Dizajny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrKat2000, 25/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravím, chcel by som sa opýtať, ako môžem získať či už argon alebo lava diminishera. V hernej biblii je písané že môže padnúť z apokaliptických boxov. No keď som ho hľadal v zozname dizajnov čo padajú z tohto boxu nenašiel som ho tam. A tak som si šiel pozrieť ešte tie isté dizajny na Sentinela. Tie majú padať z obsidiánových boxov no tiež som ich v zozname nenašiel. Tak mi napadlo, že šak to bude asi len tým že momentálne tam nie sú že musím počkať do aktualizácie bedien asi. No a aby toho nebolo málo tak predsa z Obsidiánových by mali padať lodné dizajny z modrých a červených PET dizajny a z apokaliptictých dizajny pre stíhačky. Tak potom som sa vrátil ku tomu diminisherovi že či som nevidel zle náhodou ale naozaj tam je že padá z apokaliptických z kt. by mali padať len na sťíhačky dizajny. A zabilo ma to že na hlavnej stránke DO (keď sa lognete myslím) sú vyobrazené oba dizajny diminishera počas toho ako prebiaha akcia na Obsidiánové boxy. Na hľadanie info som využil čisto hernú bibliu a moju logiku a jedno z nich si zo mňa robí dobrý deň. A teda rovno sa spýtam aj druhú otázku. Je teda možné že lodný dizajn sa môže niekedy ocitnúť aj v iných boxoch ako obsidiánových ? Za odpoveď ďakujem :)
     
  2. -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Hej jasne skopčím to tam ale aj tak by mi niekto na to mohol odpovedať tu veď niekto to musí vedieť ako to je. A tá biblia sa nemusí mýliť vôbec len to je tak napísané že som to ja len nepochopil napríklad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Designy na lodě jsou v obsidiánských bednách a v prizmatických pokud je akce. V apokalyptických jsou designy na letouny. Už je to upraveno :)
     
    MrKat2000 tohle ocenil(a).
  5. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Dobre takže v podstate keď nejaký z tých dizajnov chcem musím si počkať do aktualizácie bední a dúfať že tam budú. Ďakujem za pomoc :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. za tie velke misie sa dostava dizajn na kyborga mozem poprosit mistnost kde si to mozem pozriet kolko misisii treba splnit ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jaritko

    jaritko User

  8. Arya

    Arya User

    Zodpovězeno, téma uzamykám a přeji všem hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.