Diskuze - Vydejte se na Halloweenskou zkoušku hrůzy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Forkys, 13/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

*SATKO* User

Presne tak,plna spokojnost za mna.Robil som ju uz 5x na pohodu si to uzívam.Jedine co ma trosku rusí je skylab na seprom -nestíha a upgradnute strely dost odbudaju,ale cakal som na tuto skvelu akciu celý rok a nenecham sa nicim odradiť

2. sabotér90

sabotér90 User

Jedu to full JOB + seprom, nejsem ani nijak velká lodička... Ale když člověk obětuje 50kč na doubly, tak je v plusu zaručeně vždy. Navíc to mám za hodinu hotové, tj. za hodinu minimálně 100k x4, většinou ale víc, a asi 50k uri. Čtyřkový protokoly jsou pouze bonus. Za mě v pohodě.

3. zdarec1234

zdarec1234 User

Já myslím, že je nejlepší to dělat do druhýho demon drona, pak se nechat 5x sejmout a na druhý den znova a tak dál. To si pak vyděláš vpohodě přes milion 4x laserů.

4. xmens

xmens User

neviem kto je aky lvl - ale brána je co do ammo v plusu aj ked prášiš x4. minieš 50k x4 - ale da sa zobrat 100k x4 je jedno v akej muni. Hlavne pozitývum je olej - ktorý je v hre tažko získat - ten sa vyraba z montáže za zlatu kukuricu . takze za den sa da vyrobit + ziskat cca 130 oleja - to nedáš ani z brány ked zoberieš do uvahy kolku muni by bolo potrebne minut.... protokoly su plus - len niesom si istý či su až tak efektívne -- raz funguju inokedy nie ...

5. sabotér90

sabotér90 User

Nevím, osobně teda olej beru jako fajn bonus, na upgrade se hodit bude, někdy... Ale v blízké budoucnosti asi ne, jsou důležitější věci na loďce :D

Jinak protokoly - co se týče kořisti z boxů, tak na ty boxy kde je olej protokoly a ani doubly neplatí. Je to ve FAQ.

Naposledy upraveno: 23/10/21
  6. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

xmens - olej pada aj z vlny Ubersibov, kde je sucasne aj par desiatok melterov. Moze tam padnut 5x30 oleja.

Urcite je toto najlepsia akcia z celeho roka na zisk kvanta municie. Ja si uz sice nekupujem doubly, dokym sa neprecisti hra od pod. programov, ale aj s protocolmi PETky to dava slusne vela muni.

7. -baghira2-

-baghira2- User

Na GE7 (GE6) sem tam a právě dnes, po prvé zdolal halloweenskou zkoušku hrůzy.
    Id: 101875486

V závěře: Bylo to hodně o nervy. Ale vydržel sem až do konce. A dal to.
    Je to tak, jak psal Punisher: "toto je najlepsia akcia z celeho roka na
    zisk kvanta municie." - Pro mě nejlepší bitva na DO epických rozměrů.

8. coroner

coroner User

Gratuluji baghi a s jakou loďkou, prozradíš?

9. ZOHAN

ZOHAN User

coroner,?? Však to tam napsal ne? Na lodi : sem tam:)

coroner tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

-baghira2- User

coroner s touto lodí.

Podle toho, jak je vidět, jsem i ten titul Curcubinátor napokon získal.
    Hodně pomohla samotná brána - halloweenska zkouška hrůzy.
    K tomu, co již jsem měl vystříleno. Co taktéž potěší. :)

11. coroner, je vidět, že to jde i bez full spartan, já je mám, ale jsem moc línej a ta doba, co to trvá... No munice jsem dostal hafo.

12. zdarec1234

zdarec1234 User

Já tu zkoušku zdolal minule a dostal jen 3 zlaté candy corny. A taky munici jsem ztratil. Bohužel jsem jen jednou za tři akce a asi po odměnách z 20 uber lordakií mi padlo 35000 rb-214. Zkusím to i dnes. A gratuluji Ti Baghiro k úspěšnému dokončení.

13. sabotér90

sabotér90 User

Za dokončení vortexu máš garantovaných 25, ještě se mi nestalo, že bych je nedostal. Tentokrát je to asi bugnutý, protože za jeden vortex mi té zlaté kukuřice padne 50. Ale nezlobím se, aspoň bude mimo dokončení full záchrany a radarů i pár laserových protokolů na peta :)

14. zdarec1234

zdarec1234 User

Tak to mi vysvětlete, proč jsem minulý rok dostal 3 zlatý candy corny.

15. Drift1

Drift1 User

Sdílet tuto stránku