Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    forewerCZECH: Lidi nadávají proto, že ve FAQ bylo napsáno 1 hráč = 1 cena a teď je vše jinak.
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  2.  
  3. Ake deti ?? ja som mal 131 kapsul a nič som nedostal . Nech to vynuluju a rozdelia spravodlivo .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jasne ale ty co daly real mely 3x tolik treba i vic
     
    bhagira22, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  5. Warden V FAQ jsou nějaké chyby každou akci :D
    Takže třeba to i mělo být, tak jak to je. :)
     
  6. promin to ty emoce ,sel sem taky na hitaca protoze 1 hrac 1 cena velka sance na vyhru a ted zistim ze ludia dostali aj 3 ceny? tak jasne ze som nahnevany ....
     
    bhagira22, -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  7. Chuck

    Chuck Guest

    vzhůrudoboje tam je najväčší problém, že pred akciou sa povedalo 1 odmena pre 1 účet a teraz nastali situácie kedy hráči dostali aj 8 odmien. A keby vidíte ten feedback na Discorde, na podpore a na iných fórach. Prosím ukľudnite sa tu, BP už vzniknutú situáciu rieši a čakáme na vyriešenie. :)
     
  8. Warden

    Warden User

    Došlo k chybě a BP hledá řešení vzniklé situace!

    Prosím přestaňte spamovat fórum a vyčkejte na rozhodnutí BP, co s tím udělají.
    Jinak budeme muset vlákno uzavřít. Děkuji.

    P.S: Jakmile budeme mít novou informaci, určitě se s Vámi o ni podělíme.
     
    bhagira22, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    32 kapslí a 5x magmadril,nic moc ale nestěžuju si,aspon něco.
    CZ3
     
    bhagira22, -baghira2- a -.*Homer*.- tohle ocenili.
  10. Foxy_SK

    Foxy_SK User

    Ešte sa sťažuj ... Ja som mal 86 kapsúl a nedostal som nič. :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Už len čakam na odpoved BP .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Borat

    Borat User

    Chápem, že ste rozhorčení, ale toto je stále oficiálne fórum hry darkorbit a stále tu platí slušne vyjadrovanie. Tak ako sa niekto vyjadruje tak to môže buď doma alebo v krčme. Za nadávky a urážky firmy pár ľudí dostalo body alebo rovno ban.

    Každého chápem, že je rozhorčený ale nadávky uškodia len Vám ;)
     
    vzhůrudoboje tohle ocenil(a).
  13. mijub34

    mijub34 User

    ak to tak môžem brať tak sám BIGPOINT porušil VOP
     
  14. Svarrix

    Svarrix User

    jedine co zbýva je čekat jestli se odměny objeví a nebo ne a být v klidu :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Borat, já svoje kapsle ještě ani nedostal do slosování, blahopřeji výhercům a skvělé podpoře hry. Teď po slosování chtějí doklad o koupi kapslí, to mě potěšilo, že mají zájem.
    Ironii snad můžu :D.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    Hoď mi prosím citát z VOP, nech viem čo porušili.
     
  17. PanMajster

    PanMajster User

    Ako zistim ci som nieco vyhral?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. prepáčte ale nedalo mi to sa sem nevyjadriť ale ako hráč ddavidd11 a badmaniak tak sprosté odpovede sem napísať..buďte radi čo ste dostali a nie napísať že iba toto som dostal čo niekto napísať keď nič nedostal ? žiadna skromnosť ja by som bol rád za každú maličkosť že by som dostal len toľko chceli by ste dostať rovno full účet nie?
     
    bhagira22, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    No mě je to v podstatě jedno. :) Pokud ti přijde sprostý to, že říkám, že olej je mi na nic, tak promiň. :D
    Jen se ptám, jaká je šance, že dostanu 3 odměny ze 100 a z toho všechny tři jsou zrovna ty, které jsem nechtěl? :D
    A určitě věřím tomu, že ej tu spousta hráčů, co by ten olej brala.
    Ale jo, stěžovat si nebudu, třeba se jednou objeví něco za olej a budu mt něco, aniž bych musel dodělávat karanteny... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.