Pro mě stejně tak jako demaner akce je i tato velkým zklamáním. K Hitacu se ani nemůžu přiblížit a vždy mě sestřelí fullky. Takže zase prosperuje jen určitá sorta lidí a já jako nováček, co hraji cca půl roku, se jim můžu sotva rovnat. Prostě měli by buď dát více těch Hitacu naráz a na různých mapách a pak by byla naděje že se dá splnit mise akce, případně sestavit tajenka. A úplně nejlepší by bylo oddělit hráče co hrají 2 a více let od těch co začínají, protože rozdíly za ty roky jsou enormní. Kde jsou ty časy, kdy byl člověk rád, že se dostal k lodi Vengeance a mohl ucéct skoro vždy full golovi, a teďka ho na aukci člověk pořídí za 10 000 kreda, jako něco je na téhle hře fakt špatně....
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  8. jan42

    jan42 User

    Absolutně souhlasím...
     
    bhagira22, carlosprvni a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher, hmm takže podľa teba je to výhoda že Hitac lieta 24/7. To je riadna sprostosť, ako každý normálny človek chodím do práce a momentálne viac času ako od 15-22 určite nemám. Myslel som že aspoň čosi sa tu bude dať nazbierať keď je to "akcia", ale kedy teda ?
    Sú to 3 klany po 30 hráčov a tí tam budú cez deň nonstop, presne ako na Demaneroch.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 阿爾法探戈 Tak si splň úkoly a akci jednoduše ignoruj, stejně se to střílet ve více lidech nevyplatí střílet. Je to jen farma na lodě :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. jan42

    jan42 User

    Tady názorný úkaz toho že mise splnit nejdou:
    Jak ?
     
  12. Tak ked maš celeho hitaca červene more tak sa nečuduj.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Takze niesu pristupne misie od lvl 6 do lvl 11 a co ak chcem borealis venom ? nemam ho ako ziskat
     
  14. Podle me je to chyba, vzdy tam byly ty mise vsechny, pockame do zitra a uvidime.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. PanMajster

    PanMajster User

    Mas, pomocou obsidianskych boxov, ktore bud vyrobis v montazi ale je to dost nakladne alebo kupis za peniaze ... :D ako sa dalo cakat tak zasa peniaze su na scene :D
    presne tak, vždy boli pristupne vsetky misie a to je jedno aka bola akcia. A myslim si ze kazdy ma pravo na misie ktore su pocas akcie bez ohľadu na to aky je level, uplne staci ze podla levelov su zakladne klasicke misie...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    ja tam mam misie od lvl 6 len nie tu akciovu kde je borealis venom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. pecko

    pecko User

    no tak ja by som to spravil ako s odmenou pri zostreleni tej istej lodi, 10krat a dosť, alebo koľko krat sa môže zostreliť. fakt ten čo pracuje si neužije žiadnu akciu a tú čo by si mohol dajú na pár dní.
     
  18. Tak jako stejně jako já bych mohl říct,že by to bylo vhodné doplnit do oficiálního oznámení. Protože nevím,jaký na to máš názor Ty nebo baghira, ale jedná se o celkem klíčovou informaci pro hráče. Když bych se na to nezeptal,tak bych koupil pár kapslí,aby bylo moje ID ve hře a věnoval se čístě úkolům.
     
  19. Ono ide aj o to či máte dobré pakty, teda hlavne ide o klan. V hlavnom hracom čase majú bohužiaľ samotári a hráči z opačnej strany blokády ako sú klany ovládajúce Hitac (medzi nimi som aj ja) proste smolu. Ide samozrejme aj o vašich protivníkov, či ich viac láka vaša loď alebo Hitac... V priebehu najväčšieho ruchu je to naozaj nehrateľné, a ako čas pokročuje a nepriateľov ubúda (aj tých agresívnejších) a môže sa stať že vás pokojne nechajú s nimi strieľať (aj keď sa vtedy cítim čudne, vždy stŕpnuto čakám kedy schytám prvú salvu :) )

    No a takto neskoro je to samozrejme paráda, dokonca sa stala taká vec že počas strieľania jedného Hitaca sa objavil druhý na inej mape, no nikto okrem mňa to po zostrelení prvého nezaregistroval a tak som si cez 2 mapky ťahal hitaca celkom sám, pričom ostatní vyčkávali pri portáloch kedy sa už objaví nový Hitac :D

    Na druhej strane rozumiem že takto ponocovať nie je pre každého a tak pre veľa hráčov je tento event úplne zbytočný...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak ještě jsou tu pořád ranní hodiny a je fakt, že hodně hráčů je školou povinných. A to si to mohou zahrát pracující než jdou do práce. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.