DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    tak i pro skeptiky ted na cz1 po 3 hodinách se povedli 3 chaotické boxíky (ze začátku ,kdy tam nebylo tolik lidí ) a pak cca 50 normálních , což zajistilo pěkných 500 EE, 12k bílé, raketky ..skoky .. ačkoliv to ovládl na celé čáře klan war a chcípl jsem minimálně 50x :D byla to docela povedená akcička :D já lítal na spearce , ale i moja s venomem si pěkně nahrabala :D do toho pár drinků a hned byl člověk klidný po sestřelu :D jen nás štvou ty příští časy teda .. přes týden by to rozhodně nemělo začínat v 9 :D jináč švali nás nejvíc miny , po kterých jsme okamžitě chcípli .. snad jen kvůli nim jsme nejvíc rupali
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevím, kde se stala chyba, ale dnes na 4-4 při spacebolu stačí hodit na formaci lyže bez profilu pilota na miny, dmg minu a pokud hráč nemá naklikané životy, tak pukne?
    Co nás čeká za pár dní? Dám smartku a zabiju celý port?
     
  3. -baghira2- Tento event je o tom, jak z toho vytřískat co nejvíce pro sebe :D
     
  4. Marrek

    Marrek User

    Prosim ta čo mam brat v úvahu že hráč si vystriela 2K laserov kým to doleti k portu? To netrápi nikoho a ani toho hráča čo to tam ťahá..
    a uvažovať takto v hre kde by si sa mal zlepšovať hlavne ty sám, svojou šikovnostou,úsilím a časom venovaním hre, nie uvažovať kto čo z toho bude mať je celkom dosť na nič, nehovorím že pomáhať sa nemá, ale na tomto evente ktorý je vyložene robení tak, že každý si zbiera tie boxy sam za seba .. inak to ani nejde.. nechapem tvoje uvažovanie v hre.. samozrejme ked sa bavíme o realnom živote tak je tvoj postoj správny a sám si to uvedomujem a každý kto nemyslí len na seba tiež.. ale momenálne sme na forku ktore je venovné hre tak pri tom ostanme..

    No jo bohužial bonus na DMG dáva bonus aj minam :D najlepšie ked ti dropuje HP ako mne to potom neni ina možnosť len vždy hodit ish ked je SB pri konci aby ta nezničila mína. (ten drop budem ohlašovať do chýb )
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. chattt

    chattt User

    - možná by to mělo být v jiném fóru (změny ve hře) a možná to už zaznělo - všechno nečtu, ale kdyby bylo upravené třeba to, aby boxíky viděli jen ti, kterých firma dopravila boxík do brány a ti, kteří do míče alespoń jednou střelili a podle dmg by byla i odměna, tak by to mohlo začít fungovat jak má a to modří proti oranžovým a zeleným = firma proti firmě, ale vzhledem k tomu, že je to nastavený jak je to nastavený, tak asi není fér obviňovat hráče, ale tvůrce hry, protože to umožní, nebo se pletu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    chattt firma proti firmě a modří proti oranžovým a zeleným; alespoň takhle, by sem si to představoval.
    - A neměl bych, už k tomu více slov. A mého zbytečného komentování. Děkuji alespoň, za Tvé pochopení.

    P.S.: Souhlasím, že tvůrce hry za tohle může, tím že to umožňuje..
    Ale také i samotní hráči, nakolik toho dosud zneužívají, jenom pro sebe.
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevíte, kam zmizely úkoly mise akce?
    [​IMG]
    Opakovatelné denní úkoly?
     
    **Dexter**, fkgamerjejutuber a jaritko tohle ocenili.
  8. Marrek

    Marrek User

    Tiež sa čudujem .. treba mi 200 bodov do dokončenia akcie tak snad ich tam daju..
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. jakub455

    jakub455 User

    Event vydarený, aj keď je až moc dlhý, ale odmeny zato stoja.

    Dnešný úlovok: Získaný predmet: Indoktrínový olej (468)

    Od začiatku Spacecup eventu som si nazbieral aj pár tisíc ee takže s doubl boxami to ušlo
     
    -baghira2-, bhagira22 a Marrek tohle ocenili.
  10. Prečo dneska niesu misie akcie malo to byt byt ešte dneska a misie nevidím. naschvál som si nekupoval double booster na to že to stíham..
     
  11. zetik

    zetik User

    To by mě taky zajímalo ?
     
  12. Marrek

    Marrek User

    No mne sa mod vyjadril v chate že akcia už dnes konči a včera už misie vraj vypli :D tak to si dali na čas .. ak to vážne vypli tak je to na smiech... V tomto chybu moc hladať netreba len nechápem čo z toho majú keď to vypnú o deň skôr, jedine nespokojných hráčov..
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  13. josef402

    josef402 User

    ;););)a ja si rikal ze adim sou vždy o krok předem , teda o den:D:D:D:D den sem mesit tam nejde o nic jim
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak, to BP ukončil o něco dřív, škoda se rozčilovat. U každého eventu, to dělá stejně. Nic nového.
    Stačí si na to, jenom zvyknout. A udělat si úkoly v předstihu. Předpokládam, že už nejsme včerejší.

    Edit: (GRIBAR) jednoduše, Ti denní úkoly, nedělat je. Nejlépe je dělat jenom Ti, které se denně neopakují.
    Pro mě tento event, již včera skončil. Uskromnil sem se: s olejem, 1x LF4, speciální munici a se sepromem.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Baghiro, ako dokážeš urobiť denné úlohy v predstihu? Poraď.
     
  16. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Takže ich mam urobit tak, ze ich neurobim. Boh Ti žehnaj, Baghiro.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    (GRIBAR), neber to ve zlém. Ale aj to je řešení.

    Za předpokladu, že si 40x oleje, 1x LF4, speciální munici a 12 000x sepromu; stíhnul splnit a vyzdvihnout mnohem dřív.
    Jako se říká: "Co můžeš urobit dnes, neodkládej na zítra" ;)

    P.S.: U eventů se v poslední dobu častěji stává; že úkoly vždy zmizí o den, nebo o dva dni dřív. Práce BP. :rolleyes:
    - Proto se, by na to hráči, měli dostatečně připravit. Dbát na to. Také je to pro ně mementem i do budoucna.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Marrek

    Marrek User

    Bagira, uplatniť tvoj postoj a logiku, tak v tejto hre by som musel nahrať asi 8000 hodín aby som bol lepši.. čo v plane nemám, a dalších 99 % hráčov tiež nie, a pripraviť sa na opakované denne úlohy sa fakt nedá, ak myslíš pripraviť sa na to že zmiznu o deň skôr tak to je tiež somarina, BP by to malo robiť tak aby to trvalo od začiatku do konca, nie ku koncu... radšej sa uspokojiť a pekne sa zaradiť do radu ako poslušný králik? Ja vyjadrujem svoje znepokojenie a príde mi to normálne očakávať niečo tak ako to ma byť a nie pripravovať sa na to že to proste zmizne o deň skôr.. keby sú všeci ľudia ako ty tak "tí hore" si s nami môžu robiť čo chcú do platí aj o BP aj o reálnom svete.. pretože každý by držal hubu a krok.
     
    -baghira2-, bhagira22 a [flav] tohle ocenili.
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Marrek "keby sú všeci ľudia ako ty tak "tí hore" si s nami môžu robiť čo chcú do platí aj o BP aj o reálnom svete..pretože každý by držal hubu a krok."

    A čo máš proti tomu? Taký je zaužívaný systém v tejto hre. Bohužiaľ. Na tom, ani my obaja, už bohužiaľ, vôbec nič nezmeníme.
    To už je lepšie, sa tomu prispôsobiť. Opýtam sa Ťa, na to inak: Keď si na mori, tak Ty by si, rozhodne plával proti vlnám?
    Snáď na to poznáš odpoveď. Po čase, by Ťa to veľmi unavilo a utopil by si sa. To už radšej budem plávať s vlnami, pretože prežijem.

    Logika nepustí. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S.: Rozhodne nie som poslušný panter a viem sa aj poriadne, spravodlivo rozhnevať a ľahko vzbĺknuť ako ohnivá fakľa.
    Je však obrovský rozdiel medzi tým, čo si písal & medzi situáciou; keď rozhodne treba vedieť, kedy včas stiahnúť chvost.
    - A skromnosť by Ti rozhodne, neuškodila. "Poloprázdny pohár bude omnoho lepší, než úplne prázdny" - Warden

    To, že si si tie misie odkladal na poslednú chvíľu a na posledný deň eventu, je rozhodne Tvoja chyba a nie moja. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 15/7/18
    bhagira22 a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  20. [flav]

    [flav] User

    jednoducho bp chce abi sme pozerali futbal a nie do hrat co uz ties som sa spoliehal na dene missie no uz niesu idem na space ball a hadam ze tich 8000 bodou zvladnem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.