DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Coohy

    Coohy User

    Jenom pro zajímavost výkon PC taky není uplně všechno, ono ani 3D není moc optimalizované natož to 2D /zítra vám dodám screen vytížení mého noťasu když jsem na spaceballu u portu ale můžu vám už teď prozradit, že procesor i GPu jsou cca na 30% max a stejně nemám 60 FPS, důvod je ten, že například 2D režim podporuje pouze single core (3D režim asi dual core) (já mám hexa core takže rezerva výkonu by byla značná) + Nedivte se, že jen tak něco neseberete je tam mraky lidí a většina má peta a když pet stojí přesně na boxu tak ho vezme taky hodně rychle
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Tak dnes zkusil sebrat chaotický box,ale nikde nic jen normalní cargo boxy.Pro koho je tato hra dělaná?Na 4-4 měli platit pravidla jako v refrakci firmy proti sobě a né domluvený multiklany.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. UFO2013

    UFO2013 User

    ale tedy nejde o to jak kdo hraje ale ja si pravidla nevymyslel a pro kazdeho stejne a je to proti tomu co bp pise precetly ste si bubec co muzete a ne nez ste zacli hrat.A kazde poruseni se tresta banem takze bp asi neresi je mu to jedno.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    Alyctro, kolega tě upozornil na nevhodný slovník a ty v něm i nadále pokračuješ? Takto zde komunikace rozhodně probíhat nebude. Za nerespektování pravidel fora a upozornění moderátora, body uděleny. A příště by bylo dobré aby sis odpustil tento tón.
    ----

    Hra je vytvořená pro všechny. Záleží jen na hráčích zda dokáží využít možnosti, které hra nabízí, aby si při akcích, jako je tato, v klidu zalítali. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Marrek

    Marrek User

    Nechapem čo sa všeci stažujete na multi klany .. stejnak ked ste šikovný tak vás proste nezničia ked na tom porte je 100 ludi nemaju ani ako.. :) klasika zapnut pet, spearhead, ultramask lietat okolo portu a ked je blizko spaceball vletiet tam a skusit dačo zobrat, radšej ako stažovať sa tu, si vymyslite nejaku taktiku ktora bude fungovať..
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Poznám jednu veľmi dobrú taktiku: "vôbec tam, v tom čase na 4-4 nechodiť".
    Tie chaotické boxy za to nestoja. Preto tie špeciálne misie na ich zber, ignorujem.

    Nakoľko veľmi dobre vieme, kto ich nakoniec zhrabne. Chamtiví UFE hráči, kto iní.
    A kto by siahol, čo len na 1 jediný boxík; toho jednoznačne a nemilosrdne zostrelia.

    Pretože s pomocou multi-klanov, mu ani len nedovolia, ani v najmenšom, na tej mape dýchať.

    Veľmi špatný krok z dielne BP. Len tak ďalej a normálni poctiví hráči túto hru aj vďaka tomu,
    prestanú pomaly hrať. Fakt efektívne riešenie? :eek::rolleyes: Akurát to vidím, na posledný klinec do rakve.
    - Tejto kedysi veľmi obľúbenej hry. To už by, bolo omnoho lepšie, túto hru úplne a navždy uzavrieť.

    Pretože hráčom dochádza už aj posledná štipka trpezlivosti, začínajú odchádzať aj tí skalní a trpezlivejší.
    Majiteľovi BP nezvratne, tak nezostane nikto z poctivých a financovať mu budú túto hru, už len autopiloti.
    - Som veľmi zvedavý, ako už len Tí, utiahnú chod všetkých serverov po spojení a doženú mu, jeho ušlý zisk.
    - Fakt veľmi pokrivená logika, marketing a ekonomika celého ich vedenia. To už skôr, o tie zisky prídu. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 19/6/18
  7. Jen další akce,kterou vynechávám. Splním denní úkoly a jinak je mi to fuk.:D
     
    bhagira22, -baghira2- a _mnemonic_ tohle ocenili.
  8. Marrek

    Marrek User


    Človek by čakal že za tie 4 roky čo hráš sa naučíš tu hru hrať a aj vieš ako sa veci majú... ked si za tie 4 roky nebol schopný sa zlepšit na takú uroveň že ti robí problém zbierat tieto boxy na mape tak to teda nič moc.... samozrejme že najlepší budu tie odmeny chciet pre seba, aj ty by si chcel keby si v jednom v tom klane a nestažuješ sa na všetko.. ja napríklad mám klan kde sme 4 hráči a v pohode na tej mape kradnem boxiky aj napriek snahe najeplších nas vystrielať nemaju šancu :) už skúšaju rôzne taktiky zastavovania speceballu pred portom a aj tak im to nepomôže.. hram na novom učte 3 týždne a nemám žiadny problém.. píšeš nezmysli... neviem kde hrávaš ale ak tam hraju taký ako ty tak sa nečudujem prečo tu len plačeš na forku, ja som za tých 5 dni čo akcia beži spravil už 1x celý progress a už mam 1/2 druheho + mi padaju dost dobre veci dokonca aj LF4 takže sa prestaň stažovať, nejde ich vystrielat?? Tak hraj v masku a ked ta začnu strielat hod emp a v tom dave sa stratiš.. podla toho čo píšeš mam dojem že si na tej mape snad ani nebol.. aspon hráči ako ja maju menšiu konkurenciu :)
     
    svi1 a ZOHAN tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Marrek jediné čo som pochopil zo štýlu Tvojho písania, je len navážanie sa v tejto téme, do spoluhráčov.
    Buď tak láskavý a kroť svoje emócie. Ďakujem.

    1) na tej mape 4-4 som bol a spaceball videl, ihneď som zdrhal z mapy. Bolo to včera.
    2) Túto hru nehrajem 4 roky, ale 7. Začal som v januári 2011, len pre Tvoju informáciu. #6

    A osobne na telo, mám na Teba, len dve otázky ohľadom tohto eventu Vesmírny Pohár 2018.
    Ak je to také veľmi jednoduché zdrhnúť pred enemy a stíhnuť hádzať emp na mape 4-4, ako píšeš;
    ako je to vôbec možné, pri Tvojej dokonalej čistote hrania, ako to Ty sám uvádzaš?

    - A či je to, podľa kritérii hrania kóšer? Pýtam sa.

    P.S.: Čo nemusím, to nerobím.. A to nie je nutné, vysvetľovať. ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal(a) :
    Tak to nám vysvětli Ty? Létáš na nejrychlejší lodi na serveru, máš v lodi všetky elitné pohony, v pohonoch máš bájnou surovinu menom promérium, formácia bicykel a navrch ten Skyll dresign LEGEND PUŠAP . V čem je tedy problém, že nesbíráš boxíky, z kterých nic vlastně nepadá?
    Získal(a) jsi 1 LF-4 Hyperplasmoid.
    Obdržel jsi 100.000 laserové munice typu RSB-75.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 600 x
    Získal(a) jsi 3 LF-4 Paritydrill.
    Opravdu akce na nic.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. A co to je dokonalá čistota hrania a kritérium hrania kóšer? Kde to najdu ve V.O.P nebo jen zase a opět nepodloženě obviňuješ?
     
  11. ahojte prosim vas mam 30 000 tych bodou dal som vziat asi 4x ci kolko uz neviem presne a ani raz mi ziadnu odmenu nedalo som myslel ze az budem na maxime ale cital som tie odmeney na fore ale tam nic take nepisu
    [​IMG] 163323134 G 4 dakujem za vysvetlenie
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    ☜☆HU☆RY☆☞ maximum je 50 000 bodov.
    Píše sa o tom, tu: vesmirny-pohar-2018

    Až potom sa bude dať, dokončenú vrstvu pokroku za 5000 jednotiek urídia vynulovať.

    P.S.: Odmenu by si mal dostať, ihneď po kliknutí na "ZOBRAŤ"
    - Moja chyba, že som to, okamžite neuviedol.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
  13. aha tak ze ked dosiahnem 50 000 bodu tak dostanem odmenu hej?:) dakujem :) a Zohan ked tam budes mat 50 manikov v cervenom som zvedav ako zoberies ten boxik mudri si ako radio ked tam mas same spojky odstraněno?:DDD a este ma tam nakliknu aj cez supermask aj ked sa tam krutim ako had aj tak ma nakliknu obviňování bez důkazu smazáno:))))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. 123812

    123812 User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Alyctro prepáč, tu nie si na chate, ale na fóre.
    Navyše OT do témy diskuze-vesmirny-pohar-2018, rozhodne nepatrí.

    Podľa toho sa aj správaj. Ďakujem. Od toho sú: pravidla fora
    Mám však jedinú otázku: "prečítal si si ich, aspoň raz?"

    P.S.: A vyjadruj sa slušne. Bez vulgarizmov, Prosím.

    To že chaotické boxy ignorujem, v tom, až takú chybu nevidím.
    - Nejaká extra zvlášť odmena, z toho, rozhodne nepadá.
    Očakával by som, od toho rozhodne niečo lepšie, než len 1x HP.

    - Ako som už predtým napísal: "čo nemusím, to nerobím." ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
    bhagira22 a Alyctro tohle ocenili.
  16. pecko

    pecko User

    ahoj, ak kliknem na pokrok na co znamenaju tie zdroje? mam to vkuse ciste
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    ☜☆HU☆RY☆☞, ?? povinné čtení :
    [​IMG]

    Takže než zase začneš tady něco tvrdit, tak si prověř svá tvrzení, nebo nám zde předlož nějaký důkaz o tom, jak nejdou ty boxy sbírat?

    A pecko? myslím si , že je to jen informace o tom, odkud se dají získávat body v této akci?
     
  18. pecko

    pecko User

    no neviem mne sa nic tam nezobrazuje
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslíš konkrétně toto? Máš to stejně jako já?
    [​IMG]
     
  20. Arya

    Arya User

    Alyctro, pokud hráče upozorníme, že je něco nevhodné, tak to zkrátka na forum nepatří. Věřím, že jsi rozumný a dokážeš se vyjadřovat slušně a nedělat naschvály tím, že tyto výrazy budeš dále opakovat a nám schválně přidělávat práci. Pokud je něco trapné, tak je to právě tohle chování.
    A vzhledem k tomu, že píšeš na forum hry, kde taktéž platí pravidla slušného chování, tak si buď jistý, že naše pozornost bude i nadále věnována slovníku, který zde hráči používají. Poprosím dále zde diskuze jen k tématu. Pokud chceš reagovat mimo téma, tak mi můžeš napsat zde: Kdo je kdo-tým.


    pecko, nehledala bych v tom nic zásadního. :) Pravděpodobně jde jen o informační okýnko a proto se zde nic nepřičítá.
     
    -baghira2-, bhagira22 a Alyctro tohle ocenili.