Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mozna se ptam blbe, ale kde, Wardene, vidis pocet promenenych kapsli?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. já to vidím take. Na hlavní stránce záložka kupóny, odrazka loterie a tam na mě svítí počet použitých kapslí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Aha, ono jak zmizel ten napis pod tlacitkem START, tak uz jsem to nehledal a nedoslo mi, ze sekce loterie tam stale je. Diky. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo, tahle záložka je tam myslím pořád, i když to už není pod tlačítkem START...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ako zistím kedy sa pripisovali tie odmeny z hitac ? dostanem správu ? vyskočí mi okienko s výhrou ? alebo na fore ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Warden

    Warden User

    Ja¢k~Şvk.: BP slíbilo, že pošle oznámení, že výhry byly připsány. Toto oznámení bude zveřejněno zde na fóru. Je ale možné, že rychlejší budou hráči, kteří se zde pochlubí, že něco vyhráli, kteří to zjistí ze svého deníku či bilance. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ponožka

    Ponožka User

    takže výherci už mají odměny ? jestli chápu dobře ?
     
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ponožka já myslím že odměny ještě nemá nikdo,jelikož tu nikdo nic nepsal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. kde najdeme oznámení / prohlášení že odměny byli vydány? díky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Hmm, dúfal som že keď prídem domov z práce, už odmeny budú :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Chuck

    Chuck Guest

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Co mě jeden poslal na soc. síti tohle: Erik Balica 22.11.2017 - 13:54 System bonus: 1 month Premium Dostal jsem [​IMG]
    Ale myslím si že je to fake protože není uvedeno že byli odměny rozdaný

    [╬∑К╬] Pan.Majster亗: 22.11.2017 - 14:54 Systémový bonus: 1 měsíc prémiového členství skveůá hra toto :D

    Tak co je na tom pravdy že je to skutečně už rozdaný ty ceny?
     
    Naposledy upraveno: 22/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Bude to ešte dneska ? Troška začinam váhať a myslim si že to dnes nebude (už je dosť hodin) .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Není to fake. Odměny již byly rozdané. :)
     
  15. Chuck

    Chuck Guest

    Odmeny už boli rozdané a vyzerá to tak, že 1 hráč mohol dostať viacej odmien, takže môžete sa pochváliť kto čo dostal. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Tak sa idem teda pochvaliť dostal som NIC ako ste vy na tom ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. [​IMG]
    22.11.2017 - 14:54[​IMG]Systémový bonus: 1 měsíc prémiového členství
    [​IMG]
    22.11.2017 - 14:53[​IMG](450)
    [​IMG]
    22.11.2017 - 14:53[​IMG](450)
    Bohužel nic, co bych využil. :D
    I když to premko je docela dobré, když teď nad tím přemýšlím.. Aspoň ušetřím. :D
     
  18. leosacek

    leosacek User

    Děkuju BP, moc díky .. Vždy bylo 1 odměna 1 hráč a teď toto .. 30 kapslí na cz2 byla jasná výhra a mám prd ..
     
  19. Přesně tak.
    Noc nic je na čase to zabalit protože stráveny čas, kolik munice to stálo, a nervů toho že mě u akce hitac ničili hráči i 60x ze den a BP s tím nic neudělo.
    Pro mě se Bp nevyznamenalo spíše ztratily hráče co se týče hraní protože tohle není na mě.
    Vždycky dostane jen odměny ten který do toho cpe prachy protože mají s toho více než z hráče co nedává ani korunu