Diskuze: Warp systém pro lodě

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Joe, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Joe

    Joe Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/18
  2. Zdravím, narazil sem na chybu, při použití warpu se někdy loď odmaskuje a někdy ne.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    BhůůteerJaxviň Pokud jde o mě,tak při každém warpu se lod odmaskuje.Ty si někdy zůstal po warpu zamaskovaný?
     
  4. Jojo zůstal, je to tak půl napůl
     
  5. viper63

    viper63 User

    Byl jsem tady přesměrován Punisherem, ale mne se nejedná o warp. Jde o to, že když se odhlásím s jednou lodí na mapě 2/1, pak se přihlásím s druhou lodí která je na 2/5, tak ta první co je odhlášená se přesune na tu mapu kde jsem se přihlásil s tou druhou, teda na 2/5. Dělá mi to od včera, teda od 20.2. Server GE, ID 26615169.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viper63 - tak to co popisujes sa zhoduje s warp-om.Vobec si ho nepouzil teda?Robi ti to aj ked ides s danou lodou napriklad na inu mapu a po prepnuti ti zasa skoci predchadzajucu lod na to miesto druhej lode?Prave som to odskusal a poprihlasoval sa na lode a nehodilo mi ani jednu na miesto predchadzajucej lode.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. viper63

    viper63 User

    Přihlásil jsem se asi před 30ti minutami a bylo to v pořádku. Teď chci prodat suroviny s lodi co jsem nechal na 2/1, ale tam už není, je na 2/5, kde jsem se přihlásil s druhou lodi.
     
  8. Korben

    Korben User

    Prosím ťa popíš presný postup čo robíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. viper63

    viper63 User

    Mám dvě lodě. Jednu na domovské mapě, tu používám na prodej surovin. S druhou lodí lítám na jiných mapách. Když mám plné suroviny, tak se s lodí odhlásím a přihlásím se s lodí co je na domovské mapě, tam suroviny prodám, odhlásím se a znovu se přihlásím s lodí, co mám někde na jiné mapě, než domovské.
    Vyzkoušel jsem přemístit loď z mapy 2/1 na mapu 2/8, ale výsledek je stejný. Loď se objeví na mapě kde jsem se odhlásil, teda ne na domovské mapě. Myslím, že když se odhlásím a "nepoužiju" warp, tak loď má zůstat na místě, kde byla odhlášena. Tak se dělo až do 20.2.2014. No a pak se děje tady toto.
    Ten samý výsledek je i na pirátských mapách.
    Server GE,ID 26615169.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/14
  10. Archa

    Archa User

    presne ten isty problem, uz 3 dni: jednu lod parkujem na 2-1 a druhu na 2-8. Ked sa prihlasim na 2-8 a dam iny hangar (nie warp ako si niekto mysli) tak lod z 2-1 je zrazu na 2-5.

    server CZ1, FF, Java a FP najnovsie,
    [​IMG] 57976785
     
  11. viper63

    viper63 User

    Nevím co se změnilo, ale ode dneška to už funguje, už se loď nepřemísti na jinou mapu. Děkuji všem moderátorům za pomoc a zájem o problém. Bylo to úplně ukázkové, jak funguje pomoc hráčem. Opravdu veliký zájem.
    Děkuji a snad na neshledanou.
     
  12. Korben

    Korben User

    viper63 My nie sme opravári, my môžeme chybu ak nejaká je,tak ju nahlásime a tam naša povinnosť končí.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. viper63

    viper63 User

    Ne to nejste, ale nikdo nebyl schopný napsat, jestli se v té věci něco podniklo(třeba nahlášení) jak to pokračuje.
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Nebylo co hlásit, nejednalo se o globální problém. To co jsi popisoval, mohlo napravit třeba smazání historie prohlížeče, aktualizace FP apod.

    Btw: moderátor ti nemusí pokaždé na vše odpovědět, neb moderátor je také jen člověk a na všechno odpověď znát nemusí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Príčin prečo sme tu neodpovedali, môže byť viac. Napr. ak je v hre nejaká chyba a hráči vo veľkom píšu na fórum a tak nám môže aj nejaký príspevok uniknúť. Okrem toho je toto nové fórum a máme aj mnoho inej roboty na fóre ako je len odpovedanie na otázky hráčov. Ďalej máme aj svoju prácu a svoj osobný život. Fórum a hru, máme len ako svoje hobby.
    Našou povinnosťou nieje na všetko odpovedať, našou povinnosťou je hlavne spravovať fórum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. viper63

    viper63 User

    Jo, plně to chápu, nebudeme to dál rozebírat.
     
  17. .TurBosS.

    .TurBosS. User

    kde vsade sa moze hrac warpnut... iba na zakladni alebo aj napr pri brane alebo na hocijakom inom mieste ... obchod na priatskej mape je potom zakladna?
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ešte sa mi nestalo, že b sa mi na nejakom mieste nedalo warpovať, teda okrem GG tam netuším to pravdepodobne nejde.

    Čo sa ale týka obyčajných máp ide do všade, aj na pirátskej základni.
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    neviem,asi som blbý ale bol som v tom že warpovať, znamena vymeniť lode na aktualnych poziciach t.j. som na 5-2 piratoch -zakladna warpnem lod z 3-1 domovskej mapy a zrazu mam obe na 5-2 t.z. že obidva hangare figuruju na taj istej mape,jeden aktivny druhy neaktivny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kubino

    Kubino Guest

    A realita je iná? Alebo čo si chcel svojim postom povedať.