Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Stalo se někomu že by se mi vynuloval čas u cíle Zůstaň na mapě doprovodu?
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    bojové alebo lepšie povedané pvp mapy sú: 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 a 4-5

    minimálne na 4-1, 4-2, 4-3 a 4-4 by mal byť terror a reflektor mimesis
    či je terror a reflektor mimesis aj na 4-5, o tom neviem. Ešte som tam nebol.

    Dvachy reflektor mimesis je nemožné zostreliť sám. hráči sa kvôli nemu spájajú do skupiniek.
    Skús si niekoho zavolať, aby Ti s reflektor mimesis pomohol.
    Ani na testovacom serveri som sám proti nemu, žiaľ neuspel.

    Výrobce-Marmelády o tom počujem prvý raz. Na GE7 som bol 2x na mape doprovodu
    a ešte sa mi, ani raz neudialo, že sa mi vynuluje čas u cieľa. Zatiaľ o tom, žiaľ neviem.
     
  3. Dvachy

    Dvachy User

  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-,Jak můžeš něco tvrdit, když jsi tam nebyl?
    Vysvětli mi, jak můžou být tato npc i na ''bojových'' mapách x-3 a x-4?
    dále píšeš ?
    Proč tu zase lžeš? Nepoučitelný.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    na 4-5 sem akurát nebyl. Na zbylých pvp mapách ano.
    Takže o tom něco vím.

    Na 4-4, 4-1, 4-2 a 4-3 sem byl napaden reflektor mimesis a terror mimesis sem viděl poblíž něj.
    Byl sem tam včera na GE4 a GE7 ( i bývalá GE6).

    A dále: Vysvětli mě nechápavému, proč na globál chatu čtu, že si hráči volají skupinky na reflektor mimesis?

    Napadat že lžu, je nejjednodušší. Ale něco vysvětlovat, je už nad Tvé možnosti Tvého chápaní. Proč si neporadil Ty?

    P. S.: mapy x-3 a x-4 nejsou bojové. Jsou to pve mapy.
     
  6. chattt

    chattt User

    ne jen na obyčejný aegis a hamerclaw
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro? četl jsi vůbec můj příspěvek?
    Ty jsi napsal toto : reflektor mimesis je nemožné zostreliť sám
    Mám ti jako dokázat, že tvé tvrzení je sprostá lež, nebo se přestaneš do mě navážet?
    P.S. Pozorně čti a potom dělej závěry. Napíšu ti to po 50-té. Nepiš zde nepravdy, lži i nesmysly a nebude si tě tady nikdo všímat a ani na tebe reagovat? Tomu snad rozumíš?
    Dále jsi napsal :
    Když už chceš radit hráčům, tak se prosím snaž, ať jsou tvé informace pravdivé a hlavně i úplné, aby nedocházelo k nedorozuměním.

    NPC terror a reflektor mimesis se nacházejí i na mapách x-3 a x-4 a to nejsou bojové mapy...
     
    Naposledy upraveno: 20/3/20
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ešte stále tomu nerozumiem:

    Ak je podľa Teba možné zostreliť reflektor mimesis sám, máš dokázať aj to, ako sa toho dá docieliť. Tzn. dosiahnúť.
    Je to veľmi jednoduché: to ma slušne opraviť a vyviesť z omylu nedokážeš? To asi nevieš a radšej zaútočíš na hráča.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jednoduše. Nakliknu a střílím, dokud nepadne? Co je na tom složitého?
    A lhářem tě budu nazývat stále, protože to zde dokazuješ každý den, bohužel.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Ne, nejde to sestřelit sám :
    20.03.2020 - 02:11[​IMG]Obdržel jsi 1389646 BZ
    [​IMG]
    20.03.2020 - 02:11[​IMG]Obdržel jsi 6131 cti
    [​IMG]
    20.03.2020 - 02:11[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Reflector Mimesi5.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/20
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  10. ivin9

    ivin9 User

    strielam ich na petke nieje to vobec tazke na solace prinajlepsom aegis
     
  11. Baghiro opravdu to jde,že to nedokážeš ty neznamená že to nejde.I když u toho puknu dost často, udělám ho prostě;)

    19.03.2020 - 09:11[​IMG]Obdržel jsi 1034228 BZ
    [​IMG]
    19.03.2020 - 09:11[​IMG]Obdržel jsi 6156 cti
    [​IMG]
    19.03.2020 - 09:11[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Reflector Mimesi5.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ďakujem za trpezlivosť a vysvetlenie. Pusat má malý život, preto sa do neho nepúšťam. Logika nepustí.
    Na testovacom serveri ma Reflector Mimesi5 rupol preto, že som zabudol na opravu svojej lode petkou.

    P. S.: Keď niečo neviem, tak je logické, že sa na to treba opýtať. Áno je pravda, že to nedokážem.
    To však nie je dôvodom nazývať ma luhárom. Len som dospel ku ukvapenému záveru, že to nejde.
    Kto z nás by nepoznal, tú Ezopovu bájku Líška a hrozno? Zachoval som sa presne tak, ako tá líška.

    EDIT:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/3/20
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč došlo ke změnám v právě probíhající akci v neprospěch poctivých hráčů?
    Teď je mi zcela jasné, kdo tuto akci vyhraje.
    Proč se nesnižuje odměna z NPC z této akce na běžných mapách?
    Co si o tom máme myslet?
     
  14. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Taky jsem si všiml auticka jedou Mimesis takze ja to vzdavam nejde se jim rovnat jak v bezne hre tak v eventech uz to hraju jen z nostalgie a nudy:((
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Popis chyby: nesedí počty bodů doprovodu s danou odměnou dle témy: Akce Vzpoura Mimesis − Časté dotazy
    kroky k vyvolání: vstup na mapu doprovodu pouze doprovázet em doprovod a po jeho zničení, nižší odměna jaká by měla být.
    odkaz: screen https://gyazo.com/8246abf47a0dd0803b9b03bb9f04e81a

    uvádí se:
    Za každý průlet mapou doprovodu se tvé body doprovodu automaticky promění na odměny dle následujících pravidel:

    Víc než 8000 bodů
    150x bajtový pozůstatek
    30x extra energie
    200x SAR-02
    160x PLD-8
    800x PLT-2026
    1800x EMAA-20

    Vždyť to nesedí, pozrite si můj lodní denník, dle Id 87060180 na GE7. Místo 150x bajtového pozůstatku sem obdržel méně. Jak mám
    pak, na serveri GE7 získat upgradovací modul na diminishera SHD-DIM01? Když budu potřebovat až 1500x bajtový pozůstatek?o_Oo_O

    A já se na ten: upgradovací modul na diminishera, až tak velice těšil. Proč o to aktivní hráč na mapě doprovodu, je o tolik ukrácen?o_O

    P. S.:
    Ani už sám nevím, do které témy, by to mělo spíš patřit? Doufám, že sem se strefil. Vzhledem vůči tomu, že mi již únavou klipkají oči.
    Hlavně, že v nedeli zas nepůjde GE7 spustit. Klasika. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Radši půjdu spát.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/20
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Doporučuji si několikrát přečíst toto :
    Body doprovodu

    Body doprovodu získáš za:
    • Zabíjení NPC akce.
    • Bezpečný doprovod EM Freighteru dle různorodých kontrolních stanovišť.
    Dostane-li se EM Freighter bezpečně až k bóji, získají všichni hráči další body počítané z % hodnoty zbývajících ZB.

    Za každý průlet mapou doprovodu se tvé body doprovodu automaticky promění na odměny dle následujících pravidel:

    Pokud to nepomůže, tak toto : kce Vzpoura Mimesis − Časté dotazy

    P.S. ADHD není nemoc, ale životní styl moderní doby.;)
     
  17. parada dneska sa zmenil pohyb toho npc samozrejme aj npcka, mirrior nimesis som zostrelil par krat sam a odmena a boxik nikde gratulujem a to nejdem ani spominat, ze to nejde kedze je nedela ,municia vystrielana do vzduchu, kazdym konvojom zarobim 3000+ bajtov, staci strielat a neplakat tu
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    HYDROGENIUM_FIGHT popísal som to ako chybu. Prečítaj si, čo písal hráč cap.Major$Svk tu: #247
    Keď sa mi bude jednostaj vytvárať spojenie a nevpustí ma do hry, tak koho chyba to vlastne bude?

    2 hodiny som dnes, len strávil čistením PC; čo mi spadol tak, že stvrdol. Budem rád, ak ma to prihlási.
    Miesto toho, aby som mohol pokračovať v evente Vzbura Mimesis spolu s konvojom. Ako som plánoval.

    Myslíš si, že som až tak hlúpy, aby som dnes na mape konvoja, tak hlúpo prišiel o život v radiačke?o_O
    Rozhodne dnes kvôli eventu neriskujem. Pretože múdry si pomôže sám a hlúpy aj tak neuposlúchne..
     
  19. coze ? co mam stym ze ti to nejde? ja som na to vobec nenarazal, mna to vobec nezaujima co mas s pc bagira, ja len vravim, ze bp to ma zasa dobugovane, ale toto je kazdu nedelu cize skor ma serie , ze nedostavam odmenu za zostrel npc ale co uz, preto hram iba eventy za posledne mesiace , nech si to hraju automati, no cize za mirrori to nedava odmenu lebo su to klony len original co da emp da odmenu cize parada ... hladaj ihlu v kope sena :D, tie zivoty kluce sa lahko farmia baghira cize o nic neprichadzas...
     
    Naposledy upraveno: 22/3/20
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    vyzerá to tak, že už od rána 23. 3. je GE7 (GE6) v poriadku.

    ale čo sa týka eventu, je to katastrofa.
    ten em eskort má tak malý život, že ho ani UFE nedokážu ubrániť. Veľa toho nevydrží.

    aspoň dvojnásobné navýšenie jeho životnosti zo strany BP, by jednoznačne zlepšilo šance dostať sa, do toho cieľa.
    a hráčom čo ničia na mape konvoja tie ničomné mimesisky, by sa aspoň prebojovali ku odmene, po zničení tej bóje.

    toľko k tomu, čo som na tomto evente a zatiaľ postrehol. Bolo by len a len veľmi dobré, posunúť to vyššie. Ďakujem.