Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano opravdu nevyužité kapsle propadnou. Je to jako v reálném životě v běžných loteriích. Je vydána série losů jen na časově omezenou dobu. Mě se taky v minulosti stalo, že jsem nestihnul z osobních důvodů(náhlá hospitalizace)proměnit kapsle do loterie a opravdu zmizely. Říkal jsem si, že až bude příští Hitac, tak mi tam naskočí,budu je moci použít a i když jich pár bylo koupeno i za reálné peníze, tak propadly systému bohužel.:mad::mad::D:p
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasně, mě tam v tvém příspěvku zmátlo slovíčko "DNES", tak jsem myslel, že se něco změnilo. Už mlčim. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  3. Jack.K

    Jack.K User

    Nesouhlasím Zohan. Kapsle nemají žádnou dobu platnosti a jejich počet je neomezen. U losů je jasně napsáno do kdy platí. A pokud zde nic takového napsáno není, tak by jejich platnost měla být neomezená. Tudíž by mělo být jedno, kdy tu kapsli použiješ. To přirovnání s losy je tak mimo mísu. To spíš bych to přirovnal k dobrému vínu, kde není doba spotřeby a je jen na tobě, kdy to víno vypiješ. Můžeš třeba hned nebo taky až za 20 let.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to los, takže přirovnání ej správně. :)
    První Hitacy když začínaly se neresetovala ani tajenka. Pak se začaly měnit znění tajenky, odměny a způsoby získání kapslí a celý Hitac se pravděpodobně zpřístupnil i nepoctivcům. Takže se nelze dívat na to, jak to bylo dřív. :)
    Mě taky nějaké kapsle asi zbyly a po začátku akce jsem neměl žádnou. A tajenka taky vynulovaná. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechci to tu nějak hrotit, ale se začátkem loterie Hitac byly v ofiku i pravidla o losování a tam bylo určitě ošetřeno i ta platnost kapslí. Řešil jsem to myslím i tenkrát s podporou a neuspěl jsem na základě právě výše uvedených pravidel loterie. Můžete si schválně nechat jednu kapsli a uvidíte, jestli vám zůstane? A tajenka se občas měnila, takže se to nuluje a myslím si, že dodnes mám snad i v hangáru nějaká písmenka nebo to jsou ta prázdná místa v inventáři?
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No pravidla Hitaca snad už oficiálně nikde nejsou. Nebo já jsem je nenašel. Dřív byly právě hned i na hlavní stránce, kde teď vyskakuje prázdné modré okno. :)

    A hlavně, teď když už se jedná jen o herní předměty, nemusejí mít ze zákona ošetřené nic. Prakticky na ně platí jako na všechno VOP, tedy nevymahatelnost. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. josef402

    josef402 User

    co to je si snad delaji srandu hitak si to sine na 3 1 vci to je buk nebo co
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    josef402: Ano, během této akce již parkát HITAC zabloudil. Někde zastaví, hráči jej dostřílí a příště je zase vše v pořádku. Není to tak hrozné, spíše to jen pobaví. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. josef402

    josef402 User

    :):)aha dik
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý večer mám otázku ohladne odmeny z loterie. Pri prípadnej odmene po skončení akcie by bola odmena pripísaná hneď ? alebo niekedy inokedy ?
     
    Naposledy upraveno: 18/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Warden

    Warden User

    Ħũŗĕį: Odměna by měla být připsána v průběhu pondělí.
     
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Aha ďakujem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Koukám, že mi v loterii zmizelo 6 kapslí. To už ta akce skončila?
    cz1 [​IMG]167106790

    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:15[​IMG]Vyhrál(a) jsi kapsle do loterie o herní ceny!
    [​IMG]
    07.11.2017 - 12:14[​IMG]Připsán střední balík kapslí
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Warden

    Warden User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►: Rozhodně akce neskončila. Úlohy mám k dispozici, uplatněné kapsle také vidím. Akce by měla končit dnes o půlnoci.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Warden, a co s tím tedy mám dělat?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Warden

    Warden User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®: Budeš muset rochu upřesnit co jsi tím myslel, že ti zmizelo 6 kapslí. Výpis z deníku je hezký, ale nevím proč jsi ho tam dal. Já na tvůj účet nevídím. Abych ti mohl poradit, musíš mi napsat více informací.
     
  17. jaritko

    jaritko User

    Podľa toho výpisu si si kúpil 6 kapslí v paymante. Klikni na tlačidlo lotérie pod štartom, či tam máš kapsle na premenu.
     
  18. Kapsle jsem proměnil, a teď když kliknu na kapslovou loterii nemám zobrazeny žádné kapsle ani v historii okamžitých odměn nemám nic. Neumím to nasnímat, ale před tím v tom okénku bylo 6, teď je tam 0. Takže, jako bych žádné kapsle neproměnil a nekupoval. Jestli to tak má vypadat, omlouvám se.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    A kdy jsi kapsle proměnil? Akce končila včera (v neděli) o půlnoci. Osobně na svém účtu dosud vidím počet proměněných kapslí. Kdy jsi kapsle proměnil?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Domnívám se, že hned ten den, co jsem je koupil, 7. 11. 2017. I když jde o loterii, byl bych do ní rád alespoň zařazen... Toho, že už tam tu 6-ku nemám jsem si všiml v neděli ráno 19. 11. 2017, ale každý den jsem to nekontroloval. Administrátor by se mi snad mohl podívat na účet, aby zjistil, kam ty kapsle zmizeli, pěkně prosím. Ono už je asi stejně pozdě. :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.