Zpetná vazba DMG u lodě Goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Koudy-OP, 21/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Zdravím,

    jelikož už DarkOrbit hraju delší dobu, znepokojuje mě moje dmg u mé lodě. Zde přikládám výpočty, na kterých je znázorněná dmg nejprve v rychlé konfiguraci (http://files.uloziste.com/2caa5a4359db15b3/) a následně v těžké (http://leteckaposta.cz/616217357). Je něco, co bych měl ve výbavě pozměnit? Boostery nemám, ani podobné věci, které by mi mohli zvýšit dmg. (z důvodu, protože nemám dostatek U) Pouze využívám Prometidu, Prometium a Seprom. Mám akorát design podporující dmg u mé lodi.

    Děkuji za každou radu, budu vděčný. :)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/16
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Pozeral som len silnu konfu.
    Bud ti chybaju 4 iris alebo tam mas stity, takze by som zacal tam.
    Stihacky treba expit (nicenim NPC ich level rastie po 6), cim na nich mozes ziskat bonus na dmg.
    Ak ti dmg treba na NPC, zaobstaraj si vrtacku, 20% dmg len tak je super
     
    Naposledy upraveno: 21/1/16
  3. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Citace smazaná
    Pravda.. 4 irisy mi chybí, šetřím teď na ně momentálně. Určitě by bylo pak dobré šetřit U na logdisky, viď? Díky za rady. :)

    EDIT: nechápu, proč u první konfigurace nemám uložené letouny. Každopádně ano, mám 4 irisy s levely 5, 5, 1, 5 s nejlepšími štíty a 4 flaxy na levelu 6 s nejlepšími štíty.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/1/16
  4. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    tak behom robenia ziet dost logdiskov podostavas (50 z jednej), takisto aj zelenych bedni (25 z jednej) ktore ked budes otvarat na HELIX tak podostavas aj dost lf4. Ja by som byt tebou troska do petky dal.

    Jo, a vyvaruj sa par chyb, Apisku stavaj ked bude akcia na Zeus, a nerob upgrady na lasere (to az uplne nakoniec) a vobec uz nie na lf3 :) Keby chces upgradovat, zacni iriskami, potom par stitmi
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Koudy-OP necituj prosím předchozí příspěvky, je jasné na co reaguješ.

    Jinak na orientační výpočet DMG doporučuji tabulky od spoluhráčů, najdeš je v tomto tématu: Maximální DMG
     
  6. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    -Kaperko- Dobre, diky:) takže pokud chápu správně, zatím se držím dobrého plánu = nejprve irisy => vybavení do nich => sbírání bonusových boxů => "vrtačka" a zároveň šetření na logdisky. A co se týče konfigurací (1. konfigurace = full pohony, lasery a štíty v letounech a 2. konfigurace = štíty, lasery v letounech) bys pro farming nechal nebo nějak pozměnil? Částečně chci být taky připravený případně na nějaký střet s enemy, abych vydržel a měl nějaké dmg.

    =Marvin= Ten orientační výpočet jsem právě provedl.. ptám se, jak se s těmi nedostatky se vypořádat. Jinak díky za upozornění, jsem tu krátce :)

    EDIT: přikládám přesnější výpočet pro rychlou konfiguraci (http://leteckaposta.cz/757020124)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/16
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Koudy-OP Konfiguracie by som ti nateraz odporucal klasiku. Cize jedna konfa full stit v lodi a ziadne pohony, v stihackach len lasery. Druhu konfu full pohon a v stihackach len stity.

    Prva konfa na npc a suboje s hracmi, druha na utek.

    Takze setri kredity a vydraz 4 irisky nech mas 8. Odporucam aj prvych 8 bodov vyskumu na energiu stitu, ta ti prida 25% stitu a to je velka pomoc.

    Ak boxikujes, odporucam za ee klikat zety, tam dostanes logdisky ktore pouzijes na body + kluce a tie otvaraj len pocas helix akcie na LF4, pripadne pocas zeus akcie.

    Vrtacku by som hned nekupoval, najpr postupne. Boxiky sa daju zbierat pekne aj na slabsich lodiach, cize staci mask, full pohon a s dvojnasobkom sa da na nich velmi pekne zarobit U a EE.
     
  8. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Dobře, energie štítu mám na maximum + sváření pro pokročilé, takže jeden bod mám splněný. :) Konfigurace teda upravím. Z první konfy vtom případě odstraním z letounů lasery a nechám pouze štíty. Na tu zetu se mrknu, zatím jsem se zaměřil na ty první tři, to jsem vůbec nevěděl. :)

    Dobře, myslím si, že všechno potřebné prozatím vím. Můžete lock.
     
  9. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    este by som dodal ze ak by si chcel zarabat zberanim, investuj do druhej hangarovej haly a daj si tam vegu, alebo este lepsie spearhead. Keby cisto len zberas v masku, tak ti tam staci aj obycajna vybava za kredity, takze len warpnes a mozes ist robit nieco ine
     
  10. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Pravda, už mi to taky docvaklo. S Goliathem mě setřelují co minutu, protože nikdy neuteču a není to tak efektivní kvůli rychlosti. Díky, -Kaperko-, máš pravdu. :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na žádost autora tedy uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.