Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Callisto

    Callisto User

    Ahoj
    ZOHAN přečetla jsem si tvůj článek. Chápu, že se rozčiluješ, ale screeny si může dělat kdokoliv na mapě. Nikdo to nezakazuje.
    Ano, hráč, kterého zmiňuješ, byl několikrát napomenutý, za nevhodné řeči. A ne jen on. Tyto hráče sleduji důkladněji.


    -baghira2- chtěla jsem ti říci, že nebudu neustále psát, aby ses choval slušně na fóru. Nechápu proč píšeš:
    Zase zde urážíš hráče. Urážky a neslušné chování sem nepatří a budou se trestat.
    Zase se nedržíš tématu tohoto vlákna

    Callisto
     
  2. Pořád se mi zobrazují i mise pro level 6-11 je to v pořádku?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Ak máš level viac ako 11, tak by sa nemali.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    No a nějaké oficiální vyjádření k tomu máte? Budou teda všechny mise pro všechny, jak to bývalo dřív? Aby si mohl každý udělat i ten Borealis? A nebo budou odstraněny mise pro nižší levly?
    To abych se podíval pak do FAQ které vlastně můžu dělat, abych pak náhodou neměl odpočet. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Co jsi napsal, je trochu zavádějící. Na akci Hitac nebývaly všechny mise pro všechny. U misí pro level 6-11 bylo ve FAQ uvedeno i minule (a pravděpodobně i dříve), že jsou jen pro levely 6-11. To, že někteří hráči s vyššími levely mají mise pro lvl 6-11 dostupné, je považováno za chybu. Podle mě byla tato chyba ve hře i při minulém HITAC. O odpočtu či trestu prozatím nepadla ani zmíňka, ale je pravda, že my pravidla hry nestanovujeme. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak nevím jak to bylo před rokem, vím jen, že většinou ty mise máme vždycky všechny. :) U jiných akcí teda...

    Mě je to jedno, kapsle sem tam. Spíš ten Borealis mě mrzí. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Oficiálne ti môžem napísať, že úlohy by mali vidieť hráči podľa levelu. To znamená že úlohy od levelu 6-11, by už nemali byť dostupne pre hráčov od levelu 12 a viac. Ak tieto úolhy vidia, jedná sa o chybu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No to jsem pochopil. Ale jestli radíte je nedělat, nebo si můžu přijmout jakou úlohu chci, protože to už tak dali. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Ale oni to tak nedali. Je to chyba. A když o ní víš, tak by bylo nejlepší hrát tak, jako kdybys tam ty úkoly neměl. ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Badmaniak, Ja si myslím, že kopec hráčov, ktorý tie úlohy vidia, ich aj urobia. BP v tomto prípade môže systémovo odobrať získanú odmenu, ale trestať by za to nemali. Opäť je to len na hráčovi, či chybu zneužije, alebo nie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Já bych řekl že BP už to pro tuhle akci nechá jak to je a nebude se ani do žádných odpočtů pouštět, aby si předešli hráče kteří by pak byli akorát nakrknutí že plýtvali čas, munici, boostry, prémko, blablabla..., na úkol který se dal 'normálně' přijmout a teď jim to BP bere. Úplně vidím ten flame kdyby to udělali. :D
    Btw. já ten úkol ani nevidím, asi nejsem dost velký level.

    A ještě jedna věc, takový polo-OT, v převodníku jsem dostal z pár kapslí tetrathrin, který ve FAQ mezi možnými odměnami napsaný není. Tak nevím jestli mi něco uniká, páč se v těch nových šutrech ještě moc neorientuju, nebo to z informací vypadlo, či je v tom něco jiného. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ono ani ty procenta co jsou v té tabulce (ani nevím jestli se od minulého roku přepisovala) nejsou v součtu 100%. Takže jsou tam odměny i co nejsou v tabulce. Taky jsem dostal Kyhalon.
    I minulou akci padaly z demanerů Empy a nebyly ve FAQ. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Počas akcie sme dostávali doplňujúce informácie, ktoré sa buď dopĺňali, alebo upravovali. Tak že niečo sa menilo a upravovalo a na niečo sa možno pozabudlo. Tak že kľudne mohlo padnúť aj niečo, čo v tabuľkách nieje uvedené, prípadne tam je niečo, čo zas nepadalo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Jen tu napíšu malé postřehy.
    lvl.24 vidím všechny úkoly, kromě závěrečného na design
    lvl.22 to samé
    lvl.13 vidím jen úkoly pro vyšší levely
    lvl. 8 vidím úkoly pro 6-11 lvl, kromě toho na design a vidím tam úkol pro vyšší levelx na kapsli?
    Tak a teď mi řekněte, kdo se v tom má vyznat?
     
  15. Korben

    Korben User

    Level 11+ a viac, nemá vidieť úlohy pre level 6 - 11. Ty ich vidíš, no sú hráči, ktorý ich nevidia.
    To že máš lvl 8 a nevidíš poslednú úlohu, je v poriadku. Vo FAQ je k tomu poznámka: * Podmínkou pro možnost přijetí poslední úlohy je to, že každou denní úlohu musíte splnit alespoň jednou. Výhodu mají hráči, kteří denní úlohy splnili již při minulé akci. Ti mají poslední úlohu dostupnou hned.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. mám teraz málo času, cez víkend tu nebudem vôbec takže uvidím;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    ten lvl13 je zajímavej teda. :confused:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Aj mňa zaujíma čo a ako s tým questom o toho borealisa venoma bol by som rád ak by som ho mohol získať
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si, že ještě zajímavější je ten účet s 8-mým lvl. a úkolem pro level 11+ viz screen
    https://ctrlv.cz/nO0U
    dle bible platí toto:
    8640.000 BZPřístup na PVP mapy 4-1, 4-2, 4-3

    asi chybička no
    někdo má úkoly a někdo nemá a někdo je nemůže splnit..:(:mad::confused:
     
  20. Bambino

    Bambino User

    tak,tak tiež som sa potešil tomu Borealisu,no žial zatial ešte predzačatím úloh :D :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.