Diskuze Zimní akce 2013 (1.2)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To si nemyslim. Jasně mi říkal, ze vcera mel jeden klic a dneska má tri.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Tak včera byl denní úkol, ze kterého je odměna klíč. Nesplnil ho náhodou?
     
  3. mam malu otazocku: ak dneska nespravim lahky ukol (specialny) bude sa mi zobrazovat aj ztra? diy za odpovede
     
  4. Zafod

    Zafod User

    To se neví, já myslím že ne. Však na něj máš 24 hodin. Já je splnil za cca 1,5 hodinky. Zavři fórum a lítej ;).
     
  5. ok teda :( a rataju sa aj to tych vykonov, alebo specialne ulohy archimeventy neovplyvnuju?
     
  6. Já splnil všechny úkoly, stejně jako on
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Opakuji,klíče to nebyly.Dostali jste logdisky,ačkoli se zobrazovaly klíče.Byla to chyba v zobrazení-v zadání.
     
  8. Díky to mi stačí
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano a jinak odpoved najdes v tomto oficialnim oznamu,ktere jsme sem zapomneli dat.
    Neplatné platební nabídky
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Letošní kalendář se vážně nepovedl... Už zase mi tvrdí, že jsem dostal klíče ke kořisti, přitom jsem dostal log disky... :mad:
     
  11. souhlasim je tam opet chyba :)
     
  12. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,jak jsem již jednou psal,napsáno je klíče,ale jsou to logdisky.Zobrazení je ale správné,vidíte logdisky
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Aby jsme udělali zadost, pak zděluji že mi včera odpoledne byli na účet připsány vámi natolik oplakávané klíče k zeleným bednám jako speciální bonus.
     
  14. Juchu :D
     
  15. ahoj,ale ne kazdemu byli klice pripsany
     
  16. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ano, ani u mě klíče za adventní kalendář nepřibyly. Max. za dnešní úkoly.
     
  17. K tomu aby byli klíče připsány se muselo včera odlogovat ze hry a znovu přihlásit, kdo tak udělal obdržel systémový bonus 4 klíče, kdo hrál celý den nebo se už podruhé nepřihlásil nic nedostane :).
     
  18. to nevim,ale mam takovy pocit,ze jsem byl odhlaseny vic nez jednou a nic,ale uz jsem prisel o vic nez o 4 klice :).
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    zkouším to všude a v tématu achievement na to nikdo nereaguje?
    kontroloval jsem stav zimních úkolů a chybí mi splnění 10-tého lehkého zimního úkolu. Myslím si, že jsem ho určitě dělal a nejsem si zcela jist, proč ho nemám v nyx(řídícím centru) ani v achievementech. Nešlo by prosím nějak prověřit, kde je chyba? A co jsem vlastně prováděl? že bych ten úkol neudělal? pak jsem čampala a budu se hanbou fackovat xD. V deníku to píše jen : splnil jsi úkol a není tam číslo , tak nevím jak to zkontrolovat. děkuji
    id 62978493 server cz1 . nick ))ZOHAN((
     
  20. ja je dostal a jsem rád :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.