dmg x-1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Irondrobe, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Irondrobe

    Irondrobe User

    mam takovou pitomou otazku na dmg x-1
    1,když mam lod golika,full elf4 a na max lvl,profil na hrače at beru vice udelani,ktomu letouny max na lvl septron, lod na DMG a formace na DMG ,ALE BEZ BOESTRU tak to mužu brat tech + - 25 000 x-1
    2, tady to same ale s boestrem abych mel 100% DMG tak to mužu vrat tech 45 000-50 000
    3,tech 100% udelam tak že budu mit skove 20% dmg a ktomu když budou kolem me spoluhrači kteři budou mit boestr aby mochl dat spřatelenemu hrači 5% na dmg tak tech 100% budu mit

    jde to udelat? a jestli jsou me vypočty spravne tak ani nechci vedet kolik budu brat RSB když tohle budu mit vše to DMG mam od hraču kteři mi to napsali na chat prosim odpoveste mi mili admini zadne posilani nekde jinde jen jestli je to schopne diky moc
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Sentiero

    Sentiero User

  4. Kubino

    Kubino Guest

    Irondrobe akých 25 000? Akých 100% DMG s boostrami? Si s počtami dosť mimo, v odkaze od kolegu či spoluhráča som to spočítal, okrem posledného designu (2% rozdiel) a formácie tam je započítané všetko, cez 20 000 sa číslo nedostane.
     
  5. Irondrobe

    Irondrobe User

    no tech dmg mi napsali na chat tech 25 000
    a tech 100%dmg boestr jsem myslel tak že jak je ta akce že koupiš boestr dostaneš 10%a spřatelenemu hrač dostane 5% to by nešlo nachromadit na 100% ja jen tam jsem zvedavej
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Irondrobe distribučné boostre môžu nazbierať okolitým lodiam maximálne 50%, takže tvojich 100% nie je možných. Máš to napísané aj v obchode, stačí čítať.

    Máš k téme ešte nejaké otázky?
     
  7. Irondrobe

    Irondrobe User

    ne ja se jen ptal
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.