DISKUZE: Vesmírný pohár 2021 a žebříček Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Forkys, 9/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To se jako změní parametry i u munice, která se montovala z bílejch a rsb, nebo čeho?
     
  2. Forkys

    Forkys User

    Ahoj Delta-7925H,
    u tohoto:
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Prostě musíme doufat, že zástupci fotbalových velmocí ze skupiny C, budou letos ve finále, jinak budeme mít hromadu nové munice typu C, ale x4?
    Připadá mi to jako hodně nerozumně vyvážená věc, protože jen tato vysoce ceněná munice byla opakovaně v montáži a díky akci se možná znehodnotí?
    Opravdu to nešlo trochu více promyslet?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. Tak na to jsem teda zvědavej.

    Edit: Teď jsem si to přečetl znova (pomalu) a jde asi jen o zvýšení. Některý ty CC maj v PVE sílu jen jedniček, takže by to mělo být tak, že je šance, že těch silnějších CC-x bude víc. Tak snad dobrý.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H,četl jsem to zase a doufám, že v FAQ k akci je chyba?
    Trochu drahá munice ne?
    To navýšení je myšleno, že pokud celek bude v semifinále tak munice se z x-4(snad?)
    změní na x-5 5,5 6,0 a 6,5 v režimu PvE.'Podle toho, kdo prohraje o 3-tí místo a kdo ve finále.
    Každopádně je BP jedno, že máte třeba pár milionů drahé munice typu CC z montáže a po mistrovství z ní bude třeba jen x-4.
    SUPER!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Aha. Takže jak jsem si to vyložil z první, že mi můžou zprznit vyrobenou CC-C, tak jsem si to asi vyložil dobře, a to je teda špatně. Jsem zvědavej ještě víc.
     
  7. storm128

    storm128 User

    Najhorsia akcia co do terz dalo BP zase len jeden alebo dva klany a nikto nic palec dolu bp ste to uz celkom dokazyli:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  8. kentik007

    kentik007 User

    storm128 súhlas do budúcna táto akcia nemá šancu a zabudol si dodať že je prevažne pre hráča Gluxx a jeho 10 účtov ktoré všetky ovláda pomáha mu otec sestra brat decko jedno druhe tretie chlapec mi vravel že mu to je ľúto že nám zneprijemnuje hru no je mentálne aj telesne postihnuti a to sranda neni tak mu tú 4-4 nechajme.. Viete ono neni sranda mat gramblave ruciska a duplom keď chlapcek za to nemôže keď mi vravel o sebe tak mi to prislo ako v pach krve ze presne toto stretlo dvoch ludi a narodil sa Gluxx.
     
  9. Akce z hlediska ekonomického, z hlediska BP, bude mít opakování, pokud si určitý počet lidí koupil bostery, nějaké další věci, o kterých nevím, protože se akce neúčastním. Je to tedy otázka, zda se to BP vyplatí. Když jsi majitel, jde ti především o zisk, a to jim není možno zazlívat.
    Má blbé životní období, pokud mu to pomáhá, přejme mu to. Když akci vyhraje, ať to má!
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdy končí žebříček black light, protože v ofiku na foru se píše, že dnes 22.6.2021 v 23:59 a ve hře na herním oknu v velitelském centru, že za 1 den a 3 hodiny?;)
    Tak podle čeho se máme tedy řídit?
     
  11. Forkys

    Forkys User

    ZOHAN,
    dobrá otázka, dle offika, co jsem obdržel do 22.6. dle hry do 23.6. Tož ještě cca hodinka a čtvrt a uvidíme.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jsme rádi, že vám BP zasílá k uveřejnění mylné informace.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: