DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. coroner

    coroner User

    a všimli jste si, že čím víc jste silnější, vybavenější tak jste vlastně slabší , zvláštní ne? Akorát NPC jdou rychleji dolů...jak které ha ha ha
     
  2. 123812

    123812 User

    Děkuji •»Śøŋºº«•, nikdy jsem SPACECUP neviděl/nehrál. Tak proto se ptám, uvidíme za pár dní. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zatím není známo, jak budeme mít potvrzenou informaci od BP, upřesníme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. nač teď narážíš? nic zvláčtního nevidím , že čím je pilot vybavenější nebo slabší... - asi má jen někdo lepší skill... jinak šance jsou pro každého stejně vysoké...
    A za druhý - bylo to vůbec ohledně space cupu? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    Tak pravděpodobně bude ten spaceball několik hodin každý den - viz hlavní stránka.
    13.06. - Spaceball - 19:00 - 22:00
    14.06. - Spaceball - 17:00 - 19:00
    15.06. - Spaceball - 17:00 - 21:00

    Jak už to tak na CZ2 (určitě i jinde) chodí, tak si akci zabere nejmenovaný klan a ostatní budou mít smůlu. Ti co to nepotřebují si nasbírají desetitisíce energií a těm slabším nezůstane nic.


    PS: Arya už přidala seznam dní a časů. :)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/18
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Event práve začal. Za minútu bude výkop, presne o 17:00h.
    Rusko verzus Saudská Arábia. Rozpisy štátov sú uvedené tu:
    vesmirny-pohar-2018

    Ktorému alebo ktorým z týchto štátov fandíte?
    A koho ste si už tipli za jasného favorita / víťaza?
    - Ak to nie je tajomstvom. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/6/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mě spíše zajímá ta cena nové munice v obchodě na kterou se nevztahuje premium a ani slevový balíček? Opravdu si x1 kupovat za takovou cenu nebudu. A to pak budu mít po akci dalších 8 druhů munice?
     
  8. nicolauska

    nicolauska User

    dobry den chcel by som sa spitat ako to je stymy ulohami pocas space cupa daju sa spravit iba raz za event ci kazdy den sa budu dat spravit znova?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. storm128

    storm128 User

    Zase len najsilnejsi rozhoduju o specebole a to sa mi nepaci hlavne klany ze su spolu a strelaju aj vlastnych dobra akcia ale len pre VYVOLENYCH.
     
  10. GE4 nejmenovaný klan začal :))
     
  11. svi1

    svi1 User

    -baghira2- tak příště, než někomu budeš "radit" a dávat odkazy, si ten odkaz prostuduj. Kdybys to udělal, tak neporadíš spoluhráči tak, jak jsi to udělal zde. A aby to nebylo na Tebe, tak píšeš že za to můžou moderátoři zde (a ještě si upravíš svůj post dodatečně aby nebylo vidět přesně co jsi napsal:):), ale budiž, na to jsou zde již všichni zvyklí). Pokud chceš radit, což je v pořádku dobré rady jsou vždy vítané, tak trochu/hodně z rozmyslem. Ale to je pořád dokola že ...

    A pro ty co hledají něco k úkolům, tak tady malinké info ... aby jsme to měli pohromadě

    A ano, je to rýpnutí, ale takové, abys trochu zapřemýšlel a příště si vše raději prověřil, než dáš někomu radu. Jde hlavně o to, že pokud tady někomu špatně poradíš, nebo nesmyslně, tak už příště na fórum nepřijde a bude na chat vypisovat, že na fóru se nikdo nic nedozví ...
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Přesně tak jak jsem očekával se na CZ2 stalo. Přiletěl klan a dělal si co chtěl :D Akce na nic jenom kvůli nejmenovaným hráčům. Zajímalo by mě, zda i na cizích serverech se neumí lidé chovat a akci naplno využít.
     
  13. je to klasika ako všetky akcie ktore boli doteraz nemenovany klan si tam panuje a že ma to vôbec neprekvapilo :D bol som to skusit vydržal som tam presne sekundu no proste super akciaaaa :D ak sa niečo nesparavý s počtom hráčov v klane a multifirmnými klanmi môžme ist všetci akurat tak na ryby ....
     
  14. svi1

    svi1 User

    123812 :D:D no a teď mi řekni, čím že se to ten klan neumí chovat? Byl snad vulgární? Nebo jak to myslíš? Pokud jde jen o to, že daný klan střílí co může (inu ve vesmírné střílečce je to opravdu zvláštní) a že si ti nejsilnější dělají na mapě to, co si slabší nemůžou dovolit, dokud nezesílí a nesemknou se proti nim, tak opravdu je to akce na prd :D:D:D

    Při každé jednotlivé akci, která se ve hře objeví, budou vždy Ti slabší nespokojení.

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** ano a proč by Tě to taky mělo překvapovat? Až Tě do takového klanu pozvou, budeš dělat to samé ...
     
  15. 123812

    123812 User

    svi1 Jo, střílet bych klidně i bral :) Pokud by se to hrálo firma proti firmě. Představ si tuhle situaci - jsi sám - někdo na tebe vyskočí - bráníš se a náhle přiletí jeho spoluklanovci, každý z jiné firmy... Pak něco dělej, je to pořád dokola, multiklany. :(

    Nepatřím mezi ty nejslabší, výbavu mám full, ale proti celému klanu (nejlepšímu klanu) sám nezmůžu ani ránu :D :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  16. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** s tými rybami je to dobrý nápad,už ho dlhšiu dobu praktizujem. Urobím misie,tým na 4-4 na tie sa vykašlem a mapu 4-4 na najbližší mesiac ignorujem.Posedím pri vode a spokojne idem domov.

    Mimochodom hrám na GE4,tam je to obdobné.Tam to zabrali klany LEON a SK,tak nech sa nahamtajú a dúfam,že sa pri tom nezadrhnú.
     
  17. svi1

    svi1 User

    :D:D takhle hraji už dlouho na stejném serveru, ale abych si kvůli tomu musel vždy při každé akci stěžovat, to by mě mohlo ...
    Já Tě chápu, tomu věř, ale psát kvůli tomu tohle, to nepochopím a proto se ptám ;)
     
  18. 123812

    123812 User

    svi1 Jo jasný, potřeboval jsem to někde napsat, lepší než jim na chatu vynadat :D ;)
    Jsem zvědavý, jak to bude vypadat po spojení, až k němu někdy dojde :)
     
    bhagira22, svi1 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    svi1 Děkuji za objektívní kritiku. Teď to napravím tým, že tady uvedu seznam těchto nových speciálných úkolů k této akci.
    Odteď, zde jsou, pro vše:

    speciální mise pro level 6+

    Box plný radostí
    Popořadí:
    Znič Streuner 0/20
    Pozbírej 20 bonusových boxů 0/20
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 500


    Zrození legendy
    Znič lordakia 0/40
    Znič saimon 0/30
    Znič mordon 0/20
    Znič devolarium 0/10
    Znič sibelon 0/5
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 5000


    Zkouška času
    Spůsob škody npc 0/300000
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 500

    speciální mise pro level 12+

    Box plný radostí
    Popořadí:
    Collect 5x chaotický box 0/5
    Zůstaň 20:00 0:00
    na mapě 4-4
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 500

    Zrození legendy
    Zůstaň 10:00:00 0:00
    na mapě 4-4
    Způsob škody lodím NPC 0/2140000000
    Collect 30x Chaotický box 0/30
    Znič cubikon 0/80
    Znič nepřátelské hráče 0/150
    na mapě 4-4
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 20000

    Zkouška času
    Způsob škody lodím npc 0/15000000
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 1500


    Doufám, že jsem zde, alespoň v něčem napravil svou chybu.

    P.S.:
    "Moudrý člověk je jako moudrý střelec, pokud udělá chybu, poodídě a pak hledá příčinu svého selhání v sobě."
     
    Naposledy upraveno: 14/6/18
    bhagira22, Imperátor[CZ1] a 123812 tohle ocenili.
  20. L.Saty

    L.Saty User

    Zdar všichni. Nevíte co je ten Chaotický box ?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.