Diskuze: Warp systém pro lodě

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Joe, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    prepač,reagujem až dnes.Realita je :1 hangar -pozicia 3-1 domovska zakladna / 2 hangar 5-2 piratska zakladna
    Rozhodnem sa loviť na piratoch,prihlasim sa v hangary 2 -piratska zakladna,warpnem si lod z lepšou vybavou z 1 hangaru ktorý figuruje na 3-1.prebehne to v poriadku,ale potom mi obidva hangary 1 a 2 figuruju už na 5-2 piratskej zakladni a ked lov ukončím musím z jednou lodou preskakať cez všetky mapy naspäť na domovske mapy.Teda opačný warp je pre mna nemožný.Chcel by som to mať tak aby sa nepresuval hangar ako taký,ale len lode v nom a to neviem ako sa robí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *SATKO* ale presne takto warp funguje, je to preneseni jine lode na aktualni pozici pomoci druhe, tj. logicky pak na dane mape budes mit lode 2. Jinak to udelat nelze.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    =Marvin= dakujem za info,nerozumel som tomu spravne len som mal obavu,že niečo robím zle.Myslel som,že hangar nezavezne na warpe ostava na pôvodnej pozícii a menia sa vzajomne len lode.Ešte raz dakujem,už mi je to jasné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Pokud chceš skočit zase zpátky na 3-1, musíš mít ještě třetí hangár a ten nechat na té základně.
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    PetriCZech™díky,už mi je to jasné.Teda bude treba aj tretiu loď.No čo už.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).