Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tož dobrý den :D kdy dostaneme nejake ty odměny nebo kdy bolo jake losovaní ? tož čakam na to jak na boži smilovani jestli niečo dotanem či nie ..
     
    bhagira22, -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  2. To si kamaráde počkáš, jestli máš čas, projdi si celé toto téma a dostaneš představu, za jak dlouho bude Losování a kdy přípišou odměny. Určitě těch 86 stran stihneš.
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. cca predpokladaj že do 2 tyždnov možno aj neskor. Isto sa zjavia niake komplikacie ako vždy takže asi tak no
     
  4. dákujem ti kamarad :) jediny ktery umi odpovedet normalně :)
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    A já budu za optimistu a tipnu si, že na 10% budou již zítra a těch 90% bych tipoval, že to snad do konce tohoto roku stihnou vylosovat a připsat? Snad?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Většinou psaly že do 2 tydnu max,ale zdá se mi že posledně to bylo snad do 2 dnu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. zeptam se a jakeho losovani se jedna to jako ty klice nebo co to bylo jak jsi musel udelat ukol i to se do toho započítava
     
  8. Jestli si ty klíče neproměnil v loterii, tak se tě to netýká.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Už se losovalo?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. Mohu se také zeptat... už proběhlo hlasování loterie?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. chlapci to si ještě minimálně 14 dní počkáte...však víte jak to tu chodí :D
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Až proběhne ''hlasování loterie'' , tak jsem zvědav na výsledky hlasování?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. Minule akce skončila 16. 5. a losovalo se 17. 5.. Jenže je víkend a to jak víte v BP nikdo nedělá. Takže klidně v pondělí, když budou mít kocovinu, tak v úterý. Ale spíš by mě zajímalo, jestli se odměny budou dělat pro server, tedy cz1-3 a ge2, nebo každý zvlášť, protože, jinak je to totálně bez šance, těch pár odměn, na tolik hráčů.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jaritko

    jaritko User

    Keďže CZ 1-3 spojili s GE2, tieto servery zanikli a ostal iba GE2. Takže nevidím dôvod, aby sa losovalo zvlášť pre neexistujúce servery.
     
  15. až ted sem si toho všiml Zohy :D:D:D jak tys hlasoval..?? :D:D:D:D:D
     
  16. Souhlasím s jaritko. Jsme jeden server a máme společně mapy, akce i aukce, takže tady není důvod, proč by se odměny měly dělit mezi již neexistující servery :)
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč mi tedy po přihlášení na herní účet svítí vlevo nahoře v prohlížeči nápis za http něco jako cz1?
    A pokud máme stejný server, proč máme jiné údaje ohledně rank systému, hodnosti a tituly za hodnosti??
    P.S. Já hlasoval za pikaču, ale je to interní.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. Protože jak sis kdysi dávno dělal účet na tomto serveru tedy CZ1 tak ještě nebyl sloučený a byl klasický jak CZ1, CZ2,CZ3

    Já taky mám dva servery CZ3 (někteří mě na soc. sítí tvrdily proč máš CZ3 když dávno CZ3 není ale GE2)

    Kdysi dávno CZ3 a teď je to myslím že GE2
    [​IMG]


    Kdysi dávno GB1 - Anglie a teď je to GE4 nebo GE5
    [​IMG]

    PS: pokud si hráč udělá nový účet na té GE2 tak tam bude mít napsáno int a nějaké číslo nevím jaké přesně.
    A když chce začít na GB1 - Anglii tak mu to hodí INT10-11 (také přesně nevím)
    A výběru serveru má jen Globální Evropa protože servery jsou sloučené proto tam není napsáno CZ3 například.


    Takhle to vypadá u hráčů co se registrovaly ještě kdysi dávno před sloučením.
    Snímek jak to vypadá po sloučení zatím nemám, musel bych dělat malý účet :D

    [​IMG]
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pointa? omg, tak to jsem ani netušál. Mnohem díky za zbytečnou práci pro tebe.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: