Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= User

    Toto vlákno je určeno pro diskuze na téma Akce: Vzpoura Mimesis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/23
  2. Uz sa neviem dockat, ako na TOP 10 miestach budu autopiloti ako na kazdej akcii, ktoru BP pridava... Kedze municiu maju nekonecnu, a nafarmit na BL na RSB ? Jedna noc a je to...
     
  3. chattt

    chattt User

    Zkoušel jsem na test serveru a podle mně je to na to aby jste se mohli zbavit přebytečné munice .... a pak si ji koupit :)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Od utorka 17. března máme to šílenství na všech serverech na krku. Až do konce tohto měsíce.
    To pak budou mít aktivní hráči na běžných mapách radost, když jim budou ty npc hatit úkoly.:rolleyes:

    Začátečníci a noví hráči si ani neškrtnou. Už i na testovacím serveru, byli mimesis npc na mapách problém.
    Tohle budě ještě horší. Proč ta brána bude trvat 40 minut, místo 20 ? A u reflektor mimesis budě psát:
    sestřelil sem sám sebe. Pak to opravdu budě hráčům ke vzteku. A ty emoty a spřeje budou ještě větší.

    Už jenom tato nedomyšlená akce, nám tady opravdu chyběla. Ani pořádný oddech, sme od toho neměli.
    Jen jak z hráčů vytáhnout ještě víc munice, aby jim o to víc scházela. Navrhuji se na to zvysoka vykašlat.

    P. S.: První místo i tak vyhraje auto. Tak nač je pak dobré, se o to a vůbec snažit? To už není normální hra.o_O
    Jsem moc zvědav, kdo budě chránit doprovod EM Freighter? Jenom několik elitních hráčů? Stejně i tak rupne.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/20
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak to hrej od 23:59 do 10:00 a ty NPC na mapě asi nepotkáš?
     
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    A kdy se pak, podle Tebe asi tak vyspím? Už nikdy?
    Někdy jdu spát i o 02:00, ale pak spím až do 11:00

    Pro mě právě proto, tato akce ztrácí jakýkoli význam.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jak získáš klíč, když nemáš ani munici?
     
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  8. UFO2013

    UFO2013 User

    tak toto se zase povedla palec nahoru.:)
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Munici mám, ale na tento event již rozhodně a vůbec, nebudu ní plýtvat. Takže si jí ušetřím.
    - Protože tento event mi za to nestojí, aby sem svou drahocennou munici, tak hloupě minul.

    P. S.: U mě palec dolů. Tento event nestojí, už prostě za nic. Ani za tou zlámanou grešli.
    - Viděl sem toho dost na testovacím serveru. Vůbec nic se nezměnilo, takže na to kašlu.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/20
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A to tě ani trochu neláká titul, který nikdo jiný nebude nikdy mít a odměna za 1. místo?
    Ale jdi ty brepto?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  11. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    uděláš denní úkol -pokuď to bude jako na test-servru tak je to bez výstřelu -(uraž vzdálenost v radiační zoně)
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    No to je fajn, to získáš 1 denní klíč, a další klíče vezmeš kde?
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ sa tá misia bude opakovať v každý deň. Tak to bude na 14 dní, presne 14 kľúčov.
    Za predpokladu, že event bude ošetrený a bude fungovať, tak ako má. Ak to nepokazia.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A já hloupej si bláhově myslel, že 1 klíč znamená 1 vstup(skok) do jedné brány? ne,ne, nebo jo?
     
    ►kyjánek◄ tohle ocenil(a).
  15. storm128

    storm128 User

    Na test serveru jak som splnil prvu misiu(prekroc cielovu vzdialenost 10 000) tak my dalo 50 klucov tak neviem ci to ma byt tak alebo uz tie kluce boly.
     
  16. chattt

    chattt User

    ještě jeden postřeh = v tom test serveru byly použity "emotiikonky" - možná se pomalu budou snažit vložit do hry tyto ikonky a zakážou chat - asi víte, že v číně je tato hra zakázaná...
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    storme?
    Adresa test serveru: https://test2.darkorbit.com/

    Jakmile se přihlásíte s existujícím účtem, nebo založíte nový, obdržíte následující login bonus:
    • Premium
    • 20,000,000 Uridium
    • 20,000 Seprom
    • 20,000 Promerium
    • HP-HAM01 lodní modul
    • DMG-LEO01 lodní modul
    • SHD-DIM01 lodní modul
    • 20 AA-1 laserů akce
    • 10 AAP-1 laserů akce
    • 20,000 EMAA-20 munice akce
    • 10 mimozemských smajlíků
    • 10 mimozemských mrkajících emotů
    • 10 mimozemských vyděšených emotů
    • 10 mimozemských plakajících emotů
    • 10 mimozemských naštvaných emotů
    • 10 srdíčkových sprejů
    • 10 "like" sprejů
    • 10 "KO" sprejů
    • 10 "Lebka" sprejů
    • 10 "Kříž" sprejů
    • 50 klíčů Eskortů
    Právě na test serveru jsi dostal hned 50 klíčů.;)
     
  18. Zdravím, tie nové lasery pre PETa budú strieľať 500 DMG aj do normálnych NPC?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tomas_sssSSS Laser AAP-1 pro P.E.T.
    Laserové dělo proti UI pro P.E.T., vyvinuté jako vysoce účinná zbraň proti lodím s UI,
    působí 500 bodů poškození všem nepřátelským UI, zatímco ostatním lodím 175.

    Je to uvedeno zde: Akce Vzpoura Mimesis − Časté dotazy
    Obávam se, že do normálnych npc na mapách, budě střílet jenom dmg 175.
     
  20. Pro slabší hráče zase není možné něco z toho udělat :D
    Klasika BP